Zrecenzované: 20. decembra 2016

Útulné ubytovanie, čistota na top úrovni, starostlivosť a ochota domácich, odvoz priamo na svah, výborná poloha. Naviac chutné, bohaté raňajky s domácim koláčikom ... priamo na svahu zľava v bare "Stan" pre ubytovaných

Termín ubytovania: január 2016
Poďakujte používateľovi 249katarinan.
Zrecenzované: 23. septembra 2016

Mojich 5* hovorí za všetko. Top ubytovanie v centre Tatier za velmi priaznivú cenu, rodinný prístup personálu, bohaté raňajky z ktorých si vyberie každý, krásny výhľad a prostredie, čisté, útulné izby, veľmi radi sa sem vrátime a budeme odporúčať znamym.

Tip na izbu: izby na nizsich poschodiach maju balkn, rohove izby krasny vyhlad na podtatransku kotrlinu a zaroen na stity Vysokych Tatier
  • Termín ubytovania: september 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi pa3cek.
Zrecenzované: 12. septembra 2016

Dôverne poznám túto lokalitu na Štrbskom plese a aj dezolátny stav tejto vily spred pár rokov a tak som sa rozhodol navštíviť vilu po jej rekonštrukcii. Skutočnosť ma veľmi milo prekvapila. Na rekonštrukciu neboli použité žiadne lacné materiály, všetko bolo solídne remeselne spravené. Všade bolo čisto.
Majiteľ chystá ďalšie spoločné priestory pre hostí, pričom využije maximálne výhodu polohy vily a krásny výhľad z preskleného posledného podlažia.
Maximálne spokojní sme boli s prístupom správkyne, recepčnej a kuchárky v jednej osobe, ktorá svoje povinnosti zvláda bravúrne a s úsmevom počas celého dňa. Zabudol som na jej funkciu masérky a po osobnej skúsenosti doporučujem využiť. K dispozícii je aj sauna a výrivka.
Za nás udeľujem plný počet bodov.

Tip na izbu: Doporučujem, v rámci dostupnosti vyberať izby na vyšších podlažiach. Výhľad či už do doliny, alebo na hory je nádherný.
  • Termín ubytovania: september 2016, cestoval(a) s priateľmi
1  Poďakujte používateľovi IgorRybar.
Zrecenzované: 28. marca 2016 cez mobilné zariadenie

Nadherne ubytovanie. Vsetko nove ciste vonave. Z izby krasne vyhlady. Urcite tato vila patri medzi najkrajsie ubytovanie na Strbskom plese. Ranajky boli uzastne bolo vsetkeho vela a stale doplnali tak nic nechybalo. Je to take rodinne prostredie citili sme sa ako doma. Boli sme nadmieru spokojny a urcite sa sem vratime.

Termín ubytovania: marec 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Jaro775.
Zrecenzované: 1. marca 2016

Vďaka našej milej známej sme sa dozvedeli o tejto možnosti ubytovania na Štrbskom plese a hneď sme sa rozhodli vyskúšať. Náš krátky pobyt vo Vila Polar nemal chybu: útulne zariadená izba s nádherným výhľadom do doliny, chutné raňajky tiež s krásnymi scenériami za oknom, celé zariadenie veľmi príjemné, novo zrekonštruované. Bezplatné parkovanie priamo pred objektom, WiFi pripojenie. Obrovským bonusom je pani správkyňa/recepčná/kuchárka v jednej osobe, pani Vierka, ktorá nám vo všetkom vyšla maximálne v ústrety, bola veľmi ochotná a milá. Určite sa budeme radi vracať. Ďakujeme!

• Termín ubytovania: február 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi MiroslavaRa.