Tripadvisor
Štrbské Pleso
Recenzované: 28. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

- ubytovani sme boli v troch apartmanoch na druhom a tretom poschodi.
- po prichode na hotel sme mali zaujem sa ist najest ale oznamili nam ze sa musime na veceru nahlasovat ako v skolskej jedalni. Boli sme nuteni sa ist najest vedla.
- Ranajky v hoteli boli ale uplne ubohe a jednoduche. Casnik vas nenechal ani sa v klude naranajkovat lebo za kazdym objednim napoja vam daval blok na podpis. Po napomenuti ze by som sa rad v klude naranajkoval a nech to da potom na konci na jeden blok ma odignoroval a pokracoval v tom...
- apartmany: vyzerali ako robotnicka ubytovna, ziadny styl iba lacny nabytok. Na balkone sme mali po kolena snehu a az po napomenuti nam ich boli spristupnit.
- na jednom z nasich apartmanov prestala ist citacka kariet. Z recepci nam zavolali ked sme boli na veceri vonku ze budu musiet vyvalit dvere a prestahovat nas. Poziadal som manazerku hotela (ktora nam volala) aby s tym pockali az ked budem pritomny. Povedala ze ok. Ked sme prisli na hotel po pol hodine tak recepcna nam iba oznamila ze nas caka manazerka na izbe. Opytal som sa jej preco nerespektovala nase zelanie a bez nasho suhlasu vnikli do apartmanu. Odpovedala nam ze ona moze.
Ked som jej povedal ze ani policia nemoze vniknut bez povolenia majitela alebo bez sudneho prikazu tak mi povedala ze mam pravdu ale ona ajtak moze.

Zhrunutie: otrasny hotel, otrasne spravanie personalu. Ten kto im dal 4* musel byt uplne mimo. Urcite sa neoplati ani za 100€ na noc a nie za 200€ ako si pytaju! DAVAJTE SI POZOR

Dátum pobytu: december 2018
2  Poďakujte používateľovi JFSVK.
Recenzované: 15. decembra 2018

Boli sme ubytovaní v apartmáne na 3 noci v polovici decembra. Umiestnenie hotela je pre lyžiarov nevhodné, skibus ešte nepremával. Lyžovanie bolo spustené, no k tomu sa radšej nevyjadrovať. Parkovanie zlé, polovica zjazdovky preteky a druhá polovica lyžiarska škola. Apartmán priestranný, zariadený stroho. Najväčším nedostatkom bola zima na izbách., celý deň i večer studené radiátory. Po upozornení recepčná odpovedala, že " v hoteli sa kúri a nieje to bytovka". Po ďalšej reklamácii na tretí deň bolo teplo, zrejme sa sťažovali aj ďalší hostia. Okná nemajú žalúzie a tenký záves nespĺňa žiaden účel, najmä v spálni by bolo vhodné zatemňovacie závesy. Pochváliť môžem personál kuchyne, čašníci. Milí a úslužní. Zato na recepcii by mohli prejsť školením rozhovoru s hosťom. Keďže hotel nemá dobré umiestnenie, mal by ponúknuť služby, pre ktoré by sa ho hosť rozhodol navštíviť. Napr. dobré wellness služby.

Dátum pobytu: december 2018
2  Poďakujte používateľovi Anika K.
Recenzované: 16. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Plusy:
+ velkosť izieb, kuchynka na izbe
+ chutná strava
+ milý a ochotný personál
+ poloha hotela
Mínusy:
- mini detský kútik pri hlavnom vchode...
- barierový prístup( dostať sa s kočikom na izbu len po schodoch, dosť sme sa zapotili)
- prístelka pre dieťa zaprášený, starý gauč

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi lenka89.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Zuzana H, Manažér v zariadení Hotel Panorama Resort.Zodpovedané: 21. augusta 2018

Ďakujeme za recenziu Lenka, veríme že ste si pobyt aj napriek pár mínusom užili.

Recenzované: 4. júla 2018

V hoteli Panorama Resort sme mali zarezervovaný apartmán DE LUXE a ŠTÚDIO na 4 noci s raňajkami, spolu za takmer 1200 Eur (3 dospelí, 2 deti). Na prvý pohľad hotel pôsobí ako klasické, solídne zrekonštruované socialistické zariadenie. Parkovanie bolo v pohode, ubytovanie prebehlo bez problémov, raňajky síce slabé sortimentom i kvalitou, ale čo-to sa dalo vybrať. Príjemne pôsobí welless centrum, ktoré je maličké a na objednávku, no dosť v ňom chýba bazén a vírivka.

Veľmi negatívne však hodnotíme kvalitu ubytovania. Na portáli, cez ktorý sme ho rezervovali, boli vyobrazené oveľa krajšie izby. Názov "apartmán de luxe" znie honosne a bol aj za príplatok, no hneď pri vstupe nás privítal ušmudlaný koberec, nechutné fľaky od krvi a ktovie čoho ešte na stenách aj na strope (viď foto). V spálni pri posteli skapatá moľa, ďalšia nám vyletela v ústrety pri otvorení chodbovej skrine...

Nábytok už tiež zjavne čo-to skúsil, dotrhaný záves v obývačke, v kuchynskej linke obaly po predchádzajúcich hosťoch, vo vnútri skriniek omrvinky. Radiátor v kúpeľni nevyčistiteľne pofŕkaný a zažraté fľaky rôznych farieb a tvarov boli aj na oficiálne čistých uterákoch. Úplne chýbal toaletný papier, ktorý nám po urgencii na recepcii priniesli až na 2.deň pobytu popoludní, keď už sme si zadovážili vlastný (stále píšem o 4**** hoteli!).

Doplatená prístelka vôbec nebola nachystaná, na zloženom gauči sme si len našli hodenú posteľnú bielizeň. Tak sme gauč svojpomocne roztiahli - bolo v ňom kopec prachu a omrviniek. Apropo - PRACH. Ten nás sprevádzal celým pobytom, lebo za 5 dní nám ho ani raz neprišli utrieť, či povysávať z kobercov.

Po sťažnosti pri odchode na recepcii nám bolo povedané, že u nich chyžné kontrolujú izby priebežne, ale iba keď sú hostia na izbe, aby nevzniklo podozrenie, že niečo vzali. (???) Takéto vysvetlenie som počula prvý raz v živote! V každom slušnom hoteli predsa hotelová služba uprace, vymení uteráky, umyje kúpeľňu a ustelie postele, kým sú hostia mimo izby. Tu sme vraj chyžnej, ktorá klopala a pýtala sa, či potrebujeme vymeniť uteráky a doplniť toaletný papier mali nahlásiť všetky upratovacie úkony, ktoré má vykonať, lebo inak nemohla tušiť, že niečo potrebujeme...

Toto vyhlásenie recepčnej efektne zaklincovalo celý pobyt. Myslím, že manažment by sa mal začať vážne zaoberať preškolením zamestnancov, lebo za štvorhviezdičkovými cenami, ale službami "štvrtej cenovej" sa im veľa hostí vracať nebude.

Dátum pobytu: júl 2018
3  Poďakujte používateľovi Katarina P.
Recenzované: 22. júna 2018 cez mobilné zariadenie

V hotely som bol ešte pred jeho otvorením a vo vnútri naozaj krásne, okolie nádherné. Mal som možno tam byť aj ubytovaný, izby pekné a útulne. Jedlo super, fajn lokalita... odporúčam + veľké parkoviská.

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi radkocom.