Hotel Panorama Resort
351 USD
297 USD
Official Site
  • Bezplatné parkovanie
Wellness Hotel Borovica(Štrbské Pleso)
Priceline
Vila Polar(Štrbské Pleso)
Furkotka(Štrbské Pleso)
  • Reštaurácia
Zrecenzované: 24. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Boli sme ubytovani v apartmane na 4 dni.

Plusy:
Perfektne umiestenie hotela, vsetko blizko (stanica, potraviny, ine restiky, cukrarne)
Jednoduche parkovanie
Fantasticka strava (mali sme polpenziu)

Minusy:
Stuchnuta smradlava izba od mokreho koberca pod balkonmi.
Chybal sprchovy kut, alebo aspon zastena/zaves pri vani, po osprchovani bola cela kupelna mokra.
Malinky ANTI-detsky kutik umiestneny pri hlavnom vchode pri odsuvnych dverach kde bola strasna zima. V detskom kutiku velky napis: "zakaz kreslit na stenu", viete co s detmi takyto zakaz spravi....

Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Kristian K.
Zrecenzované: 22. júla 2017

Apartmán za 294€ na dve noci s večerou.
Vzhľadom na 4* a cenu je to otrasná úroveň ubytovania. Viď. priložené foto. Na posteľnej plachte dve diery. Strop na dvoch miestach zatečený, alebo možno aj plesnivý. Koberec špinavý - sú na ňom fľaky a tie už asi nie je možné ani vyčistiť. Fľaky na sedačke - ani si netrúfam hádať od čoho sú. Prvý deň spadol obraz, našťastie rovno za gauč - to by sa nemalo stať, ale vedel by som to pochopiť. Ešte že tam niekto nesedel a nemal tam vyloženú ruku...
Všetko som to ráno urgoval na recepcii - teda len obraz a deravé povlečenie postele. Slečna na recepcii ochotne sľúbila, že počas našej neprítomnosti to dajú do poriadku. Výsledok veľká nula! Všetko je ako bolo.
Takže ak chcete ubytovanie na Štrbskom Plese za uvedenú sumu určite nájdete vyššiu kvalitu inde. Deravé povlečenie, fľakatý zodratý gauč a fľakatý koberec to už nie je ani úroveň študentského internátu za 10€ na noc.

• Termín ubytovania: júl 2017, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi Ivan M.
Zrecenzované: 29. júna 2017

Veľmi dobré. V bezprostrednej blízkosti tatranskej električky. Apartmány priestranné, zariadený kuchynský kút riadom, šporák, mikrovlnka, chladnička. Jediným nedostatkom rezortu je chýbajúci bazén. Rezort navštívim určite aj tretí raz.

• Termín ubytovania: máj 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi gabrielagX5406CV.
Zrecenzované: 11. marca 2017

Priestranná izba s kuchynkou a balkónom. Hotel v bezprostrednej blízkosti železničnej a autobusovej stanice, čo je fajn, ak sa Vám nechce presúvať sa po tatrách autom. Veľmi dobré reštauračné služby, jedlo bolo vždy zážitok. Ak hľadáte aj dobrý wellness, tak toto nie je dobrá voľba. Príjemné ubytovanie, krásne detské ihrisko, bezproblémové parkovanie a ostatné služby sú však dostatočná kompenzácia.

• Termín ubytovania: máj 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Ivanas17.
Zrecenzované: 18. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Panoráma Hotel a Panoráma Resort nieje to isté. A to sme nevedeli, škoda :-( Hneď po príchode sme na recepcii pocítili že sme hostia (Resortu) druhej kategórie. Takže od začiatku som vedel že personál je lepšie neotravovať. S tým som sa hneď zmieril nakoľko sme aj tak vypadli skoro ráno lyžovať a vrátili sme sa až večer. Proste v Panoráme bola od začiatku zlá atmosféra. Izba smrdela od stuchliny :-( , tak fajn vyvetrali sme a ako tak sa dalo dýchať. Počas sprchovania som si nevšimol že je upchatý odpad a tak som hneď zistil že prečo izba smrdela od stuchliny :-) Kúpeľňa špinavá všetko opotrebované. WiFi nefungovalo. Tv len pár kanálov. Prekvapenie ma čakalo v kuchynskej linke. Po otvorení skrinky s príborom mi prišlo zle! Strašný smrad, špina, mastnota! Všetko sme si museli nakúpiť, príbor, taniere, šálky,atd. Príborník sme už radšej ani neotvarali. Na izbe bola zima, boli sme nútený kúpiť si ohrievač, inak by sme asi zamrzli!? Po informovaní údržbára o stave odpadu nám bolo prisľúbené, že za chvíľu príde no do konca pobytu (5 dní) sa neukázal. Našťastie sme boli každý deň v aquaparku takže nám sprcha nechýbala. Čo povedať na záver? Veľmi veľké sklamanie! Už NIKDY v živote! MÔŽETE SA HANBIŤ!!!

Termín ubytovania: január 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi MartinKompan.