Hotel Panorama Resort
262 USD
Hotel Toliar(Poprad)
80 USD
  • Bezplatné parkovanie
Horský hotel Sliezsky dom(Tatranská Polianka)
187 USD
  • Reštaurácia
  • Bezplatné parkovanie
Wellness Hotel Borovica(Štrbské Pleso)
  • Bezplatné parkovanie
Hotel SOREA Trigan(Štrbské Pleso)
Hotel Hubert(Gerlachov)
FilterVšetky jazyky
Zrecenzované: 19. februára 2016 cez mobilné zariadenie

Na hoteli sme boli medzi vianocami a Silvestrom, izby veľké a priestranné čo je pre rodinu s tromi deťmi veľké plus, jedlo dobré, vo welnesse sme neboli nakoľko mame malé deti a vstup bol od 14 rokov, chýbali mi aspoň dáke animácie a detsky kútik mohol byť väčší

Termín ubytovania: decembri 2015
Poďakujte používateľovi andrejecka.
Zrecenzované: 17. decembra 2015

Boli sme na víkendovom pobyte v tomto hoteli ako pár s malým dieťatkom. Celkovo hodnotím hotel priemerne. Izby čisté, personál milý a ústretový. Malilinký detský kútik na hranie. Strava na 4*hotel veľmi priemerná. Výber jedál bohatý, ale jedlá nijako nevynikali od jedál z bufetu od vedľa. Najhoršie to bolo s wellness. Síce pekný a čistý,no bez bazéna a sauny zapínajú len na požiadanie. Musíte sa aspoň hodinu vopred nahlásiť, takže zabudnite nato, že sa tam zohrejete kedykoľvek keď prídete z vonku vymrznutý. Toto sme ešte v 4*hoteli nezažili.Navyše sa tom nedostanete s dieťatom mladším ako 14r. Takže ušlo to, ale viac sa tam nevrátime...isto majú čo zlepšovať

• Termín ubytovania: novembri 2015, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Lenka D.
Zrecenzované: 24. októbra 2015

V tomto hoteli sme strávili iba dva dni ale veľmi sa nám páčilo. Izba pekná, čistá, útulná. Recepčné boli veľmi milé. Hotel pekný v super lokalite. Výhodou tiež bolo dobré parkovanie, dostatok parkovacích miest (keď nechcete parkovať vonku, môžete parkovať v podzemných garážach). V hoteli robia najlepší čaj z čerstvej mäty a zázvoru aký sme kedy pili :) Boli sme spokojný aj keď je pravda že sme sa zdržali len krátko. Vrátili by sme sa však znovu.

Tip na izbu: vyššie poschodia
  • Termín ubytovania: októbri 2015, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi Radus_es.
Zrecenzované: 10. februára 2015

Dobry vecer,

volala som do hotela Panorama ohladom rezervacie, avsak uz len dvihnutie telefonu ma sokovalo!
Ziadne predstavenie, len chladne "prosim"... toto veru nie je pristup, ktory by som cakala od personalu na recepcii. Pokracovanie telefonatu bolo v podobnej forme ako samotne dvihnutie.

Mozno su sluzby hotela na urovni, avsak tato neprijemna skusenost ma odradila od akejkolvek rezervacie ubytovania.
Recepciu treba zaskolit!!

S pozdravom
Katarina

Termín ubytovania: februári 2015, cestoval(a) v páre
5  Poďakujte používateľovi k_mihi3.
Zrecenzované: 1. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: februári 2018, cestoval(a) s rodinou