Hotel Panorama Resort
Penzión Pleso(Štrbské Pleso)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
96 USD
Hotel Patria(Štrbské Pleso)
151 USD
146 USD
  • Bazén
Vila Emma(Štrbské Pleso)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
118 USD
  • Bezplatné parkovanie
Vila Polar(Štrbské Pleso)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
78 USD
Upozornenie na zľavy! 10 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 10 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (87 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

351 USD
296 USD
Official Site
Upozornenie na zľavy! 10 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 10 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (329 USD za noc).

Vila Kosodrevina(Štrbské Pleso)
Žiadna dostupnosť od našich partnerov v rámci uvedených dátumov
  • Bezplatné parkovanie
Horska Chata pod Soliskom(Štrbské Pleso)
Žiadna dostupnosť od našich partnerov v rámci uvedených dátumov
Zrecenzované: 19. februára 2016 cez mobilné zariadenie

Na hoteli sme boli medzi vianocami a Silvestrom, izby veľké a priestranné čo je pre rodinu s tromi deťmi veľké plus, jedlo dobré, vo welnesse sme neboli nakoľko mame malé deti a vstup bol od 14 rokov, chýbali mi aspoň dáke animácie a detsky kútik mohol byť väčší

Termín ubytovania: december 2015
Poďakujte používateľovi andrejecka.
Zrecenzované: 17. decembra 2015

Boli sme na víkendovom pobyte v tomto hoteli ako pár s malým dieťatkom. Celkovo hodnotím hotel priemerne. Izby čisté, personál milý a ústretový. Malilinký detský kútik na hranie. Strava na 4*hotel veľmi priemerná. Výber jedál bohatý, ale jedlá nijako nevynikali od jedál z bufetu od vedľa. Najhoršie to bolo s wellness. Síce pekný a čistý,no bez bazéna a sauny zapínajú len na požiadanie. Musíte sa aspoň hodinu vopred nahlásiť, takže zabudnite nato, že sa tam zohrejete kedykoľvek keď prídete z vonku vymrznutý. Toto sme ešte v 4*hoteli nezažili.Navyše sa tom nedostanete s dieťatom mladším ako 14r. Takže ušlo to, ale viac sa tam nevrátime...isto majú čo zlepšovať

• Termín ubytovania: november 2015, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Lenka D.
Zrecenzované: 24. októbra 2015

V tomto hoteli sme strávili iba dva dni ale veľmi sa nám páčilo. Izba pekná, čistá, útulná. Recepčné boli veľmi milé. Hotel pekný v super lokalite. Výhodou tiež bolo dobré parkovanie, dostatok parkovacích miest (keď nechcete parkovať vonku, môžete parkovať v podzemných garážach). V hoteli robia najlepší čaj z čerstvej mäty a zázvoru aký sme kedy pili :) Boli sme spokojný aj keď je pravda že sme sa zdržali len krátko. Vrátili by sme sa však znovu.

Tip na izbu: vyššie poschodia
  • Termín ubytovania: október 2015, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi Radus_es.
Zrecenzované: 10. februára 2015

Dobry vecer,

volala som do hotela Panorama ohladom rezervacie, avsak uz len dvihnutie telefonu ma sokovalo!
Ziadne predstavenie, len chladne "prosim"... toto veru nie je pristup, ktory by som cakala od personalu na recepcii. Pokracovanie telefonatu bolo v podobnej forme ako samotne dvihnutie.

Mozno su sluzby hotela na urovni, avsak tato neprijemna skusenost ma odradila od akejkolvek rezervacie ubytovania.
Recepciu treba zaskolit!!

S pozdravom
Katarina

Termín ubytovania: február 2015, cestoval(a) v páre
5  Poďakujte používateľovi k_mihi3.
Zrecenzované: pred 1 týždňom

Tip na izbu: Higher floors more beautiful view :)
  • Termín ubytovania: január 2018, cestoval(a) v páre