“Prijemne ubytovanie avsak slabsie sluzby”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 3 lokality!
Hotel Panorama Resort
Na pozícii č. 8 spomedzi 8 hotelov v Štrbskom Plese
Košice, Slovensko
1 recenzia
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Prijemne ubytovanie avsak slabsie sluzby”
Recenzované: 13. marca 2016

Kvoli malemu dietatu sme si priplatili apartman, co bola vyborna volba. Izba bola priestranna a cista. Strava bola chutna, v jeden den az vynikajuca. Na vyber viacero jedal, kvoli alergii nam vedeli pripravit aj samostatny chod mimo ponukaneho bufetu. Sluzby na recepcii poslabsie - od zaciatku, kedy som ste mailom pozadovala informaciu ohladom detskej postielky (bolo na to potrebnych az 8 mailov nakolko neodpovedali na otazky a,ebo chceli dalsie spresnenia), cez neochotu vyhriat wellness skor ako o 16 az po odpoved recepcnej na otazku, ci je mozne si rezervovat masaz ktora znela: "Radsej nie, maser ma dnes zlu naladu, nechcem sa ho radsej ani pytat kedy ma volny termin". Na chodbach trochu chladno. Detsky kutik sa nachadzal priamo pri vchodovych dverach, takze tam bola neustale zima (kedze cez alebo popred dvere na fotobunku neustale niekto chodil) a bokom od vsetkeho, takze sme ho vyuzili minimalne (2x za 4 dni). Welness velmi male a celkovo slabe - chybal fen, dostala som mokry uterak ktory mi ani nebol vymeneny za suchy (s odovodnenim ze chyzne maju vela prace), chybali ciste pohare na vodu (k dispozicii boli iba spinave). Celkovo vsak hodnotim hotel ako prijemny, s dobrou polohou, prijemnym vyhladom, avsak so sluzbami ktore potrebuju trochu zlepsit

• Ubytoval(a) sa v marci 2016, cestoval(a) s rodinou
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi Sandrea123.
Napísať recenziu

61 recenzií od našej komunity

Zobraziť recenzie pre
Zhrnutie hodnotenia
Tipy od cestovateľov vám pomôžu vybrať si tú správnu izbu.   Tipy týkajúce sa izieb (3)
Dátum | Hodnotenie
9 recenzií
8 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 6 bodov za pomoc
Recenzované: 19. februára 2016 cez mobilné zariadenie

Na hoteli sme boli medzi vianocami a Silvestrom, izby veľké a priestranné čo je pre rodinu s tromi deťmi veľké plus, jedlo dobré, vo welnesse sme neboli nakoľko mame malé deti a vstup bol od 14 rokov, chýbali mi aspoň dáke animácie a detsky kútik mohol byť väčší

Termín ubytovania: decembri 2015
Poďakujte používateľovi andrejecka.
Prispievateľ úrovne 1
2 recenzie
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
Recenzované: 17. decembra 2015

Boli sme na víkendovom pobyte v tomto hoteli ako pár s malým dieťatkom. Celkovo hodnotím hotel priemerne. Izby čisté, personál milý a ústretový. Malilinký detský kútik na hranie. Strava na 4*hotel veľmi priemerná. Výber jedál bohatý, ale jedlá nijako nevynikali od jedál z bufetu od vedľa. Najhoršie to bolo s wellness. Síce pekný a čistý,no bez bazéna a sauny zapínajú len na požiadanie. Musíte sa aspoň hodinu vopred nahlásiť, takže zabudnite nato, že sa tam zohrejete kedykoľvek keď prídete z vonku vymrznutý. Toto sme ešte v 4*hoteli nezažili.Navyše sa tom nedostanete s dieťatom mladším ako 14r. Takže ušlo to, ale viac sa tam nevrátime...isto majú čo zlepšovať

• Ubytoval(a) sa v novembri 2015, cestoval(a) s rodinou
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi Lenka D.
Nové Zámky, Slovensko
Prispievateľ úrovne 4
9 recenzií
9 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 19 bodov za pomoc
Recenzované: 24. októbra 2015

V tomto hoteli sme strávili iba dva dni ale veľmi sa nám páčilo. Izba pekná, čistá, útulná. Recepčné boli veľmi milé. Hotel pekný v super lokalite. Výhodou tiež bolo dobré parkovanie, dostatok parkovacích miest (keď nechcete parkovať vonku, môžete parkovať v podzemných garážach). V hoteli robia najlepší čaj z čerstvej mäty a zázvoru aký sme kedy pili :) Boli sme spokojný aj keď je pravda že sme sa zdržali len krátko. Vrátili by sme sa však znovu.

Tip na izbu: vyššie poschodia
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Ubytoval(a) sa v októbri 2015, cestoval(a) ako pár
Užitočné?
2 Poďakujte používateľovi Radus_es.
Senec, Slovensko
1 recenzia
common_n_hotel_reviews_1bd8 5 bodov za pomoc
Recenzované: 10. februára 2015

Dobry vecer,

volala som do hotela Panorama ohladom rezervacie, avsak uz len dvihnutie telefonu ma sokovalo!
Ziadne predstavenie, len chladne "prosim"... toto veru nie je pristup, ktory by som cakala od personalu na recepcii. Pokracovanie telefonatu bolo v podobnej forme ako samotne dvihnutie.

Mozno su sluzby hotela na urovni, avsak tato neprijemna skusenost ma odradila od akejkolvek rezervacie ubytovania.
Recepciu treba zaskolit!!

S pozdravom
Katarina

Ubytoval(a) sa v februári 2015, cestoval(a) ako pár
Užitočné?
5 Poďakujte používateľovi k_mihi3.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Štrbskom Plese
Vzdialenosť 0.1 km
Grand Hotel Kempinski High Tatras
Grand Hotel Kempinski High Tatra...
Č. 1 z 8 v lokalite Štrbské Pleso
Wellness Hotel Borovica
Č. 5 z 8 v lokalite Štrbské Pleso
69 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Hotel Panorama Resort? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Hotel Panorama Resort

Zariadenie: Hotel Panorama Resort
Adresa: Shtrbske Pleso 4020, Štrbské Pleso 059 85, Slovensko
Lokalita: Slovensko > Prešovský kraj > Štrbské Pleso
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Pláž Biznis centrum s pripojením na internet Raňajky zdarma Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Kuchynský kút Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Donáška jedla na izbu Ubytovanie pre lyžiarov Kúpele Apartmány Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 8 spomedzi 8 hotelov v lokalite Štrbské Pleso
Cenový rozsah (za noc): 86 € – 155 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 3,5 — Hotel Panorama Resort 3.5*
Počet izieb: 50
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Hotel Panorama Resort. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Hotel Panorama Strbske Pleso

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?