“Neskutočne skvelá večera”

Restaurant Crocus
Na pozícii č. 7 spomedzi 14 Reštaurácie v Štrbskom Plese
Kuchyňa: Medzinárodné
Zrecenzované: 17. septembra 2017

Jedlo, ktoré ponúka reštaurácia nielen vyzerá pekne na tanieri, ale takisto chutí vynikajúco. Prístup obsluhy je takisto veľmi príjemný a všetko to vytvára výborný celkový dojem. Z tradičnej kuchyne to vyhrávajú bryndzové halušky a bryndzové pirohy. Po druhý krát sme zvolili misu pre dvoch, ktorá bola neskutočná. Vynikajúco pripravené 3 druhy mäsa, k tomu veľmi dobre ochutené zemiaky s grilovanou zeleninou, kukuričné klasy a to celé doplnené brusnicovou a BBQ omáčkou. Jednoducho všetko bolo na 1 s hviezdičkou. Na záver musím pochváliť domáce limonády, ktoré chutia geniálne. Teším sa na ďalšiu návštevu.

Dátum návštevy: august 2017

Zrecenzované: 23. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Hoci jedálny lístok hotelovej reštaurácie bol obsahovo skromný, ponuka bola pomerne pestrá a jedlá zaujímavo skombinované. Na tanieri sa však prekvapenie nekonalo... Porcie za danú cenu malé, chute nevhodne prekombinové. Aj interiér reštaurácie bol sklamaním... Chýbal mu nápad aj útulnosť.

Zrecenzované: 14. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo uplne na jednotku, urcite odporucam. Prezentacis, chut, kvalita zodpoveda 4**** hotelu. Myslim, ze vsetci si pridu na svoje.

Dátum návštevy: júl 2017
Zrecenzované: 18. apríla 2017

Pôvodne sme sa zastavili na kávu, ale milá čašníčka sa nám tak "venovala", že nás nenásilne presvedčila ochutnať aj niečo z kuchyne. Palacinky s ovocím boli ako fajný dezertík a tie domáce zemiakové placky s bryndzou a opraženou cibuľkou boli mňam. Kávu od JM nemusím, ale čašníčka presko pripravila tak chutne, že som si ho normálne vychutnal.

Dátum návštevy: apríl 2017
Zrecenzované: 24. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Nezabudnutelny zazitok! Fantasticka obsluha, vynikajuce jedlo. Po vsetkych pruseroch po tatranskych restauraciach, konecne svetlo na konci tunela.

Dátum návštevy: február 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurant Crocus, si pozreli aj