“Perfektná reštaurácia :-)”

Kuchyňa: České
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 6. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Chodíme sem pravidelne a vždy sme spokojný. Jedlo výborné, porcie až veliké;-) obsluha milá, ochotná, rýchla.

Poďakujte používateľovi 33evkak.

Zrecenzované: 3. marca 2018

dlhé roky chodím na Štrbské, málokedy som vynehal aspoň 1 návštevu tohto podniku. Vždy som si vybral, vždy som bol dobre najedený, spokojný. Tradičná slovenská kuchyňa je najlepšia,
ale vyberie si každý

Poďakujte používateľovi liborg6.
Zrecenzované: 2. marca 2018

Určite sa oplatí zastaviť, chutné jedlo, skvelá obsluha a príjemná atmosféra. Každý rok sa tam s partiou kamarátov zastavíme a doteraz sme boli vždy spokojní

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Lenka S.
Zrecenzované: 29. januára 2018

Odporúčame, milá obsluha, príjemné posedenie, kvalitné suroviny a chutne pripravené jedlo, odporúčame všetkými desiatimi.

Poďakujte používateľovi valopohlidal.
Zrecenzované: 25. januára 2018

V tejto reštaurácii som zažila najhorší hovädzí steak za svoj život (nedeľa 21.1.2018). Objednala som si steak zo sviečkovice. Zabudla som spomenúť, že chcem stredne prepečený. Už len to, že čašníčka sa ma neopýtala na prepečenie a ani kuchára to nezaujímalo, naznačovalo, že to asi nebude ono. Steak bol na pohľad akoby obschnutý, mäso bolo úplne svetlé a zapáchajúce. Buď nešlo o sviečkovicu resp. hovädzie alebo bolo mäso staré. Steak jedávam často a sviečkovicu pravidelne kupujem, takže toto čerstvá sviečková nebola určite.
Pivo (čapovaná plzeň) nebolo dostatočne chladné.
Pozitívum reštaurácie boli 2 veľmi milé čašnícky, usmievali sa, chodili sa pýtať na spokojnosť a či niečo nepotrebujeme.

2  Poďakujte používateľovi ivahor78.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Furkotka, si pozreli aj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj

Štrbské Pleso, Prešovský kraj

Navštívili ste Furkotka? Podeľte sa o svoje zážitky!