“Malo muziky za vela penazi”
Recenzia Koliba Patria

Koliba Patria
Na pozícii č. 2 spomedzi 17 Reštaurácie v Štrbskom Plese
Kuchyňa: Stredoeurópske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Koliba Patria ma velmi prijemnu atmosferu a mily personal... halusky a pirohy nekonzumujeme tak ich nehodnotim, mozno su fajn ked tam chodia ludia, ale jedli sme tam s rodinou za 2 mesiace 2 krat a odchadzali sme stale nahnevani.. polievky v poriadku, ale hlavne jedlo nechutne, o cene za tu kvalitu ani nehovorim.. stroganov = 4 rezance nejakeho strasne zuvackoveho masa (to urcite nebola svieckovica) so strasne slanou slaninou (v stroganove?!) .. mesiac predtym sme mali tanier s udenym kolenom, pirohom s kapustou, horcicou a kyslou uhorkou, no taky misung na taniery som este nemal.. mozno sme si len zle vybrali, chyba bola tiez ze vsetci spolu rovnake jedlo, ale treti krat to uz neriskneme..

4  Poďakujte používateľovi rudolfl513.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia prevadzka, Manažér v zariadení Koliba Patria.Zodpovedané: 23. marca 2018

Dobry den

Som rád, že ste si pochutili na polievkach.

Ano máte pravdu v Stroganove nebola len hovädzia sviečkovica, ale aj kúsky jelenieho chrbáta presne tak ako je uvedené v popisku jedla.
Ak sa Vám jedlo zdalo slané, prípadne ak bolo tvrdé mäso, bolo by dobré to nabudúce povedať priamo na mieste obsluhujúcemu personálu a ten by to vyriešil v okamžiku výmenou jedla za iné a nenechal by Vás hladným.

Čo sa týka taniera s údeným kolenom - toto jedlo patrí k jedným z najpredávanejších jedál - no ako sa vraví - Sto ľudí, sto chutí.

S pozdravom

Mgr. Marek Sabo
F&B manager

Zrecenzované: 6. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Pocasi nam nevyslo , ale navsteva Koliby Partia urcite ano.

Nadherne zapada do okolniho prostredi, ihned na okraji jezera.vitaci personal obsluhujici krb a tradicni odevy servisu jiz od vstupu budi skvely dojem.

Koliba je v interieru velike hezka a tradicni.

K jidlu neni co dodat ...kr skvelemu ostiepoku jsem opravdu dostal na stul brusinky a ne marmeladu,bagetka famozni a salat to krasne doplnil

Halusky vyla jedina jista volba jako druhy chod a rovnez skvele.
Jedine bych vytknul mensi porci..

Celkove spojojenost!

Poďakujte používateľovi gastrocontrol.
Zrecenzované: 5. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Bezchybne - pocnuc utulnym prostredim, cez prijemnu obsluhu, skvelu ponuku jedal az po uzasny kulinarsky zazitok (halusky su asolutne top, ale vsetly jedla boli bez chyby).

Poďakujte používateľovi DuroSn.
Zrecenzované: 3. marca 2018

V kolibe Patria som zažil veľmi kvaliný večer s cimbalovkou, výborným jedlom a zábavou. Naozaj príjemné prostredie, skvelé jedlo, dobrá akustika, dobrý výber kapely. Za skvelý dojem síce môžu aj ľudia, naša partia, ale to neuberá kolibe na atraktivite.
Odporúčam.

1  Poďakujte používateľovi liborg6.
Zrecenzované: 1. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Spolu s priateľom sme navštívili čarokrásne prostredie Štrbského plesa. Po prechádzke sme zavítali navštíviť túto kolibu. Krásne prostredie, pocit tepla a domova, úžasné jedlo. Pestrý výber jedál, ceny primerané. Ďakujeme za skvelo strávený čas. Určite odporúčame všetkým, ktorí si radi vychutnajú dobré jedlo s krásnym výhľadom na prírodu. Veronika a Peťo Š. ❤

Poďakujte používateľovi Veronika Š.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Patria, si pozreli aj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj
Štrbské Pleso, Prešovský kraj

Navštívili ste Koliba Patria? Podeľte sa o svoje zážitky!