“prijemny event v kolibe”
Recenzia Koliba Patria

Koliba Patria
Na pozícii č. 2 spomedzi 17 Reštaurácie v Štrbskom Plese
Kuchyňa: Stredoeurópske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 3. marca 2018

V kolibe Patria som zažil veľmi kvaliný večer s cimbalovkou, výborným jedlom a zábavou. Naozaj príjemné prostredie, skvelé jedlo, dobrá akustika, dobrý výber kapely. Za skvelý dojem síce môžu aj ľudia, naša partia, ale to neuberá kolibe na atraktivite.
Odporúčam.

1  Poďakujte používateľovi liborg6.

Zrecenzované: 1. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Spolu s priateľom sme navštívili čarokrásne prostredie Štrbského plesa. Po prechádzke sme zavítali navštíviť túto kolibu. Krásne prostredie, pocit tepla a domova, úžasné jedlo. Pestrý výber jedál, ceny primerané. Ďakujeme za skvelo strávený čas. Určite odporúčame všetkým, ktorí si radi vychutnajú dobré jedlo s krásnym výhľadom na prírodu. Veronika a Peťo Š. ❤

Poďakujte používateľovi Veronika Š.
Zrecenzované: 25. februára 2018

Moja jediná skúsenosť a dúfam, že nie posledná. Rodinný obed v kolibe. Vzhľadom n atraktivitu exteriéru a interiéru - skutočne sa hodiace do koloritu Štrbského plesa - vysoká návštevnosť a tak v čase obeda usia hostia čakať pri vchodových dverách. Ale nie dlho. Výber jedál a nápojov pestrý. Jedlo chutné. Personál príjemný. A ceny sú primerané, nie premrštené.

Poďakujte používateľovi Juraj Č.
Zrecenzované: 20. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Po prechádzke okolo Štrbského plesa sme sa zastavili v kolibe na obed. Mali úplne plné tak sme si asi 10 minút počkali na voľný stôl. Prostredie je útulné ,obsluha je profesionálna a jedlo je prvotriedne - používajú výhradne lokálne suroviny . Odporúčam ochutnať k jedlu tatranský čaj podávaný originálnym spôsobom.

Poďakujte používateľovi Martin Z.
Zrecenzované: 30. januára 2018 cez mobilné zariadenie

pekna koliba s s tradicnymi slovenskymi jedlami a tatram primeranymi cenami, jedla boli chutne, hoci nic extra. prostredie pekne aj obsluha bola mila a rychla.

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi Hakib14.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia prevadzka, Manažér v zariadení Koliba Patria.Zodpovedané: 4. februára 2018

Dobry den

Sme radi, že Vám v Kolibe Patria chutilo a cítili ste sa príjemne.

S pozdravom

Mgr. Marek Sabo
F&B manager

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Patria, si pozreli aj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj
Štrbské Pleso, Prešovský kraj

Navštívili ste Koliba Patria? Podeľte sa o svoje zážitky!