Štrbské Pleso
Recenzované: 25. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

v zime aj v lete, prijemne miesto na oddych a obcerstvenie. ceny neriesim, nemyslim ze su prilis nedostupne. personal mlady ale v pohode.obsluha rychla. vyhlady bozske. chcel by som niekedy zazit noc na tomto mieste

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi Petik711.
Recenzované: 17. júla 2019

Chata presla nedavno velmi podstatnou rekonstrukciou, ktora z nej urobila velmi modernu, sluzbami zaujimavu chatu. Okrem dizajnersky vydareneho priestranneho interieru, disponuje viacposchodovou terasou, ktora kapacitne uspokoji aj vacsi pocet navstevnikov, v pripade dobreho pocasia na nezaplatenie. My sme chatu vyuzili, po prekonani viachodinovej tury s Mlynickej doliny nad vodopad Skok, dalej cez Bystru lavku dole Furkotskou aj na prespanie ,,v neobycajnej noclaharni,, co je v podstate spanie na madraci v jedalenskej casti. Skúste si . Pre narocnejsich ponukaju izbu pre dvoch s vlastnym socialnym zariadenim. Ochota personalu, mily usmev, ustretovost nam pobyt iba sprijemnili. Dakujeme. Prijemny zazitok, za nas iste odporucam, ma to atmosferu! Tiez zaujimavy bonus je pre ubytovanych, ponukaju 20%tnu zlavu na konzumaciu...

Poďakujte používateľovi karols175.
Recenzované: 4. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Milá a rýchla obsluha. Chutné jedlo, ale tie ceny sú prehnané. Chápem že je to vysokohorská chata, ale tu sa tovar vynáša lanovkou a nie ako na iných chatách nosičmi, kde by som tie drahšie ceny pochopil. Nedá sa platiť kartami. Je odtiaľ pekný výhľad.

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi airtru.
Recenzované: 28. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo super az na strudlu ta je hrozne sucha. Obsluha rychla a v pohode. Odporucame na navstevu v porovnani s okolitymi restauraciami tato je kvalitou kedla najlepsia. Strudlu makovu si ale urcite nedavajte

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi dena227.
Recenzované: 2. októbra 2016

osobne by som sem išla peši a obetovala ten čas, tie peniaze,čo dáte za lanovku si radšej môžte užiť potom na chate. Napríklad dať si super cesnačku a veci podobné :) ak ste však trochu lenivší tak sadnite na lanovku aj s deťmi a budú mať aspoň zážitok.

Dátum pobytu: august 2016
Poďakujte používateľovi Alexandra1329.