Recenzované: 15. augusta 2018

S hotelom sme boli spokojní. Izba bola čistá, posteľ pohodlná. Personál bol príjemný, ochotný a hlavne pán vo wellnesse nám všetko ochotne vysvetlil čo a ako funguje. My sme mali iba raňajky, ktoré boli chutné a k tomu výhľad na Štrbské pleso.

Tip na izbu: Z izieb je nádherný výhľad
Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi LuluK169.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotelS274, Generálny riaditeľ v zariadení Hotel Solisko.Zodpovedané: 18. augusta 2018

Dobrý deň p. Lulu K,

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu, sme naozaj veľmi radi, že ste si u nás oddýchli a pochutnali, verím, že Vás budeme vedieť privítať aj v budúcnosti.

Recenzované: 15. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemny maly hotelik na brehu Strbskeho Plesa.
Restauracia ma velku terasu s fantastickym výhľadom, pripravuje rozne gastronomické akcie.
Hotel ziskal ocenenie za design, co aj vidno. Priestory su prijemne a utulne.
Bezplatne parkovisko.
Velmi mila pani maserka.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi raduzd2017.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia hotelS274, Generálny riaditeľ v zariadení Hotel Solisko.Zodpovedané: 19. augusta 2018

Dobrý deň p.Raduz D,

ďakujeme za Vaše hodnotenie, sme naozaj veľmi radi, že ste si u nás oddýchli a verím, že Vás privítame aj v budúcnosti.

Recenzované: 10. júna 2018

Privítalo nás príjemné prostredie - všade čisto a útulne. Izba bola všedná s malým oknom, teda pôsobila dosť ponuro. Wellness bol sklamanie - ochladzovací bazén nebol až taký studený - a celý priestor bol dosť malý - neviem si predstaviť, ako fungujú v hlavnej sezóne. Raňajkové švédske stoly boli fajn - nájde si tam niečo zástanca raňajok socialistického typu aj fitness, gluten-free či low carb zákazník. Hotel je dobre situovaný. Personál v celku milý. Na 4* som čakala viac. Nenaštve, ani nenadchne.

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi Kristina K.

Dobrý deň p.Kristina K,

Ďakujeme, za Vašu spätnú väzbu.
V prípade, že budete plánovať svoju ďalšiu návštevu u nás, odporúčam izbu na 1.poschodí, kde sú izby vybavené balkónom a balkónové okno dáva izbe viacej denného svetla.

Recenzované: 3. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Prave sme sa vratili z vikendoveho pobytu v hoteli Solisko. Hotel ma 4* no stravu hodnotime tak na -1... vo vyvare mrazena zelenina, palacinky - rozumej 1 palacinka rozrezana na polovicu, atd no ceny celkom ustrelene za takuto kuchynu. Mali sme kralovsky apartman, izba fajn, velka, komfortna, no aj tak sme sa dobre nevyspali, nakolko v noci bola prekurena s velmi suchym vzduchom.
Pozitivne vsak hodnotim lokalitu, mily personal - recepcia aj restauracia a skvely maser-odporucam. S kuchynou by sa vsak mali trosku pohrat, ist trosku s dobou lebo sem na obed uz rozhodne neprideme...

Dátum pobytu: november 2017
1  Poďakujte používateľovi 901mariana_.
Recenzované: 17. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Sklamanie. Hotel je prezentovaný ako štvorhviezdičkový, no reálna úroveň služieb, priestorov a vybavenie je max. na try hviezdičky. Vybavenie izby bolo zastaralé, strava nekvalitná. Cena je v tomto prípade neprimeraná a v okolí Štrbského plesa je možné sa ubytovať jednoznačne lacnejšie a zároveň kvalitnejšie. Vadili nám rôzne zápachy, nekvalitné jedlo a nevhodne zriadená izba = nebola možnosť niekde si komfortne posedieť.

Dátum pobytu: november 2017
2  Poďakujte používateľovi petok2.