Hotel Solisko
Hotel Panorama Resort(Štrbské Pleso)
100 USD
  • Bezplatné parkovanie
Vila Emma(Štrbské Pleso)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
85 USD
122 USD
119 USD
Expedia.com
  • Bazén
Furkotka(Štrbské Pleso)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
54 USD
  • Reštaurácia
Wellness Hotel Borovica(Štrbské Pleso)
177 USD
Vila Polar(Štrbské Pleso)
73 USD
Penzión Pleso(Štrbské Pleso)
119 USD
116 USD
Expedia.com
  • Bezplatné parkovanie
Horska Chata pod Soliskom(Štrbské Pleso)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
96 USD
356 USD
300 USD
Official Site
Zrecenzované: 15. septembra 2016

veľmi príjemný hotel na brehu Štrbského plesa. Neskutočný relax ,ústretový personál a výborná horúca čokoláda :-)/ výber z niekoľkých druhov/ Tu určite nájdete stratenú energiu ! Z tohto miesta máte možnosť vydať sa na niekoľko túr. / Kriváň, Solisko.../

Termín ubytovania: august 2016
Poďakujte používateľovi menka2015.
Zrecenzované: 31. augusta 2016

Najprv som chcela dať len za 3*, ale asi by to nebolo fér, pretože Solisko je pekný hotel s úplne perfektnou lokalitou. Mali sme Deluxe izbu, priestranná, veľká izba s krásnym výhľadom na pleso a hory. Na izbe kanvica (ale iba čaj, bez kávy), tv. Zariadenie izby je, ako tu niekto písal, nudné. nevedela som si predstaviť, čo znamená nudné, ale už viem. Tak krásny horský hotel, to sa fakt niekto mohol s dekoráciami a nábytkom vyhrať (napr. ako Borovica alebo Tri studničky). Upratovanie sme nepochopili, celý deň majú nato upratať, ale nie, upratovačky začnú vyklopkávať, o 16.30 keď vás vidia, že ste sa vrátili unavení z túry.. :( Jasné, že im poviete, že netreba, jediné, čo chcete je oddychovať.. Čo nás ale najviac sklamalo, bola polopenzia. Raňajky veľmi obmedzený výber, a studené! Praženica studená, párky studené.. V jeden deň bolo dokonca staré pečivo.. Večere sú formou výberu z menu, ale z toho výberu nám nepasovalo nič. Prevedenie jedla efektné, ale chuť ozaj žiadna sláva. Dobré polievky. Taká reštaurácia, že "wannabe".. Personál v reštaurácii tiež kapitola.. Dzifčence zduté, ochota na bode mrazu. A ešte niečo.. Reštaurácia nie je ani trochu romantická. Hneď vedľa je detský kútik, ktorý je narvaný vreštiacimi deťmi, personál sa viac venuje platiacim cudzím hosťom ako tým hotelovým, stôl na stole.. No proste v našich očiach Al Lago prepadák jak sviňa. Wellness jednoduché, no príjemné, dva krát sme tam boli úplne sami. Veľmi milá staršia pani a starší pán ako personál :) Zdarma wifi, zdarma parkovanie. Či sa vrátime? Keby umožnil hotel možnosť ubytovania bez polopenzie, tak určite. Inak isto, 100%, NIE.
// First I wanted to rate 3*, but I think it's unfair, because Solisko is nice hotel with absolutely perfect location. We had deluxe room, it is really huge,with stunning view on the lake and mountains. Tv, kettle on the room (tea only, no coffee). Someone here in reviews wrote, that the decor of the room is boring. Now I know what he meant.. Such a beautiful mountain hotel with potential to decor it in unique style (f.e. Borovica or Tri studnicky).. Housekeeping had very weird timing. All day, when you are outside, there is a possibility for chambermaids to make the room. No!! They start to disturb you late afternoon, after your arrival from hiking, when you are tired and wanna relax.. :( The biggest disappointment was halfboard. Breakfast - poor selection, and cold! Cold omelette, cold sausage, one day was no fresh roll. Dinner - choice from 3 types of food, but there was nothing we would like to eat or taste.. Arranging food was nice, but the taste - nothing special.. Good soups. Staff in restaurant - unwilling young girls. Important thing fo us - restaurant is no way romantic one. Right next to restaurant is an indoor playground full of screaming kids, staff cares more about cash paying guests, table on table.. Al Lago for us - total failure. Wellness is simple, but nice, very friendly staff - older woman & older man :) Free parking, free wifi. Will we come back? If there will be a possibility to stay without halfboard, definitely yes. In this way, definitely, 100%, NO!

Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi Lucia A.
Zrecenzované: 23. augusta 2016

Všimla som si tu recenziu na jedlá v reštaurácii hotela Solisko-Al Lago. Písal ju zrejme nejaký naštvaný človek mrzutý z úplne inej príčiny.
Ja chodievam do tohto hotela okrem pekných izieb a veeeľmi príjemným matracom na posteliach:-) aj práve a najmä kvôli perfektným jedlám, ktoré mi vždy servírujú.. a nikdy ma ešte nesklamali...
Personál ochotný, usmievavý, vždy sa snažia výjsť v ústrety akýmkoľvek požiadavkám, a čo sa jedla týka, dávam 110 bodov zo 100!! vždy chutné, krásne naservírované, nadekorované .. z čerstvých surovín...na čo mám skvelý indikátor-chorý žalúdok.. a tu v tejto reštaurácii mi ešte NIKDY nebolo ťažko aj keď som sa tam stravovala od rána do večera celú dĺžku môjho pobytu...
Určite odporúčam...

• Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi nancynancy2016.
Zrecenzované: 4. augusta 2016

Strávil som 3 dni /2 noci v hoteli Solisko. Mal som deluxe izbu na najvyššom podlaží. Izba bola podkrovná ale priestranná, kúpeľňa tiež. Vybavenie izby bolo jednoduchšie ale bez známok opotrebovania. Na hoteli už vidno že je starší ale bol udržiavaný. Bezplatné parkovanie je príjemným benefit. Raňajky v hoteli boli na slušnej úrovni , pestré, aj keď jedáleň je menšia. Celkovo hotel odporúčam, kvalitou je na strednej úrovni cenou je to tatranský štandard.

Tip na izbu: izby na najvyššom podlaží (3) maju pekný výhlad
  • Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Michal R.
Zrecenzované: 3. júna 2016

Vynovený ﹡﹡﹡﹡hotel s dobrými službami priamo na brehu Štrbského Plesa
ako východiskom na nenáročné, ale aj náročnejšie túry, dostupný autom, alebo aj zubačkou zo železničnej stanice Štrba. Vhodný aj pre náročnejších hostí. Personál ochotne poradí aj neskúseným turistom.

Tip na izbu: Izby na 1. poschodí majú balkón, izby orientované na sever majú výhľad na Štrbské Pleso
  • Termín ubytovania: jún 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Jafurak.