Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Chcete najnižšie ceny hotelov? Ste na správnom mieste. Sledujeme pre vás viac než 200 portálov.

“Výborná horúca čokoláda” 5 z 5 bublín
Recenzia Hotel Solisko

Najlepšie ceny pre
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 2 lokality!
3 recenzie hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Výborná horúca čokoláda”
5 z 5 bublín Recenzované: 15. septembra 2016

veľmi príjemný hotel na brehu Štrbského plesa. Neskutočný relax ,ústretový personál a výborná horúca čokoláda :-)/ výber z niekoľkých druhov/ Tu určite nájdete stratenú energiu ! Z tohto miesta máte možnosť vydať sa na niekoľko túr. / Kriváň, Solisko.../

Termín ubytovania: auguste 2016
Poďakujte používateľovi menka2015.
Napísať recenziu

61 recenzií od našej komunity

Zobraziť recenzie pre
Zhrnutie hodnotenia
    5 z 5 bublín
    5 z 5 bublín
Tipy od cestovateľov vám pomôžu vybrať si tú správnu izbu.   Tipy týkajúce sa izieb (2)
Dátum | Hodnotenie
147 recenzií
51 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 155 bodov za pomoc
4 z 5 bublín Recenzované: 31. augusta 2016

Najprv som chcela dať len za 3*, ale asi by to nebolo fér, pretože Solisko je pekný hotel s úplne perfektnou lokalitou. Mali sme Deluxe izbu, priestranná, veľká izba s krásnym výhľadom na pleso a hory. Na izbe kanvica (ale iba čaj, bez kávy), tv. Zariadenie izby je, ako tu niekto písal, nudné. nevedela som si predstaviť, čo znamená nudné, ale už viem. Tak krásny horský hotel, to sa fakt niekto mohol s dekoráciami a nábytkom vyhrať (napr. ako Borovica alebo Tri studničky). Upratovanie sme nepochopili, celý deň majú nato upratať, ale nie, upratovačky začnú vyklopkávať, o 16.30 keď vás vidia, že ste sa vrátili unavení z túry.. :( Jasné, že im poviete, že netreba, jediné, čo chcete je oddychovať.. Čo nás ale najviac sklamalo, bola polopenzia. Raňajky veľmi obmedzený výber, a studené! Praženica studená, párky studené.. V jeden deň bolo dokonca staré pečivo.. Večere sú formou výberu z menu, ale z toho výberu nám nepasovalo nič. Prevedenie jedla efektné, ale chuť ozaj žiadna sláva. Dobré polievky. Taká reštaurácia, že "wannabe".. Personál v reštaurácii tiež kapitola.. Dzifčence zduté, ochota na bode mrazu. A ešte niečo.. Reštaurácia nie je ani trochu romantická. Hneď vedľa je detský kútik, ktorý je narvaný vreštiacimi deťmi, personál sa viac venuje platiacim cudzím hosťom ako tým hotelovým, stôl na stole.. No proste v našich očiach Al Lago prepadák jak sviňa. Wellness jednoduché, no príjemné, dva krát sme tam boli úplne sami. Veľmi milá staršia pani a starší pán ako personál :) Zdarma wifi, zdarma parkovanie. Či sa vrátime? Keby umožnil hotel možnosť ubytovania bez polopenzie, tak určite. Inak isto, 100%, NIE.
// First I wanted to rate 3*, but I think it's unfair, because Solisko is nice hotel with absolutely perfect location. We had deluxe room, it is really huge,with stunning view on the lake and mountains. Tv, kettle on the room (tea only, no coffee). Someone here in reviews wrote, that the decor of the room is boring. Now I know what he meant.. Such a beautiful mountain hotel with potential to decor it in unique style (f.e. Borovica or Tri studnicky).. Housekeeping had very weird timing. All day, when you are outside, there is a possibility for chambermaids to make the room. No!! They start to disturb you late afternoon, after your arrival from hiking, when you are tired and wanna relax.. :( The biggest disappointment was halfboard. Breakfast - poor selection, and cold! Cold omelette, cold sausage, one day was no fresh roll. Dinner - choice from 3 types of food, but there was nothing we would like to eat or taste.. Arranging food was nice, but the taste - nothing special.. Good soups. Staff in restaurant - unwilling young girls. Important thing fo us - restaurant is no way romantic one. Right next to restaurant is an indoor playground full of screaming kids, staff cares more about cash paying guests, table on table.. Al Lago for us - total failure. Wellness is simple, but nice, very friendly staff - older woman & older man :) Free parking, free wifi. Will we come back? If there will be a possibility to stay without halfboard, definitely yes. In this way, definitely, 100%, NO!

Ubytoval(a) sa v auguste 2016, cestoval(a) ako pár
Užitočné?
Poďakujte používateľovi Lucia A.
Londýn, Spojené kráľovstvo
1 recenzia
5 z 5 bublín Recenzované: 23. augusta 2016

Všimla som si tu recenziu na jedlá v reštaurácii hotela Solisko-Al Lago. Písal ju zrejme nejaký naštvaný človek mrzutý z úplne inej príčiny.
Ja chodievam do tohto hotela okrem pekných izieb a veeeľmi príjemným matracom na posteliach:-) aj práve a najmä kvôli perfektným jedlám, ktoré mi vždy servírujú.. a nikdy ma ešte nesklamali...
Personál ochotný, usmievavý, vždy sa snažia výjsť v ústrety akýmkoľvek požiadavkám, a čo sa jedla týka, dávam 110 bodov zo 100!! vždy chutné, krásne naservírované, nadekorované .. z čerstvých surovín...na čo mám skvelý indikátor-chorý žalúdok.. a tu v tejto reštaurácii mi ešte NIKDY nebolo ťažko aj keď som sa tam stravovala od rána do večera celú dĺžku môjho pobytu...
Určite odporúčam...

45 recenzií
21 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 23 bodov za pomoc
4 z 5 bublín Recenzované: 4. augusta 2016

Strávil som 3 dni /2 noci v hoteli Solisko. Mal som deluxe izbu na najvyššom podlaží. Izba bola podkrovná ale priestranná, kúpeľňa tiež. Vybavenie izby bolo jednoduchšie ale bez známok opotrebovania. Na hoteli už vidno že je starší ale bol udržiavaný. Bezplatné parkovanie je príjemným benefit. Raňajky v hoteli boli na slušnej úrovni , pestré, aj keď jedáleň je menšia. Celkovo hotel odporúčam, kvalitou je na strednej úrovni cenou je to tatranský štandard.

Tip na izbu: izby na najvyššom podlaží (3) maju pekný výhlad
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Ubytoval(a) sa v júli 2016, cestoval(a) s priateľmi
      Lokalita
    • 4 z 5 bublín
      Čistota
    • 4 z 5 bublín
Užitočné?
Poďakujte používateľovi Michal R.
Bratislavský kraj, Slovensko
4 recenzie
3 recenzie hotelov
5 z 5 bublín Recenzované: 3. júna 2016

Vynovený ﹡﹡﹡﹡hotel s dobrými službami priamo na brehu Štrbského Plesa
ako východiskom na nenáročné, ale aj náročnejšie túry, dostupný autom, alebo aj zubačkou zo železničnej stanice Štrba. Vhodný aj pre náročnejších hostí. Personál ochotne poradí aj neskúseným turistom.

Tip na izbu: Izby na 1. poschodí majú balkón, izby orientované na sever majú výhľad na Štrbské Pleso
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Ubytoval(a) sa v júni 2016, cestoval(a) ako pár
      Kvalita spánku
      Izby
Poďakujte používateľovi Jafurak.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Štrbskom Plese
Vzdialenosť 0.2 km
Grand Hotel Kempinski High Tatras
Grand Hotel Kempinski High Tatra...
Č. 1 z 8 v lokalite Štrbské Pleso
Wellness Hotel Borovica
Č. 8 z 8 v lokalite Štrbské Pleso
4.0 z 5 bublín 54 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Hotel Solisko? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Hotel Solisko

Zariadenie: Hotel Solisko
Adresa: Pri jazere 4046/1 | Strbske Pleso, Štrbské Pleso 059 85, Slovensko
Telefónne číslo:
Lokalita: Slovensko > Prešovský kraj > Štrbské Pleso
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Raňajky zdarma Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Kuchynský kút Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Donáška jedla na izbu Letisková autobusová doprava Apartmány Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 3 spomedzi 8 hotelov v lokalite Štrbské Pleso
Cenový rozsah (za noc): 123 € – 152 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Hotel Solisko 4*
Počet izieb: 28
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Hotels.com, Expedia, Hotel.de, Booking.com a HRS, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Hotel Solisko. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?