Recenzované: 2. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Po vcerajsej zlej skusenosti s restauraciou Toliar sme sa rozhodli skusit Furkotku. Nenapadna restauracia ale vrelo odporucam ist nakuknut do vnutra. Pekny retro styl vo vnutri. Co je najdolezitejsie vyborna kuchyna :) dakujeme

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi anikab224.
Recenzované: 8. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Krásne a príjemné prostredie, jedlo na tatranskej úrovni:-) najväčšie pozitívum našej návštevy bol milý personál, ktorý privítal nášho štvornohého člena rodiny s otvorenou náručoubez objednania dokonca dostal vodu skôr ako my pivko

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi DadkaM2.
Recenzované: 30. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Prijemna restauracia v blizkosti zeleznicnej stanice na Strbskom plese. Jedlo bolo vyborne (furkotske halusky, fazulova polievka) a aj capuccino nemalo chybu. Este sme okusili aj palacinky... vynikajuce :-) Odporucam navstevu.

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi Mato98.
Recenzované: 12. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Absolútne prijemne a veľmi pekne prostredie,mili, ústretový personál. izbičky veľmi pekne čiste a hlavne veľké. Cenová relácia absolútne diametrálne rozdielna okolitým podnikom aj s ubytovaním aj so službami a dovolím si povedať top oproti aj hotelom (mimo Kempinski a pod.) určite sa čoskoro vrátime možem len doporučiť

Dátum pobytu: september 2016
Poďakujte používateľovi BustaB6.
Recenzované: 18. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Čistý a prostorný pokoj. Přijatelná cena za ubytování. Mimochodem se mi penzion líbil daleko více, než protější hotel Tolikrát, kde je dražší ubytování. Výborná káva a vstřícná obsluha. Rozumné ceny v restauraci a hezké posezení na terase.

Dátum pobytu: jún 2016
1  Poďakujte používateľovi jnadej.