Recenzované: 8. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Krásne a príjemné prostredie, jedlo na tatranskej úrovni:-) najväčšie pozitívum našej návštevy bol milý personál, ktorý privítal nášho štvornohého člena rodiny s otvorenou náručoubez objednania dokonca dostal vodu skôr ako my pivko

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi DadkaM2.
Recenzované: 30. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Prijemna restauracia v blizkosti zeleznicnej stanice na Strbskom plese. Jedlo bolo vyborne (furkotske halusky, fazulova polievka) a aj capuccino nemalo chybu. Este sme okusili aj palacinky... vynikajuce :-) Odporucam navstevu.

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi Mato98.
Recenzované: 12. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Absolútne prijemne a veľmi pekne prostredie,mili, ústretový personál. izbičky veľmi pekne čiste a hlavne veľké. Cenová relácia absolútne diametrálne rozdielna okolitým podnikom aj s ubytovaním aj so službami a dovolím si povedať top oproti aj hotelom (mimo Kempinski a pod.) určite sa čoskoro vrátime možem len doporučiť

Dátum pobytu: september 2016
Poďakujte používateľovi BustaB6.
Recenzované: 18. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Čistý a prostorný pokoj. Přijatelná cena za ubytování. Mimochodem se mi penzion líbil daleko více, než protější hotel Tolikrát, kde je dražší ubytování. Výborná káva a vstřícná obsluha. Rozumné ceny v restauraci a hezké posezení na terase.

Dátum pobytu: jún 2016
Poďakujte používateľovi jnadej.
Recenzované: 24. novembra 2015

Ak chcete bývať priamo na Štrbskom Plese a nechcete zbytočne vyhadzovať peniaze za drahý hotel, Furkotka je ideálna voľba. Dostali sme peknú, veľmi priestrannú izbu s moderným vybavením. Hotel má taktiež príjemnú reštauráciu a kaviareň. Odporúčam.

Poďakujte používateľovi MonkaZam.