Furkotka
Hotel Crocus(Štrbské Pleso)
133 USD
Expedia.com
  • Bezplatné parkovanie
Vila Emma(Štrbské Pleso)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
118 USD
Hotel Crocus(Štrbské Pleso)
140 USD
Hotel Solisko(Štrbské Pleso)
173 USD
164 USD
Expedia.com
  • Bezplatné parkovanie
Hotel Fis(Štrbské Pleso)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
103 USD
351 USD
296 USD
Official Site
Zrecenzované: 12. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Absolútne prijemne a veľmi pekne prostredie,mili, ústretový personál. izbičky veľmi pekne čiste a hlavne veľké. Cenová relácia absolútne diametrálne rozdielna okolitým podnikom aj s ubytovaním aj so službami a dovolím si povedať top oproti aj hotelom (mimo Kempinski a pod.) určite sa čoskoro vrátime možem len doporučiť

Termín ubytovania: september 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Busta B.
Zrecenzované: 18. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Čistý a prostorný pokoj. Přijatelná cena za ubytování. Mimochodem se mi penzion líbil daleko více, než protější hotel Tolikrát, kde je dražší ubytování. Výborná káva a vstřícná obsluha. Rozumné ceny v restauraci a hezké posezení na terase.

Termín ubytovania: jún 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Jiri j.
Zrecenzované: 24. novembra 2015

Ak chcete bývať priamo na Štrbskom Plese a nechcete zbytočne vyhadzovať peniaze za drahý hotel, Furkotka je ideálna voľba. Dostali sme peknú, veľmi priestrannú izbu s moderným vybavením. Hotel má taktiež príjemnú reštauráciu a kaviareň. Odporúčam.

Poďakujte používateľovi Monika Z.
Zrecenzované: 14. septembra 2015

Pri príchode na Hrebienok vo Vysokých tatrách nás čakalo milé prekvapenie v podobe drevených sôch medveďov a krásnych drevených ležadiel s prekrásnym výhľadom.Odporúčam sa tam pozrieť.Určite sa tam vrátime.

Termín ubytovania: september 2015
Poďakujte používateľovi 22107k.