Zrecenzované: 18. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Čistý a prostorný pokoj. Přijatelná cena za ubytování. Mimochodem se mi penzion líbil daleko více, než protější hotel Tolikrát, kde je dražší ubytování. Výborná káva a vstřícná obsluha. Rozumné ceny v restauraci a hezké posezení na terase.

Termín ubytovania: jún 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Jiri j.
Zrecenzované: 24. novembra 2015

Ak chcete bývať priamo na Štrbskom Plese a nechcete zbytočne vyhadzovať peniaze za drahý hotel, Furkotka je ideálna voľba. Dostali sme peknú, veľmi priestrannú izbu s moderným vybavením. Hotel má taktiež príjemnú reštauráciu a kaviareň. Odporúčam.

Poďakujte používateľovi Monika Z.
Zrecenzované: 14. septembra 2015

Pri príchode na Hrebienok vo Vysokých tatrách nás čakalo milé prekvapenie v podobe drevených sôch medveďov a krásnych drevených ležadiel s prekrásnym výhľadom.Odporúčam sa tam pozrieť.Určite sa tam vrátime.

Termín ubytovania: september 2015
Poďakujte používateľovi 22107k.