Recenzované: 20. februára 2018 cez mobilné zariadenie

V penzione sme boli ubytovani 3 noci a mozeme maximalne doporucit. Majitelia ochotni, mili, nachystali skvele ranajky, domace napecene zakusky a super vecere podla vasich priani. Penzion utulny, cisty a v krasnom prostredi len kusok od Strbskeho plesa. Doporucujeme a radi sa sem vratime!

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi rdk_dvor.
Recenzované: 22. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Môžem každému odporučit tento penzión sú tam super majitelia a perfektne varia a tie domáce koáče mňam. Nemôžem nič vytlnúť. Je tam klud keď niečo potrebujete sú ochotný Vám pomôct poradit a aj vysvetlia Vám kde kde čo je ak idete prvý krat do tatier. Odvezú vás na Štrbské pleso k lyžierakemu strediaku. A dake dve min pešo sa dostanete na električku zubačku. Je to fakt tam super. A isto tam ešte pôjdem aj na budúce.

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi IvanP4097.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SczyrzickiMiroslav, Majiteľ v zariadení Penzión Pleso.Zodpovedané: 15. júna 2017

Vážený pán Ivan, ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie našich služieb, veľmi nás to potešilo a motivovalo do ďalšej práce:). Koláčiky a chutné raňajky chystá milá svokra Majka a manželka Janka. Našu službu "SKIBUS" budeme prevádzkovať každoročne počas prevádzky lyžiarských vlekov.

S pozdravom

Recenzované: 23. júna 2015 cez mobilné zariadenie

CENA:
Super!

UBYTOVANIE:
Zatiaľ najlepšie čo sme mali v tejto cenovej kategórii.

PERSONÁL:
Veľmi príjemný a ochotný.

CELKOVÝ DOJEM:
Parkovisko priamo pred penzionom, tiché a príjemné prostredie, izby a kúpeľne pekné. Radi sa sem znova vrátime :)

Dátum pobytu: jún 2015
Poďakujte používateľovi robertmX2448XJ.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SczyrzickiMiroslav, Majiteľ v zariadení Penzión Pleso.Zodpovedané: 4. mája 2016

Vážený hosť,

ďakujeme Vám za skvelú recenziu nášho hotela! Sme radi, že ste si užili svoj pobyt u nás a dúfame, že Vás opäť privítame.

S pozdravom,

Sczyrzicki Miroslav