Recenzované: 15. augusta 2019

Hotel v tichej lokalite, neďaleko centra Štrbského plesa čo nám veľmi nevadilo, keďže sa radi prejdeme....Čo sa týka stravy musíme pochváliť raňajky, naozaj veľký výber, hlavne nás oslovili dobré domáce nátierky a čerstvé šaláty. Večere boli priemerné... Personál nie je veľmi ústretoví, nakoľko si nemôžete vybrať ani stôl pri ktorom budete jesť, pretože Vás hneď pri vchode usadia a už nemáte na výber...jedna pani s rodinou chcela sedieť pri okne avšak čašník jej požiadavke nevyhovel, pričom stoly pri okne vôbec neboli obsadené. Čo sa týka čistoty izieb pri ubytovaní nás čakala pekne uprataná izba, avšak počas 4 dní upratovačka ani raz nevymenila uteráky, raz ustlala ale to radšej ani nejdeme komentovať.... v hoteli sú slabé svetlá čo pri tmavšom hotelovom nábytku robí trochu pochmúrnu atmosféru. Wellness super krásne veľké, no
dve sauny počas našej návštevy neboli v prevádzke.

Poďakujte používateľovi IvanaMia1111.
Recenzované: 14. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi krásne strávené výročie. Veľmi príjemné privítanie na recepcii. Príjemná izba a kvalitný wellness. Ďakujeme personálu za ochotu a že zo všetkým boli hned nápomocný. Nádherný výhľad z vrchnej jacuzzi určite si treba objednať a využiť. Tešíme sa na ďalšiu návštevu

Poďakujte používateľovi SheepMummy.
Recenzované: 13. februára 2019

Velmi dobry, hotel, jedlo, izby vybavenie a este lepsi welness. Radi sa opat vratime. Boli sme s 2 detmi vo veku 2.5 a 4.5 roka detsky kutik tip top. Nakolko sme tento pobyt vyhrali bolo to skvele. Mali sme polpenziu, ranajky formou svedskych stolov, vecere ak pamatam tak z 3 jedal sa dalo vybrat. Na Strbske pleso sme chodili autom lyzovat.

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi Nikolette9.
Recenzované: 3. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel, v ktorom by som sa ubytovala opäť.
Izba classic - pekná, čistá a dostatočne veľká pre dvoch.
Reštaurácia- raňajky adekvátne pre 4* hotel, výber dostatočný. Večere sme mali formou polpenzie, čo znamená polievka, výber z dvoch hlavných jedál a dezert. Kvalita jedla bola podľa toho čo- steak prepečený, vysušený a celkovo zlý, večera na ďalší deň naopak výborná. Obsluha vyšla v ústrety aj so zmenou polievky za inú.
Wellness- menšie, ktoré sa rozlohou nedá porovnať s veľkými wellness hotelmi a teda viac ako 2 hodiny tam nebolo čo robiť. V tepidáriu bolo na moj vkus chladno, voda v bazéne príliš studená. Počet saún a aj ich zloženie je dostatočné.
Celkovo sme so službami a s pobytom v tomto hoteli boli spokojní a nemali by sme problém zavítať sem znovu. Personál na recepcii, v reštaurácii, bare a wellnesse bol profesionálny a snaživý.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi TatouKL.
Recenzované: 26. novembra 2018

Pobyt vo Wellness hoteli Borovica sme dostali od našich kamarátov, ako svadobný dar. Hotel je v krásnom borovicovom lese na začiatku Štrbského plesa. Čo sa týka služieb veľmi príjemný a úslužný personál, čistý udržiavaný hotel s krásnym wellnesom. Vo wellnesse sme ako mínus vnímali iba chladnejšiu vodu v bazéne, a pri saunách chýbal personál, ktorý by usmernil hlučných ľudí, ktorí nevedia ako sa majú správať vo wellnesse. Inak bol krásny udržiavaný, čistý a sauny neskutočné. Čo sa týka reštauračných služieb, za nevhodné považujeme, že amuse bouche bol na stole založený od 17,30 hod keď služby reštaurácie využívate až okolo 21hod. A tiež možnosť objednania počas raňajok iba filtrovanú kávu alebo horúcu vodu na čaj. To je dosť obmedzujúce. Ako plus bol dlhý čas využitia raňajok a večerí a veľmi milá a ústretová obsluha. Izby krásne a čisté, postrádali sme iba čajový servis v izbe, nakoľko sme potrebovali horúcu vodu na čaj, ale manažér hotela bez váhania okamžite pripravil bez poplatku, veľmi pozorné. V globále hodnotíme Wellness hotel Borovica ako krásny hotel s úžasným wellnessom a úslužným profesionálnym personálom, a keď vylepšia tieto malé nedostatky, isto sa môže uchádzať o najlepší hotel vo Vysokých Tatrách !!!

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi meryalukykovacik.