Recenzované: 26. novembra 2018

Pobyt vo Wellness hoteli Borovica sme dostali od našich kamarátov, ako svadobný dar. Hotel je v krásnom borovicovom lese na začiatku Štrbského plesa. Čo sa týka služieb veľmi príjemný a úslužný personál, čistý udržiavaný hotel s krásnym wellnesom. Vo wellnesse sme ako mínus vnímali iba chladnejšiu vodu v bazéne, a pri saunách chýbal personál, ktorý by usmernil hlučných ľudí, ktorí nevedia ako sa majú správať vo wellnesse. Inak bol krásny udržiavaný, čistý a sauny neskutočné. Čo sa týka reštauračných služieb, za nevhodné považujeme, že amuse bouche bol na stole založený od 17,30 hod keď služby reštaurácie využívate až okolo 21hod. A tiež možnosť objednania počas raňajok iba filtrovanú kávu alebo horúcu vodu na čaj. To je dosť obmedzujúce. Ako plus bol dlhý čas využitia raňajok a večerí a veľmi milá a ústretová obsluha. Izby krásne a čisté, postrádali sme iba čajový servis v izbe, nakoľko sme potrebovali horúcu vodu na čaj, ale manažér hotela bez váhania okamžite pripravil bez poplatku, veľmi pozorné. V globále hodnotíme Wellness hotel Borovica ako krásny hotel s úžasným wellnessom a úslužným profesionálnym personálom, a keď vylepšia tieto malé nedostatky, isto sa môže uchádzať o najlepší hotel vo Vysokých Tatrách !!!

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi meryalukykovacik.
Recenzované: 31. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Hotel pekny, personal fajn, jedlo super ALE o 21:30 nejde tepla voda, pristelka za 60 eur cca vrzga tak ze sa nevyspite urcite. Takze naozaj nedoporucujem, hlavne ak ste v zime a cakate teplu vodu. Je tu aj dost vela nevychovanych deti co hucia este vecer po chodbach.

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi dena227.
Recenzované: 24. októbra 2018

Zacnem,asi tak,ze takto si predstavujeme sluzby 4* hotela.Mame na Slovensku navstivenych vela 4* hotelov a len malo z nich splna kriteria hviezdiciek,ktore maju.Hotel Borovica je jednym z tych super.Recepcia super,strava perfektna.izba uplne super,velka,cista,cistota priestorov aj toaliet skvela.Servis personalu v restauracii,aj v lobby bare na spickovej urovni.Citili sme sa s rodinou 2 deti 8 rocne,super.Urcite sa vratime a vsetkym odporucame navstivit tento hotel.Ja hodnotim na 5*.

Tip na izbu: Premium apartman
Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi kstrakosova.
Recenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Krásny útulný hotel mimo najrušnejšieho diania na štrbskom plese no napriek tomu stále blizko. Interiér na môj vkus dotiahnutý premyslený do detailov, veľmi štýlovo zariadený, úplne sedel ako rit na šerbel. Na izbe po príchode čakal vychladeny sampus, ovocie ....no paráda. Izba veľmi pekná čistá bolo všetko čo na tento štandard očakávam. Veľmi milý personál vždy usmiaty stále pozdravia keď vás stretnú, veľmi ochotní dotvárajú celkový obraz veľmi pozitívny. Jedno z naj kvalitnejších wellness v tatrách, plavecký bazén 20m, široký výber masáži, fakt vyriešené a premyslené do detailov. Strava vynikajúca široký výber vin kde aj personál ovláda nie len či biele alebo červené:) čím ma úplne porovnali je najštylovejši najkrajší detailne anglický salonik pre pánov s kvalitným výberov rumov, humidorom s cigarami všetkými doplnkami že fajčenie cigary tu bol fakt zážitok. Celkovo hodnotím hotel ako jeden z najlepších v ktorých som bol ubytovany stelesnením dokonalosti komplexnosti služieb. Takto si predstavujem dokonale služby jednoducho úžasné.

Dátum pobytu: marec 2018
2  Poďakujte používateľovi DusanM247.
Recenzované: 16. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi elegantne zariadený hotel s milým, ochotným a hlavne profesionálnym personálom. Izby priestranné a čisté. Jedlo bolo excelentné, večere boli servírované vo štvor chodovom menu. Hotel Borovica má taktiež prekrásne wellness, kde relax je spojený s prenádherným výhľadom na okolitú prírodu. Vrelo odporúčam aj pre náročnych.

Dátum pobytu: marec 2018
1  Poďakujte používateľovi GabrielaK1460.