Recenzované: 16. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi elegantne zariadený hotel s milým, ochotným a hlavne profesionálnym personálom. Izby priestranné a čisté. Jedlo bolo excelentné, večere boli servírované vo štvor chodovom menu. Hotel Borovica má taktiež prekrásne wellness, kde relax je spojený s prenádherným výhľadom na okolitú prírodu. Vrelo odporúčam aj pre náročnych.

Termín ubytovania: marec 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi GabrielaK1460.
Recenzované: 22. januára 2018

Zatiaľ najlepší hotel v Tatrách, od izby (rôzne typy, odporúčam izbu LUX), postele, služieb, stravy, personálu (ani o ňom neviete) po komplexné wellness služby. Spa je v plnom rozsahu otvorené denne od 08:00 do 22:00. Najlepší hotel v akom som doteraz bola.

• Termín ubytovania: január 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi GabrielaH1264.
Recenzované: 3. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Stravili sme tu 5 noci a odchadzali sme uuuplne spokojny. Hotel a vsetky sluzby su uplne super a personal v restauracii je nesmierne mili. Manzelka ma intoleranciu na laktozu a nikdy na to nezabudli a spolu s kucharmi vzdy vedeli pripravit chutnu alternativu

Termín ubytovania: január 2018
Poďakujte používateľovi bbrunovsky.
Recenzované: 18. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Krásny hotel, perfektný a príjemný personál v hoteli, na recepcii, či vo wellness, skvelé jedlo. Vhodné na oddych a relax aj pre rodinku s deťmi. Tiché krásne prostredie páretrov od Štrbského plesa. Môžeme jedine odporúčať. :-)

Termín ubytovania: december 2017, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi JanaH1794.
Recenzované: 8. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel Borovica este nesklamal,do bodky spĺňa úroveň 4*hotela...mili personál,výborná strava,vkusne zariadené izby...(az na to osvetlenie na izbách,na môj vkus slabé,tlmené stropné svietidla...)Hotel vhodný aj pre rodiny s deťmi,rozšírený detský kútik,detské menu,detský bazenik...niet co dodať...po Kempinski hotel,je Borovica hotel č.2 na Štrbskom plese...

Termín ubytovania: október 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Rastislav L.