Recenzované: 22. januára 2018

Zatiaľ najlepší hotel v Tatrách, od izby (rôzne typy, odporúčam izbu LUX), postele, služieb, stravy, personálu (ani o ňom neviete) po komplexné wellness služby. Spa je v plnom rozsahu otvorené denne od 08:00 do 22:00. Najlepší hotel v akom som doteraz bola.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi GabrielaH1264.
Recenzované: 3. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Stravili sme tu 5 noci a odchadzali sme uuuplne spokojny. Hotel a vsetky sluzby su uplne super a personal v restauracii je nesmierne mili. Manzelka ma intoleranciu na laktozu a nikdy na to nezabudli a spolu s kucharmi vzdy vedeli pripravit chutnu alternativu

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi bbrunovsky.
Recenzované: 18. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Krásny hotel, perfektný a príjemný personál v hoteli, na recepcii, či vo wellness, skvelé jedlo. Vhodné na oddych a relax aj pre rodinku s deťmi. Tiché krásne prostredie páretrov od Štrbského plesa. Môžeme jedine odporúčať. :-)

Dátum pobytu: december 2017
1  Poďakujte používateľovi JanaH1794.
Recenzované: 8. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel Borovica este nesklamal,do bodky spĺňa úroveň 4*hotela...mili personál,výborná strava,vkusne zariadené izby...(az na to osvetlenie na izbách,na môj vkus slabé,tlmené stropné svietidla...)Hotel vhodný aj pre rodiny s deťmi,rozšírený detský kútik,detské menu,detský bazenik...niet co dodať...po Kempinski hotel,je Borovica hotel č.2 na Štrbskom plese...

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi 7507CUCU.
Recenzované: 4. júna 2017

S rodinou sme si urobili dámsku jazdu a služby hotela boli nad naše očakávania. Milý, profesionálny personál, vynikajúca gastronómia. Menšie, ale čisté a pekné wellnes. Taktiež izby. Štrbské Pleso je odtiaľ 10 minút pešou chôdzou. Naozaj sa im nedalo nič vytknúť, cena zodpovedá kvalite. Ak ešte pôjdeme na Štrbské Pleso, určite sa ubytujeme znova u nich.

Dátum pobytu: jún 2017
5  Poďakujte používateľovi apaholikova.