Hotel Patria(Štrbské Pleso)
148 USD
  • Bazén
Hotel Fis(Štrbské Pleso)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
79 USD
  • Reštaurácia
  • Donáška jedla na izbu
Hotel Solisko(Štrbské Pleso)
159 USD
  • Bezplatné parkovanie
Penzión Pleso(Štrbské Pleso)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
95 USD
322 USD
Official Site
Hotel Crocus(Štrbské Pleso)
Hotels.com
  • Bezplatné parkovanie
Hotel SOREA Trigan(Štrbské Pleso)
  • Bezplatné parkovanie
Hotel Panorama Resort(Štrbské Pleso)
Furkotka(Štrbské Pleso)
  • Reštaurácia
Zrecenzované: 22. januára 2018

Zatiaľ najlepší hotel v Tatrách, od izby (rôzne typy, odporúčam izbu LUX), postele, služieb, stravy, personálu (ani o ňom neviete) po komplexné wellness služby. Spa je v plnom rozsahu otvorené denne od 08:00 do 22:00. Najlepší hotel v akom som doteraz bola.

• Termín ubytovania: január 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Gabriela H.
Zrecenzované: 3. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Stravili sme tu 5 noci a odchadzali sme uuuplne spokojny. Hotel a vsetky sluzby su uplne super a personal v restauracii je nesmierne mili. Manzelka ma intoleranciu na laktozu a nikdy na to nezabudli a spolu s kucharmi vzdy vedeli pripravit chutnu alternativu

Termín ubytovania: január 2018
Poďakujte používateľovi bbrunovsky.
Zrecenzované: 18. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Krásny hotel, perfektný a príjemný personál v hoteli, na recepcii, či vo wellness, skvelé jedlo. Vhodné na oddych a relax aj pre rodinku s deťmi. Tiché krásne prostredie páretrov od Štrbského plesa. Môžeme jedine odporúčať. :-)

Termín ubytovania: december 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Jana H.
Zrecenzované: 8. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel Borovica este nesklamal,do bodky spĺňa úroveň 4*hotela...mili personál,výborná strava,vkusne zariadené izby...(az na to osvetlenie na izbách,na môj vkus slabé,tlmené stropné svietidla...)Hotel vhodný aj pre rodiny s deťmi,rozšírený detský kútik,detské menu,detský bazenik...niet co dodať...po Kempinski hotel,je Borovica hotel č.2 na Štrbskom plese...

Termín ubytovania: október 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Rastislav L.
Zrecenzované: 4. júna 2017

S rodinou sme si urobili dámsku jazdu a služby hotela boli nad naše očakávania. Milý, profesionálny personál, vynikajúca gastronómia. Menšie, ale čisté a pekné wellnes. Taktiež izby. Štrbské Pleso je odtiaľ 10 minút pešou chôdzou. Naozaj sa im nedalo nič vytknúť, cena zodpovedá kvalite. Ak ešte pôjdeme na Štrbské Pleso, určite sa ubytujeme znova u nich.

• Termín ubytovania: jún 2017, cestoval(a) s rodinou
4  Poďakujte používateľovi apaholikova.