“Top rezeň”

Hotel FIS Restaurace
Na pozícii č. 15 spomedzi 17 Reštaurácie v Štrbskom Plese

Po hrozných skúsenostiach so “”Slovenskou kuchyňou” na Štrbskom sme s malou dušičkou zavítali do Fisu. Rezeň bol TOP. Vrele odporúčame

Poďakujte používateľovi Ssysonka.
Zrecenzované: 21. augusta 2019

Hotel FIS je pojem. Cestou z Kežmarku sme sa zastavili v Tatrách a chceli sme si dať obed na Štrbskom Plese. Parkovisko neďaleko hotela uľahčilo našu voľbu. Prekvapil zamestnanec, ktorý sa v nedeľu o 11.30 rozhodol tepovať koberec, ale vopred na to upozornil a poradil nám ísť na terasu. Z terasy sme mali luxusný výhľad na blízke skokanské mostíky, ako aj tatranské končiare. Obsluha bola príjemná. Citronáda na 1*. Polievka chutná. Šafránové rizoto s krevetami nemalo najhoršiu konzistenciu, ale bolo presolené. Výsledok síce neohúril, ale ani nesklamal. Reštaurácia má plusové body za pozitívny prístup k štvornohým miláčikom - na terase mali pripravenú misku na vodu.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Eschi E.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hotel FIS Restaurace, si pozreli aj

Štrbské Pleso, Prešovský kraj

Navštívili ste Hotel FIS Restaurace? Podeľte sa o svoje zážitky!