“otras”

Koliba Štrbské Pleso
Na pozícii č. 7 spomedzi 17 Reštaurácie v Štrbskom Plese
Opis: Vitajte v jednej z najvyššie položených kolíb na Slovensku. Ocitnete sa v tradičnej tatranskej reštaurácii, ktorá leží na okraji smrekového lesa, na úpätí horského plesa. K jedinečnej atmosfére chceme aj my prispieť formou podávania kvalitných služieb a veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne.

presolená polievka že fuj...reklamácia u čašníka: "šéfkuchár povedal, že to nie je slané"...hold,Slovák sa nezaprie ani v reštauračných službách. Never ever

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi zuzca1.

Krásne prostredie, príjemná obsluha. V chladný deň sme sa prišli zohriať a naobedovať. Obed, teda polievka a hlavné jedlo, bolo chutné. Na jedlo sme nečakali nejako dlho. Chutilo aj deťom, ktoré sú celkom vyberavé. Len cena obeda bola trocha vyššia.

1  Poďakujte používateľovi KAndrej.

Pri návšteve reštaurácia cestou z Vodopádu Skok sme natrafili na príjemnú a rýchlu obsluhu. Jedlo bolo výborné.

Poďakujte používateľovi Voyager597017.
Zrecenzované: 19. augusta 2019

Reštaurácia vyzerala fajn a na urovni, plno vonku aj vnútri. Dosť dlho sme čakali na obsluhu, hoci pri kase stáli 4ja a debatovali. Pre bežného človeka vysoké ceny, demikat 3,50€, cesnačka, vývar 2,70€. Chutovo výborné, ale len 0,3l.

Poďakujte používateľovi Mikecat6.
Zrecenzované: 29. júla 2019

Otrasné správanie čašníka - taký starší, mám dojem, že najstarší z celého personálu. Drzý, neúctivý voči zákazníkom! Zjavne vyhorený a potreboval by rýchlo zmeniť prácu. Rozpršalo sa a odmietol nás obslúžiť, pričom stále nosil jedlo - aj cez dážď, tak sa ho išiel brat opýtať, či si môžeme objednať. A tento vyhorený čašník sa rozkričal, že predsa cez dážď nebude obsluhovať, že on nie je náš sluha!! a keď sa nám nepáči, nech odídeme a ukázal rukou smerom von. Čo je absolútne neprístojné správanie, hlavne ak sme tam boli 3 ženy, pričom naša mama má 75 rokov! A hlavný vrchol drzosti bol, keď nám sebavedome doniesol vizitku, aby sme sa mali kde sťažovať! .... Ak vám táto recenzia pomôže, tak budem rada, pretože takéto správanie v našich pekných horách nemá čo robiť.

Dátum návštevy: júl 2019
3  Poďakujte používateľovi Primarok.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Štrbské Pleso, si pozreli aj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj

Tatranská Štrba, Prešovský kraj

Navštívili ste Koliba Štrbské Pleso? Podeľte sa o svoje zážitky!