Hotel Crocus
351 USD
296 USD
Official Site
  • Bezplatné parkovanie
Hotel Fis(Štrbské Pleso)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
103 USD
100 USD
Orbitz.com
  • Donáška jedla na izbu
Hotel Patria(Štrbské Pleso)
  • Bazén
Hotel Solisko(Štrbské Pleso)
  • Bezplatné parkovanie
Wellness Hotel Borovica(Štrbské Pleso)
  • Bezplatné parkovanie
Hotel SOREA Trigan(Štrbské Pleso)
  • Bezplatné parkovanie
Hotel Panorama Resort(Štrbské Pleso)
Furkotka(Štrbské Pleso)
Zrecenzované: 8. novembra 2016

Hotel je priemerný, zariadený v staršom štýle. Ocenili sme veľkosť apartmánov. Detská postieľka, ktorá nám bola daná k dispozícií pre 3,5 ročného syna, maximálne nespĺňala základné bezpečnostné normy. Čo sa týka raňajok, tak jeden deň dobré, druhý deň veľmi priemerné. Jedlo sa vôbec nedopĺňalo, kto si prvý nenabral, ten už nemal. Večere tiež najhoršie, aké sme v 4* hoteli v Tatrách mali. Aby sme si nemohli sami nabrať z bufetu, to som ešte nezažila. A nakoniec výber z 2 druhov vôbec nazývať bufet...???!!!

• Termín ubytovania: november 2016, cestoval(a) s rodinou
5  Poďakujte používateľovi rajcanovajana.
Zrecenzované: 26. septembra 2016

Tento hotel mozem len odporucat. Lokalita je perfektna, v centre Strbskeho plesa, naokolo vela restauracii, kaviarni, zubacka a elektricky hned pri hoteli, potraviny na skok.

Ubytovanie bolo krasne, vo velkom apartmane, vsetko ciste, kuchynka k dispozicii, velmi vohnde pre rodiny s detmi.

Mali sme polpenziu. Strava bola ozaj vynikajuca, na ranajky siroky vyber a vecere moznost vybrat si z troch menu. Vecere boli vyborne, chutne a aj porcie dostatocne velke, k dispozicii aj bar so salatmi, ovocim, dezertami.

Sluzby hotela tiez na velmi dobre urovni, kazdy den upratane, len casnici neovladali velmi bonton a ani cudzie jazyky, co by sa na stvorhviezdickovy hotel ocakavalo.

• Termín ubytovania: september 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Daniela Š.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jarka P, Front Office Manager v zariadení Hotel Crocus.Zodpovedané: 8. novembra 2016

Milá Danka,

srdečná vďaka za Vaše hodnotenie :). Aj na jeho základe sme schopní udržiavať súčasný štandard poskytovaných služieb a odstraňovať prípadné nedostatky.

Verím, že sa ešte v budúcnosti stretneme a Váš dojem už nepokazia ani tie najmenšie "chybičky krásy" :)

Prajem pokojný zvyšok dňa :)

Zrecenzované: 14. septembra 2016

Pekný hotel, super poloha, dobré jedlo, milý personál, čistota. Hotel je super odhlučnený, na apartmánoch nepočuť ani susedov, ani električky z vonka. Wellness pozostáva z malej infra sauny, fínskej sauny, ochladzovacej kade a vírivej vane. Tak akurát pre dve osoby. Ubytovanie pekné, čisté, priestranné, wifi free. V kúpeľni mi trocha chýbal záves nad vaňou a odtoková gulička na podlahe tiež nie je, takže ak si narobíte vodu v kúpeľni, tak ju tam máte. Oceňujem obrovský šatník, ktorý by sa zišiel aj doma. Raňajky bufetové, každý si vyberie, len káva v kanvici nechutná, zišiel by sa nescafe kávovar a bolo by to top. Večere servírované, výber z menu, veľmi chutné. Cítili sme sa tu veľmi dobre a radi sa sem vrátime.

Tip na izbu: Apartmán 508 je skvelý
  • Termín ubytovania: september 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi atewy.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jarka P, Front Office Manager v zariadení Hotel Crocus.Zodpovedané: 1. novembra 2016

Príjemný dobrý deň.

Úprimne ďakujeme, že ste si našli chvíľku času na napísanie tejto recenzie. Teší nás, že ste sa v Crocuse cítili príjemne, a aj na základe Vášho Feedbacku už máme v raňajkovej miestnosti nový kávovar, kde si môžu hostia pripraviť chutnú rannú kávičku :).
Verím, že sa niekedy v budúcnosti ešte stretneme a prajem všetko dobré :)

Zrecenzované: 4. augusta 2016

stravili sme v hoteli 3 noci, apartman pre 4 osoby (2 deti+ 2 dospeli) velkorysy. Poloha super - priamo pri stanici, hluk minimalny a vsade je to na skok :). Stava vyborna, ale musite prist na veceru co najskor, inak vam vela neostane... Animatorky skvele. Internet bol bezplatny ale velmi pomaly :(
Suma sumarum - Pre rodiny s detmi vyborne.

• Termín ubytovania: august 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi mazurovaada.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Petruskova, Front Office Manager v zariadení Hotel Crocus.Zodpovedané: 28. augusta 2016

Príjemný dobrý deň, pani Mazúrová.

Úprimne nás teší Vaša spokojnosť s ubytovaním v našom hoteli a veľmi pekne ďakujeme za feedback, ktorý nám určite pomôže zapracovať na prípadných nedostatkoch a ich odstránení. Verím, že sa niekedy v budúcnosti ešte stretneme a prajem všetko dobré :)

Zrecenzované: 27. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Boli sme na letnom rodinnom pobyte, citili sme sa prijemne. Pekne priestranne apartmany, dobra kychyna, ochotny personal, vyborna poloha hotela, idealne aj pre pobyty s detmi. Ochotne odporucam dalej, aj my sa sem este urcite radi vratime.

Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi martinfO4216EE.

Milý Martin,

veľmi pekne ďakujeme za Váš Feedback. Nič nemôže byť lepšou motiváciou k usilovnej práci na zlepšovaní služieb a klientského servisu ako pochvala od našich hostí. Verím, že sa v budúcnosti ešte stretneme :) Krásny zvyšok dňa.