Zistili sme, že používate nepodporovaný prehliadač. Webová lokalita TripAdvisor sa nemusí zobrazovať správne.
Náš portál podporuje nasledujúce prehliadače:
Najnovšie recenzie. Najnižšie ceny. Dokonalé miesto na nákup pobytov v hoteloch.

“Rodinný víkend” 4 z 5 bublín
Recenzia Hotel Crocus

Najlepšie ceny pre
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
Hotel Crocus
Na pozícii č. 2 spomedzi 8 hotelov v Štrbskom Plese
Žiar nad Hronom, Slovensko
1 recenzia
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Rodinný víkend”
4 z 5 bublín Recenzované: 8. novembra 2016

Hotel je priemerný, zariadený v staršom štýle. Ocenili sme veľkosť apartmánov. Detská postieľka, ktorá nám bola daná k dispozícií pre 3,5 ročného syna, maximálne nespĺňala základné bezpečnostné normy. Čo sa týka raňajok, tak jeden deň dobré, druhý deň veľmi priemerné. Jedlo sa vôbec nedopĺňalo, kto si prvý nenabral, ten už nemal. Večere tiež najhoršie, aké sme v 4* hoteli v Tatrách mali. Aby sme si nemohli sami nabrať z bufetu, to som ešte nezažila. A nakoniec výber z 2 druhov vôbec nazývať bufet...???!!!

• Ubytoval(a) sa v novembri 2016, cestoval(a) s rodinou
    • 3 z 5 bublín
      Izby
      Čistota
    • 3 z 5 bublín
Užitočné?
2 Poďakujte používateľovi rajcanovajana.
Napísať recenziu

90 recenzií od našej komunity

Zobraziť recenzie pre
Zhrnutie hodnotenia
    4 z 5 bublín
    4,5 z 5 bublín
Tipy od cestovateľov vám pomôžu vybrať si tú správnu izbu.   Tipy týkajúce sa izieb (6)
Dátum | Hodnotenie
35 recenzií
15 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 18 bodov za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 26. septembra 2016

Tento hotel mozem len odporucat. Lokalita je perfektna, v centre Strbskeho plesa, naokolo vela restauracii, kaviarni, zubacka a elektricky hned pri hoteli, potraviny na skok.

Ubytovanie bolo krasne, vo velkom apartmane, vsetko ciste, kuchynka k dispozicii, velmi vohnde pre rodiny s detmi.

Mali sme polpenziu. Strava bola ozaj vynikajuca, na ranajky siroky vyber a vecere moznost vybrat si z troch menu. Vecere boli vyborne, chutne a aj porcie dostatocne velke, k dispozicii aj bar so salatmi, ovocim, dezertami.

Sluzby hotela tiez na velmi dobre urovni, kazdy den upratane, len casnici neovladali velmi bonton a ani cudzie jazyky, co by sa na stvorhviezdickovy hotel ocakavalo.

• Ubytoval(a) sa v septembri 2016, cestoval(a) ako pár
      Kvalita spánku
      Čistota
Užitočné?
Poďakujte používateľovi Daniela Š.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jarka P, Front Office Manager v zariadení Hotel Crocus., 8. novembra 2016
Milá Danka,

srdečná vďaka za Vaše hodnotenie :). Aj na jeho základe sme schopní udržiavať súčasný štandard poskytovaných služieb a odstraňovať prípadné nedostatky.

Verím, že sa ešte v budúcnosti stretneme a Váš dojem už nepokazia ani tie najmenšie "chybičky krásy" :)

Prajem pokojný zvyšok dňa :)

Michalovce, Slovensko
20 recenzií
7 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 14. septembra 2016

Pekný hotel, super poloha, dobré jedlo, milý personál, čistota. Hotel je super odhlučnený, na apartmánoch nepočuť ani susedov, ani električky z vonka. Wellness pozostáva z malej infra sauny, fínskej sauny, ochladzovacej kade a vírivej vane. Tak akurát pre dve osoby. Ubytovanie pekné, čisté, priestranné, wifi free. V kúpeľni mi trocha chýbal záves nad vaňou a odtoková gulička na podlahe tiež nie je, takže ak si narobíte vodu v kúpeľni, tak ju tam máte. Oceňujem obrovský šatník, ktorý by sa zišiel aj doma. Raňajky bufetové, každý si vyberie, len káva v kanvici nechutná, zišiel by sa nescafe kávovar a bolo by to top. Večere servírované, výber z menu, veľmi chutné. Cítili sme sa tu veľmi dobre a radi sa sem vrátime.

Tip na izbu: Apartmán 508 je skvelý
Pozrieť ďalšie tipy na izby
  • Ubytoval(a) sa v septembri 2016, cestoval(a) ako pár
      Cena/kvalita
      Izby
Poďakujte používateľovi atewy.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jarka P, Front Office Manager v zariadení Hotel Crocus., 1. novembra 2016
Príjemný dobrý deň.

Úprimne ďakujeme, že ste si našli chvíľku času na napísanie tejto recenzie. Teší nás, že ste sa v Crocuse cítili príjemne, a aj na základe Vášho Feedbacku už máme v raňajkovej miestnosti nový kávovar, kde si môžu hostia pripraviť chutnú rannú kávičku :).
Verím, že sa niekedy v budúcnosti ešte stretneme a prajem všetko dobré :)

Bratislava, Slovensko
1 recenzia
5 z 5 bublín Recenzované: 4. augusta 2016

stravili sme v hoteli 3 noci, apartman pre 4 osoby (2 deti+ 2 dospeli) velkorysy. Poloha super - priamo pri stanici, hluk minimalny a vsade je to na skok :). Stava vyborna, ale musite prist na veceru co najskor, inak vam vela neostane... Animatorky skvele. Internet bol bezplatny ale velmi pomaly :(
Suma sumarum - Pre rodiny s detmi vyborne.

• Ubytoval(a) sa v auguste 2016, cestoval(a) s rodinou
      Lokalita
      Kvalita spánku
Poďakujte používateľovi mazurovaada.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Petruskova, Front Office Manager v zariadení Hotel Crocus., 28. augusta 2016
Príjemný dobrý deň, pani Mazúrová.

Úprimne nás teší Vaša spokojnosť s ubytovaním v našom hoteli a veľmi pekne ďakujeme za feedback, ktorý nám určite pomôže zapracovať na prípadných nedostatkoch a ich odstránení. Verím, že sa niekedy v budúcnosti ešte stretneme a prajem všetko dobré :)
10 recenzií
6 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 body za pomoc
5 z 5 bublín Recenzované: 27. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Boli sme na letnom rodinnom pobyte, citili sme sa prijemne. Pekne priestranne apartmany, dobra kychyna, ochotny personal, vyborna poloha hotela, idealne aj pre pobyty s detmi. Ochotne odporucam dalej, aj my sa sem este urcite radi vratime.

Ubytoval(a) sa v júli 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi martinfO4216EE.
Milý Martin,

veľmi pekne ďakujeme za Váš Feedback. Nič nemôže byť lepšou motiváciou k usilovnej práci na zlepšovaní služieb a klientského servisu ako pochvala od našich hostí. Verím, že sa v budúcnosti ešte stretneme :) Krásny zvyšok dňa.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Štrbskom Plese
Vzdialenosť 0.3 km
Grand Hotel Kempinski High Tatras
Grand Hotel Kempinski High Tatra...
Č. 1 z 8 v lokalite Štrbské Pleso
Hotel Fis
Č. 8 z 8 v lokalite Štrbské Pleso
3.5 z 5 bublín 59 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Hotel Crocus? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Hotel Crocus

Zariadenie: Hotel Crocus
Adresa: Szentivanyho 4078/11 | Strbske Pleso, Štrbské Pleso 059 85, Slovensko
Lokalita: Slovensko > Prešovský kraj > Štrbské Pleso
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Kuchynský kút Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Bezbariérový prístup Doprava z letiska/na letisko
Štýl hotela:
Na pozícii č. 2 spomedzi 8 hotelov v lokalite Štrbské Pleso
Cenový rozsah (za noc): 81 € – 118 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Hotel Crocus 4*
Počet izieb: 63
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Expedia, Hotel.de a HRS, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Hotel Crocus. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?