Zrecenzované: 20. júla 2018

Reštaurácia v hoteli Kempinski patrí k špičke gastronomických služieb na Slovensku. Či už ide o obsluhu alebo samotné jedlo. Ich domáca kapustnica s jeleňou klobásou bola znamenitá. Taktiež dezerty stoja za ochutnanie.

• Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Pavol B.
Zrecenzované: 20. júla 2018

Niekto moze povedat, ze ceny su dost vysoke, ale kvalita je vyssia ako ceny. Uzasne jedla, vina a servis na urovni. Ked chcem mat zazitok, proste ideme do Kempinskeho. Pozdravujeme hlavne someliera Matusa Hamara a cely mily personal hotela.
Floriano a Adriana Fin.

• Termín ubytovania: júl 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi florianofin.
Zrecenzované: 6. júla 2018 cez mobilné zariadenie

V hotel sme strávili 3 noci a naozaj hotel Kempinski je top úroveň hotela, s krásnymi izbami, výborným servisom, wellnes bazén je naozaj výnimočný s úžasným výhľadom na Vysoké Tatry. Naozaj nemám zariadeniu čo vytknúť.

Termín ubytovania: november 2017
1  Poďakujte používateľovi S2804EMmartinl.
Zrecenzované: 26. júna 2018

pobyt v hoteli Kempinski High Tatras sa nám páčil. Pekný a príjemný hotel v krásnom tatranskom prostredí s kvalitnými službami. Personál veľmi príjemný, ochotný, milý, ústretový. Zvlášť vyzdvihujem ochotu, príjemné vystupovanie a ústretovosť čašníčky Petry v Grand restaurant a tiež vystupovanie a ochotu personálu na recepcii. So servisom a službami sme boli veľmi spokojní. Veľmi dobrá a chutná kuchyňa, výborné jedlo a krásne naservírované. Uvítali by sme trocha rozmanitejší wellness a primeranejšie ceny. Naozaj to nie je cenovo prístupný hotel pre obyčajných smrteľníkov. Určite by sme si nemohli dovoliť pobyt v ňom, keby sme to nedostali ako darček.

• Termín ubytovania: jún 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi bentok9.
Zrecenzované: 22. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Naozaj hotel na veľmi veľkej úrovni, fakt super od príjemného personálu až po úžasné jedlo, raňajky (super výber), izby sú krásne a útulné, určite navštívim aj nabudúce tento hotel. Nemám čo vytknúť!!! Prajem veľa úspechov.

Termín ubytovania: jún 2018, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi radkok2018.