“Tatry sú Tatry a na jednotku”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 7 lokalít!
Grand Hotel Kempinski High Tatras
Na pozícii č. 1 spomedzi 8 hotelov v Štrbskom Plese
Prispievateľ úrovne 2
6 recenzií
4 recenzie hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 6 bodov za pomoc
“Tatry sú Tatry a na jednotku”
Recenzované: 1. novembra 2016

Voucher sme dostali od kamaráta. Celkový dojem s tohoto hotela je veľmi pozitývny , ubytovanie sme mali v izbe s výhľadom do doliny, izba bola krásna ,zariadená v štýle ,ktorí sa k architektúre hotela veľmi hodil. Izby čisté a voňavé. Mali sme zaplatenú polpenziu ,raňajky aj večere boli riešené formou švédsk. stolov. Jedlo bolo vždy čerstve a bolo ho vždy dosť. Oceňujem hlavne bohaté zastúpenie syrov.
Wellness centrum bolo k Hotelu pristavané ,ale bolo to aj dnu aj z von urobené citlivo s ohľadom na prírodu a s ohlľadom na architektúru hotela (hotel sa skladá z viac budov,bývalých ozdravovní postavených v 20 a 30 rokoch minulého storočia), návštevu hotela odporúčam v koromkoľvek ročnom období ......

• Ubytoval(a) sa v decembri 2015, cestoval(a) ako pár
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi Pavel D.
Napísať recenziu

596 recenzií od našej komunity

Zobraziť recenzie pre
Zhrnutie hodnotenia
Tipy od cestovateľov vám pomôžu vybrať si tú správnu izbu.   Tipy týkajúce sa izieb (8)
Dátum | Hodnotenie
18 recenzií
14 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 36 bodov za pomoc
Recenzované: 31. októbra 2016

Mali sme velke ocakavania od hotela Kempinski Higt Tatra, nakolko sa prezentuje ako cislo jedna medzi hotelmi na Slovensku.
Dojem na nas zial nespravil podla ocakavani.
Spolocne priestory su velmi pekne, recepcia, restauracia... Hotel dycha historiou, posobi velmi honosne.
Hotelovi personal (vsetci okrem restauracnych zariadeni)su velmi mili, napomocni, snazivi.
V restauraci, ci bara by som uvitala vacsiu profesionalitu a na prezentovany ,,luxusny hotel,,aj viac ,,luxusne,, vyskoleni personal, ktori vie aj podla pravidiel obsluhovat a hrdo sa chovat pri obsluhovani, nie ako z donutenia.
Izby su pekne,ale zanedbane- wc misa lietala po toalete, nakrivo upevnena, vodny kamen v toalete, v sprchovom kute v rohoch plesen, pozostatkove vlasy po predchadzajucich navstevnikoch.
Je to zrejme tak, ze kladu doraz na upratanie niektorych vybranych ,,lepsich izieb,, tie ostatne rychlo vybavia a spravia najnutnejsie cistiace upravy.
Wellnes je slaby a pre nas nepochopitelne obmedzenie do saunovej casti- vstup pre deti od 18 rokov.
70 percent ludi, ktori sa nachadzali vo wellens casti mali jedno a viac deti, kdezto v saunach sa nachadzalo max. 3 osoby.
S takym vysokym obmedzenim sme sa este nestretli. Voda v bazene je velmi studena, malo lehatok. Je to tam pekne, lustre krystalove robia honosny dojem,ako aj lehatka,ale ked tam ludia hladaju miesto, aby sa mali vobec kde usadit je to dost smiesne.
Restauracia rovnako.
Ak ste bola vacsia skupina-museli ste cakat, kym ste sa mohli naranajkovat, vyber jedal bol uplne priemerny. Nakolko tu padla velka chvala na kuchynu hotela vo viacerych recenziach mali sme velke ocakavania, ktore tiez sa ale nenaplnili. Maly pult, kde sa tlacili ludia, nestihali vzdy doplnat, chvalim vsak vyber cerstvych stiav v ranajkovom bufete.
Pocas pobytu sme vyskusali aj veceru, ktora bola rovnako sklamanym.
Jedlo sice chutne,ale pre nas nicim vynimocne, stoly tesne jeden vedla druheho, takze sa stracala akokolvek intimita, ktora patri k ,,luxusnej veceri,,. Casnici nie s velkym zaujmom sa pohybujuci.
Restauracia bola aj tu maximalne preplnena a tak vladol mensi chaos.
Celkovo hodnotim hotel ako priemerny, na Slovensku je mnoho hotelov, ktore maju lepsiu kvalitu sluzieb,ako tento hotel.

• Ubytoval(a) sa v októbri 2016, cestoval(a) s rodinou
Užitočné?
4 Poďakujte používateľovi Karolina K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia , General Manager v zariadení Grand Hotel Kempinski High Tatras., 27. decembra 2016
Dobrý deň Karolina K,

Ďakujem, že ste si našli čas na zdieľanie Vašich dojmov z návšetvy nášho hotela. Som rada, že sa Vám priestory hotela páčili. Citlivou rekonštrukciou sme sa ho snažili vrátiť do pôvodnej „zlatej éry“, ale zároveň ho prispôsobiť podľa štandardov súčasného 5-hviezdičkového európskeho luxusu.

Vaše pripomienky k servisu v Grand Restaurant som konzultovala s manažérom reštaurácie, za účelom poskytnutia ďalších školení našim mladším zamestnancom. Keďže sme si vedomí dlhších čakacích časov počas raňajok v prípade dní s vysokou obsadenosťou (v čase od 8:30 do 10:30 hod.), k dispozícii je aj priestor vo vedľajšej konferenčnej miestnosti.

Pokiaľ ide o kvalitu potravín, chcela by som Vás uistiť, že používame výhradne najlepšie miestne a medzinárodné produkty, ktoré sú k dispozícii.

Pokiaľ ide o údržbu a čistotu, chcem Vás uistiť, že dôraz na kvalitu kladieme pri všetkých typoch izieb. Prosím, kontaktujte ma prostredníctvom adresy reservations.hightatras@kempinski.com, aby sme mohli získať detaily ohľadom Vášho pobytu, odkazujúc na túto recenziu. Náš tím údržby je Vám k dispozícii kedykoľvek na klapke 2901 z Vašej hotelovej izby.

Vaše komentáre ohľadom Spa som posunula manažmentu Zion Spa Luxury.

Spokojnosť našich hostí je pre nás najvyššou prioritou. Pokial môžme akokoľvek prispieť k skvalitneniu Vašej spokojnosti počas pobytu, kontaktujte, prosím, našu hotelovú recepciu.

Bude pre mňa cťou, ak nám dáte v budúcnosti možnosť presvedčiť Vás o našich zlepšených službách.

S úctou,
Kathrin Noll
General Manager
2 recenzie
Recenzované: 16. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Absolvovali sme trojdnovy pobyt spojeny s koncertom Roba Grigorova.
Ubytovanie "s vyhladom do doliny" ktore som rezervovala niekolko mesiacov vopred bolo v skutocnosti s vyhladom na parkovisko, dolinu nebolo vidno.
Izbu nam neupratali, v case prichodu roomservice sme boli na izbe, neskor uz neprisli.
Zion Spa ma malo lezadiel, bolo preplnene, casnik neochotny a odmietol nas obsluzit lebo sme pri nasej sedacke nemali stolik.
Sluzby ani velkost izieb nie su na urovni 5* hotela.

Ubytoval(a) sa v októbri 2016, cestoval(a) s rodinou
Užitočné?
Poďakujte používateľovi Renata K.
Dobrý deň RenataK,

ďakujeme, že ste si našla čas napísať túto recenziu a ďakujeme za Vašu spätnú väzbu.

Vaše pripomienky ohľadom výhľadu z izby sme pridali do nášho systému, aby sme sa uistili, že pri Vašej ďalšej návšteve budú požiadavky na izbu splnené.

Ospravedlňujem sa za nedorozumenie pri čistení izby počas Vášho pobytu. Náš tím Housekeepingu je Vám kedykoľvek k dispozícii i na čísle 8 z Vašej hotelovej izby. Prosím, uistite sa, že na Vašej izbe nie je aktivovaná nerušenka.

Vaše komentáre ohľadom Spa sme komunikovali priamo manažmentu Zion Spa Luxury.

Je nám ľúto, že sme Vám počas nedávneho pobytu neposkytli servis, ktorý by plne spĺňal Vaše očakávania. Chcela by som Vás uistiť, že našim cieľom je poskytovanie 5-hviezdičkového servisu podľa štandardov Európskeho luxusu. Pokiaľ môžeme zlepšiť náš servis počas Vášho pobytu, prosím, kontaktujte priamo náš personál recepcie.

Budem rada, ak nám dáte možnosť presvedčiť Vás o našich zlepšených službách počas Vašej ďalšej návštevy Vysokých Tatier,
Kathrin Noll
General Manager
Veľký Krtíš, Slovensko
Prispievateľ úrovne 1
4 recenzie
3 recenzie hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
Recenzované: 31. augusta 2016

je to štandard , ktorý očakávate od 5h hotela na slovensku, ústretoví personál, čistota, dobrý výber jedál, výborné raňajky, pekné wellness, parkovanie bez problémov, auto do garáže vám zaparkuje personál, požiadal som ráno na recepcii o kyticu červených ruží a večer som ju mal prichystanú :-)

Termín ubytovania: októbri 2015
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi Mathyass.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Štrbské Pleso alebo v blízkosti.
Vzdialenosť 0.1 km
Grandhotel Praha
Č. 1 z 9 v lokalite Vysoké Tatry
305 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Grand Hotel Kempinski High Tatras? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Grand Hotel Kempinski High Tatras

Zariadenie: Grand Hotel Kempinski High Tatras
Adresa: Kupelna 6, Štrbské Pleso 059 85, Slovensko
Telefónne číslo:
Lokalita: Slovensko > Prešovský kraj > Štrbské Pleso
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Bezplatné parkovanie Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 1 spomedzi 8 hotelov v lokalite Štrbské Pleso
Cenový rozsah (za noc): 171 € – 448 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 5 — Grand Hotel Kempinski High Tatras 5*
Počet izieb: 98
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com a Expedia, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Grand Hotel Kempinski High Tatras. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?