Recenzované: 12. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel je útulný, pekný a s vynikajúcou polohou, priamo pri Štrbskom plese. Zariadenie izieb je síce staršie, ale čisté. Wellness je vynikajúci, ako aj teštauračné služby hotela. Zároveň výborným je aj personál hotela, milý a veľmi ochotný. Odporúčam.

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi slecna321.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia prevadzka, Manažér v zariadení Hotel Patria.Zodpovedané: 16. februára 2019

Dobrý deň,

veľmi pekne Vám ďakujeme za hodnotenie.
Budeme veľmi radi, ak nám opäť zavítate.

Mgr. Jozef Zumer marketing

Recenzované: 21. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

V sobotu predpoludnim sme volali na recepciu a ziadali o rezervaciu izby s wellness. Bolo nam povedane, aby sme napisali mail a poslu nam cenovu ponuku. Ozvali sa az na druhy den poobede!!!!! Snazili sme sa dovolat, ale nikto to nebral. Co je to za hotel, ked sa nie je mozne dovolat a na odpoved caka clovek viac ako den!!!! Psika mozete mat len v izbach do druheho poschodia a za poplatok 25€!!!!! To je absolutne prehnana cena!!!! Boli sme nuteni najst si ine ubytovanie, kedze sa personal neunuval sa nam ozvat... Ked nemaju zaujem o zakaznika, tak sa im tam zarobit nedame. V okoli je hotelov s wellnessom dost... Zobrat o rezervaciu nemusime...

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi Vladulienka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia prevadzka, Manažér v zariadení Hotel Patria.Zodpovedané: 23. októbra 2018

Dobrý deň,

je nám veľmi ľúto vzniknutej situácie, každého klienta ktorý má záujme
o služby Hotela Patria radi privítame.
Veríme, že aj napriek poslednej skúsenosti nás navštívite a rezervácia prebehne
bez akýchkoľvek problémov. Prípadne môžete využiť aj online rezerváciu na našej
web stránke.

Mgr. Jozef Zumer
marketing

Recenzované: 24. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Budem sa snazit byt objektivny. Parkovanie OK, poloha je vyborna, prvy dojem ze ten stary a komunisticky hotel pekne zrekonstruovali, druhy dojem ze to tam dycha komunizmom vsak ostal, check inn ok, vytahy male na to ze to ma tusim 9 poschodi tak fakt male a stare vytahy, s kocikom sme sa tam sotva zmestili, wellnes je super velky a cisty ale ten personal otras. Odmietli mi dat skrinku nakolko som host hotela mam sa prezliect na izbe (v roku 2018) nakoniec to recepcia rozpacito vybavila, pan mi teda dal skrinku, vypinac od svetla som si uz musel najst sam, ziadne vitajte, ste tu prvy krat? Vysvetlim Vam ako to tu funguje...Satne samozrejme prazdne, ciste a ten bukas pamata este 80te roky. Cele to wellness je inak fakt dobre, dokonca maju jablka a ochutenu vodu ako obcerstvenie, skoda za staff zatial hodnotenie 0, izby su ciste a dostatocne velke, balkon na rekonstrukciu caka, hovorim o izbe standard na zapadnej strane, pisu si 4 hviezdicky ale vybavu v kuplni typu zubna pasta a pod hladajte marne, izbovy bar, tretor....decka postielka gratis a cista, za izbu by som dal hodnotenie 4/5, ranajky su hodne 4 hviezdiciek, priamo Vam pripravia vajicka alebo palacinky, chlieb nic moc, kava len instantna z automatov, fakt zla a inu nikto neponukol, nemozete si sadnut hocikam par stolov je pre nemecke skupiny (rok 2018), detskych stoliciek maju dostatok, restauracia: mate na vyber svedske stoli v polpenzii 20€ na osobu alebo vecera a la carte tak volba je jasna vecera z menu, polievka super aj ked v 4 hviezdickovom by som v tekvicovej cakal tekvicovy olej, predjedlo manzelke nedoniesol, namiesto toho sa pomylil a dobiesol jej hlavne jedlo za 20€ navyse, po dohode sme si ho nechali kedze vyzeralo dobre ale aj tak nech si pise ked si nepamata. Penne s hubami na listku je ciste klamstvo nakolko tam boli len sampiony, ako ospravedlnenie nam priniesol ochytane kolace zo svedskeho stola pre ludi co maju polpenziu. Dakujeme. Detsky kut relativne cisty. Lobby bar: poloprazdny ale objednat som si musel ist sam, decku stolicku dom si tiez musel priniest sam. Kava za 3€ moze byt ale kde na svete si k tej cene dovolia dat smotanu v plastovom tegliku? Ocenujem ze bol aspon s logom hotela a odkazujem p. riaditelovy, prevadzkarom a vsetkym manazerom hotela nech sa zobudia. Za mna davam celkove hodnotenie 0/0 lebo jediny kto sa tam ako tak snazi je pani upratovacka a mili pan na recepcii, inak je hotel Patria podpriemerne miesto a rozhodne by nemalo mat tie svoje 4 hviezdicky za menom, ak mozete vyhnite sa mu oblukom.

Dátum pobytu: september 2018
1  Poďakujte používateľovi 304filipm.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia prevadzka, Manažér v zariadení Hotel Patria.Zodpovedané: 10. októbra 2018

Dobrý deň Filip,

ďakujeme, že ste si našli čas, aby ste nám napísali Vašu recenziu. Mrzí nás, že ste počas Vášho pobytu mali negatívne postrehy a ospravedlňujeme sa vzniknuté nepríjemnosti. Nedostatky ktoré ste uviedlo sa snažíme postupne odstraňovať, je plánová obnova výťahov, postupne rekonštruujeme izby, v najbližšom období bude dokončený nový vchod do hotela.
Veríme, že aj napriek poslednej skúsenosti nás opäť navštívite a Váš pobyt prebehne podľa Vašich očakávaní. S pozdravom

Mgr. Jozef Zumer
marketing

Recenzované: 10. augusta 2018

Po dobrej skusenosti spred par rokov sme sa rozhodli na Strbskom Plese stavit na istotu a dat si obed v hoteli Patria (lobby bar). Nasledovalo vsak vyrazne sklamanie. Objednane pizze svojou podpriemernou kvalitou vobec nezodpovedali nadpriemernej cene a 4* zariadeniu, od ktoreho by clovek ocakaval aspon priemernu gastronomiu. Tazko popisat v com konkretnom bol problem - niekde medzi zle vykysnutym cestom, tazkym mastnym syrom, nasladlou omackou a susenym oreganom namiesto rukoly uvedenej v menu ... co sa vsetko spojilo do nevabneho celkoveho dojmu. Odporucam managmentu hotela ist si to osobne ochutnat a ked to kuchar nevie spravit poriadne, tak to prosim z jedalnicka vyskrtnite a podavajte len to, co viete pripravit v zodpovedajucej kvalite a chuti.

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi kackac2013.
Recenzované: 31. júla 2018

V hoteli Patria sme boli ubytovaní na 3 noci s raňajkami koncom júna. Raňajky boli skvelé - na výber všetko možné (rôzne druhy pečiva, šunky, syrov, zeleniny, sladkého, praženica,...,....) Veľmi sme si na raňajkách pochutnávali. Čo sa týka izby, tak jediné mínus boli zásuvky, keď sme chceli nabíjať telefóny, tak jedine na zemi na chodbičke :( Inak bola izba čistá a posteľ pohodlná.
Wellness sme si veľmi užili nakoľko počasie moc neprialo. Je tam veľa saun, super vírivky, vonku je nová časť, ktorá je perfektná.
Jeden večer sme využili večeru v Lobby bare. Ceny sú trošku vyššie, ale jedlo bolo veľmi chutné a porcie obrovské.
Lokalita hotela je výborná.

Dátum pobytu: jún 2018
3  Poďakujte používateľovi MIvkaM.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia prevadzka, Manažér v zariadení Hotel Patria.Zodpovedané: 2. augusta 2018

Dobrý deň,

veľmi pekne Vám ďakujeme za hodnotenie.
Budeme veľmi radi, ak nám opäť zavítate.

Mgr. Jozef Zumer marketing