Hotel Patria
  • Donáška jedla na izbu
Hotel Crocus(Štrbské Pleso)
129 USD
  • Bezplatné parkovanie
Vila Emma(Štrbské Pleso)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
118 USD
Hotel Solisko(Štrbské Pleso)
173 USD
158 USD
Hotel Crocus(Štrbské Pleso)
140 USD
Ukázať ponuku
Vila Polar(Štrbské Pleso)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
78 USD
72 USD
350 USD
295 USD
Official Site
  • Bezplatné parkovanie
Penzión Pleso(Štrbské Pleso)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
  • Bezplatné parkovanie
Wellness Hotel Borovica(Štrbské Pleso)
Priceline
Zrecenzované: 3. marca 2018

Do hotela chodím uz skoro 20 rokov, prevažne ide o pracovné cesty, kongresy. Je ideálny pre tieto eventy. Dostatočná kapacita, ubytovanie so slušným štandardom, takisto strava výborná, wellness na úrovni. Najlepšie na ňom je poloha, s krásnymi výhľadmi a dostupnosťou zjazdoviek, resp. turistických trás, je možné využiť hotelový skibus, čiže odbehnutie z odborného programu na zjazdovku a návrat sú naozaj bleskové. Vraciam sa sem rád.

• Termín ubytovania: február 2018, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi libor g.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia prevadzka, Manažér v zariadení Hotel Patria.Zodpovedané: 5. marca 2018

Dobrý deň,

veľmi pekne Vám ďakujeme za hodnotenie.
Budeme veľmi radi, ak nám opäť zavítate.

Zrecenzované: 1. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Tento hotel rozhodne nezodpovedá 4* a cene. Vchod cez staré dvere s umelohmotnou kľučkou patrí do bezhviezdičkového penziónu. Izby už dávno nevideli rekonštrukciu. Za cenu vyše 100 eur čakám rozhodne niečo viac. Bufet počas obeda veľmi slabý, keď sa minulo jedlo, dlho sa čakalo na doplnenie. V reštaurácii pri oknách obschnuté kvety v rôznych starých kvetináčoch. Lobby bar - viac krát sme čakali na obsluhu ktorá sa medzi sebou bavila.

Termín ubytovania: január 2018, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi Ivana H.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia prevadzka, Manažér v zariadení Hotel Patria.Zodpovedané: 3. marca 2018

Dobrý deň z Hotela Patria,

ďakujem, že ste si našli čas na napísanie tejto recenzie.
V tomto roku plánujeme prestavať vchod do hotela a taktiež bude pokračovať
rekonštrukcia izbieb.
Uvedené nedostatky nás mrzia a verím že sa k nám opäť vrátite.

Zrecenzované: 25. februára 2018

Môj prvý kontakt s hotelom spojený s lyžovaním. Najskôr som bol prekvapený s cenou parkovania v garáži -12 €, čo pri mojich cestovateľských skúsenostiach je naozaj prehnané, asi sa teda viac orientujú na vyššiu vrstvu klientov. A aj parkovanie pred a pod hotelom preplnené. Ubytovanie na slušnej úrovni. Prekvapenie bolo, že na izbách bolo len mydlo. Stačilo by teda do informácie o hoteli vložiť poznámku, že hostia si zo sebou donesú šampóny. A trošku prekvapivý systém odvozu do lyžiarskeho strediska. Z garáže ski autom pod svah a naspäť - starajte sa sám. Trvalo nám teda asi deň nájsť si správny presun naspäť do hotela po lyžovačke. Najväčšie negatívum považujem pôžičovňu lyží v suteréne hotela. Ponuka lyží a doplnkov v hroznom technickom stave. Chlapci, ktorí nastavovali lyže dcére ich pre mňa z nepochopiteľných dôvodov nastavili - po asi štvrtej výmene lyží - zle. Určite by som odporúčal obnoviť lyžiarske výstroje. Inak ubytovanie veľmi príjemné, možno zbytočné prekurovanie. Všade čisto, personál skutočne milý a príjemný, od recepcie, upratovačky, čašníkov, wellnessu a animátorov. Boli sme s 10 ročnou dcérou, hotel má príjemný detský kútik s personálom. Wellness veľmi príjemný, rozumne situovaný s vonkajšími saunami a ochladzovaním. Len - a to nie je chyba hotela - hostia zbytočne rezervujú lehátka uterákmi a tak je niekedy komplikované nájsť priestor na odpočinok. Možné vyriešiť nejakými upozorneniami. Bol som svedkom, keď ľudia na večeri zbytočne obsadzovali lehátka vo wellnesse. Strava veľmi pestrá a hlavne chutná. Lobby bar tiež príjemný. Aj napriek hore uvedeným negatívam, určite niekedy v budúcnosti využijem hotelové služby.

Tip na izbu: Obe strany izieb majú pekné výhľady, jedna na pleso a druhá na hory.
  • Termín ubytovania: február 2018, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi jcesenek.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia prevadzka, Manažér v zariadení Hotel Patria.Zodpovedané: 2. marca 2018

Dobrý deň z Hotela Patria,

ďakujeme, že ste si našli čas na napísanie tejto recenzie.
Nedostatky ktoré ste uviedol nás veľmi mrzia, budeme pracovať na ich odstránení.
Požičovňa lyží je prevádzkovaná externou firmou, ale na uvedené skutočnosti ich upozorníme.
Sme veľmi radi, že sa Vám v hoteli páčilo a budeme veľmi radi, ak sa k nám opäť vrátite.

Zrecenzované: 17. januára 2018

Krásne okolie, super wellnes, výborné jedlo a ústretový personál. Možnosť šprtovania, posilovania, bowling, biliard. Blízko ku vleku. Izba bola bez balkóna a vane. Dostatok parkovacích miest bez poplatku priamo pred hotelom.

Tip na izbu: Nie všetky izby majú balkón.
  • Termín ubytovania: december 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi bbssk.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia prevadzka, Manažér v zariadení Hotel Patria.Zodpovedané: 20. januára 2018

Dobrý deň,

veľmi pekne Vám ďakujeme za hodnotenie. Budeme veľmi radi, ak nám opäť zavítate.

Jozef

Zrecenzované: 29. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Izby prijemne, personal ochotny, jedlo velmi fajn - ranajky super. Vecere fajn ale nedochutene radsej sa najedzte v restauracii na objednanie. Co vytykam je ze lobby bar skoro zatvara aj ked je dost hosti a nemaju na pozicanie kanvice (nie su na izbach).

Termín ubytovania: december 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi dena227.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia prevadzka, Manažér v zariadení Hotel Patria.Zodpovedané: 5. januára 2018

Jozef