“Jesenny vikend”
Recenzia Hotel Patria

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 7 lokalít!
7 recenzií
common_n_hotel_reviews_1bd8 5 bodov za pomoc
“Jesenny vikend”
Recenzované: 5. decembra 2016

Stravili sme v Patrii velmi prijemny jesenny vikend. Boli sme sucastou podujatia, ktore organizovala Notarska komora.
Co bolo skvele bola kuchyna - ci vecera alebo ranajky. Ranajky by mozno uz spadali do kategorie 5* hotela. Personal bol vcelku mily, cistota v poriadku, hotel ako celok posobi velmi dobre.

• Ubytoval(a) sa v novembri 2016, cestoval(a) ako pár
Poďakujte používateľovi tompo201.
Napísať recenziu

137 recenzií od našej komunity

Zobraziť recenzie pre
Zhrnutie hodnotenia
Tipy od cestovateľov vám pomôžu vybrať si tú správnu izbu.   Tipy týkajúce sa izieb (4)
Dátum | Hodnotenie
Najskôr slovenčina
Sobrance, Slovensko
2 recenzie
Recenzované: 1. novembra 2016

Veľmi sme sa tešili na túto dovolenku a nič nám ju nepokazilo.Hotel je pekný a všade vládne čistota.Apartmán bol super plno miesta.Strava bola tiež ok a naša dcéra si hlavne pochvaľovala detský kútik kde sa vyšantila. Welnes tiež bol v poriadku.Takže vysoká spokojnosť.

• Ubytoval(a) sa v júni 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi balijencik.
Prispievateľ úrovne 3
8 recenzií
4 recenzie hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
Recenzované: 24. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Konecne sme sa s dcerou a nasimi psami vybrali na vikendovy turisticky pobyt vo Vysokych Tatrach.Rozhodli sme sa pre hotel Patria pretoze maju zvierata za poplatok povolene a sme takmer v centre od turistických ciest a tesne pri Strbskom plese takze auto sme viac nepotrebovali az pri odchode domov.Hotel ma vyborni welness ktory sme vyuzili iba v sobotu po narocnom vystupe na Rysy aj ked sme nezdolali az vrchol ale pocasie bolo famozne,samozrejme nasi psi tento vystup zdolali s nami.Takze horuce sauny vsetkeho druhu nam padli velmi vhod ma nase unavene tela.Stravovanie v hoteli bolo formou svedskych stolov ranajky v cene ubytovania a vecere za priplatok.Vsetky napoje k veceri boli tiez za priplatok.Vybrat sa dalo na ranajky z bohatej ponuky od ovocia zeleniny salatov syrov salamov peciva sladkych dezertov omeliet takze urcite si je z coho vyberat.Caj kava a dzusy boli v cene.Na vecere bol taktiez bohaty vyber masa grilovanej zeleniny roznych priloh salatov studenych predjedal polievka a zase rozne druhy dezertov.Vecernu ponuku zabavy sme nevyuzili nakolko sme boli riadne unavene z turistiky a welnessu.Izby boli standartne zariadene primerane k poctu * .Upratovanie bolo kazdy den samozrejmostou.Personal v restauracii a na recepcii bol mily a ustretovy.Nas vikendovy pobyt sa nam vydaril podla naseho zelania

Ubytoval(a) sa v októbri 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi 319ma_ap.
1 recenzia
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
Recenzované: 19. júla 2016

Absolvoval som v Patrii týždeň s rodinou a musím povedať, že je to celkovo dobrý hotel s výbornou polohou priamo pri Štrbskom Plese, takže na rýchle prechádzky s deťmi alebo pár bežeckých kolečiek okolo plesa úplne ideálny. Milý a ochotný personál. Výborné jedlo v hotelovej reštaurácii v rámci polpenzie (určite dobrá investícia v v pomere cena/výkon v porovnaní s reštauráciami v okolí). Vzorne sa starajú o čistotu. Časť hotelového zariadenia dizajnom a opotrebovaním už ale podľa mňa do 4**** kategórie nepatrí, hotelu by prospela celková rekonštrukcia interiéru. Posledná prebehla tak pred cca 20 rokmi a je to už celkom vidieť. Izby boli štandardnej veľkosti, potešila vaňa a balkón s výhľadom na pleso. Prístelka vo forme starého rozkladacieho kresla ale bola aj pre moju 7-ročnú dcéru skoro neznesiteľná, apartmánov má hotel málo a do štandardnej izby sa s deťmi vojdete len natesno. WiFi bolo deklarované všade v hoteli, no do našej izby (posledná smerom od výťahu) a v hotelovej reštaurácie už signál nedosahoval. Toaletný papier bol to najlacnejšie, čo sa dá v obchode kúpiť (tenučký šmirgeľ) a kategórii hotela teda rozhodne nezodpovedá. Lobby baru citeľne chýba terasa na tu správnu stranu smerom k jazeru, sedí sa pri vchode, v podstate na parkovisku, kam už popoludní nesvieti slnko. Pre horský hotel celkom fail. Stačí ale pomerne málo a hotel sa môže dostať na deklarovanú a očakávanú úroveň celkom ľahko. Každopádne celkový dojem bol dobrý a dovolenku by som si v Patrii určite zopakoval, len je potreba byť špecifický ohľadom požiadaviek na ubytovanie a/alebo vybavenie, lebo vzhľadom k obmedzenej kapacite neštandardných izieb sa na Vás pravdepodobne nedostane.

• Ubytoval(a) sa v júli 2016, cestoval(a) s rodinou
Užitočné?
1 Poďakujte používateľovi David D.
Prispievateľ úrovne 5
82 recenzií
8 recenzií hotelov
common_n_hotel_reviews_1bd8 18 bodov za pomoc
Recenzované: 15. júla 2016

Dvakrát som využil hotel a som nadmieru spokojný.
Do Tatier vhodný tvar budovy, prístup a parkovanie, okolie (hneď nad Štrbským plesom), údržba izieb, wellness, obrovská jedáleň a stále dokladanie potravy.
Dokonca nebol problém, keď som na izbe čosi zabudol - poslali mi to na ich náklady.
Príjemná skúsenosť a rád sa sem vrátim, možno aj s rodinou.

• Ubytoval(a) sa v septembri 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Užitočné?
Poďakujte používateľovi Roman J.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Štrbskom Plese
Vzdialenosť 0.6 km
Grand Hotel Kempinski High Tatras
Grand Hotel Kempinski High Tatra...
Č. 1 z 8 v lokalite Štrbské Pleso
Wellness Hotel Borovica
Č. 5 z 8 v lokalite Štrbské Pleso
69 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Hotel Patria? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Hotel Patria

Zariadenie: Hotel Patria
Adresa: Shtrbske Pleso 33 | Near The Shore Of The Tarn, Štrbské Pleso 059 85, Slovensko
Lokalita: Slovensko > Prešovský kraj > Štrbské Pleso
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 2 spomedzi 8 hotelov v lokalite Štrbské Pleso
Cenový rozsah (za noc): 102 € – 154 €
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Hotel Patria 4*
Počet izieb: 150
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com a Hotels.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Hotel Patria. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?