Hotel Patria
  • Reštaurácia
  • Donáška jedla na izbu
Hotel Solisko(Štrbské Pleso)
  • Bezplatné parkovanie
Hotel Panorama Resort(Štrbské Pleso)
Hotel Crocus(Štrbské Pleso)
Hotel Toliar(Poprad)
  • Bezplatné parkovanie
Hotel SOREA Trigan(Štrbské Pleso)
  • Bezplatné parkovanie
Wellness Hotel Borovica(Štrbské Pleso)
  • Bezplatné parkovanie
Club Hotel Nezabudka(Tatranská Štrba)
  • Bar/hotelový bar
  • Bezplatný internet
FilterVšetky jazyky
Zrecenzované: 1. novembra 2016

Veľmi sme sa tešili na túto dovolenku a nič nám ju nepokazilo.Hotel je pekný a všade vládne čistota.Apartmán bol super plno miesta.Strava bola tiež ok a naša dcéra si hlavne pochvaľovala detský kútik kde sa vyšantila. Welnes tiež bol v poriadku.Takže vysoká spokojnosť.

• Termín ubytovania: júni 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi balijencik.
Zrecenzované: 24. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Konecne sme sa s dcerou a nasimi psami vybrali na vikendovy turisticky pobyt vo Vysokych Tatrach.Rozhodli sme sa pre hotel Patria pretoze maju zvierata za poplatok povolene a sme takmer v centre od turistických ciest a tesne pri Strbskom plese takze auto sme viac nepotrebovali az pri odchode domov.Hotel ma vyborni welness ktory sme vyuzili iba v sobotu po narocnom vystupe na Rysy aj ked sme nezdolali az vrchol ale pocasie bolo famozne,samozrejme nasi psi tento vystup zdolali s nami.Takze horuce sauny vsetkeho druhu nam padli velmi vhod ma nase unavene tela.Stravovanie v hoteli bolo formou svedskych stolov ranajky v cene ubytovania a vecere za priplatok.Vsetky napoje k veceri boli tiez za priplatok.Vybrat sa dalo na ranajky z bohatej ponuky od ovocia zeleniny salatov syrov salamov peciva sladkych dezertov omeliet takze urcite si je z coho vyberat.Caj kava a dzusy boli v cene.Na vecere bol taktiez bohaty vyber masa grilovanej zeleniny roznych priloh salatov studenych predjedal polievka a zase rozne druhy dezertov.Vecernu ponuku zabavy sme nevyuzili nakolko sme boli riadne unavene z turistiky a welnessu.Izby boli standartne zariadene primerane k poctu * .Upratovanie bolo kazdy den samozrejmostou.Personal v restauracii a na recepcii bol mily a ustretovy.Nas vikendovy pobyt sa nam vydaril podla naseho zelania

Termín ubytovania: októbri 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi 319ma_ap.
Zrecenzované: 19. júla 2016

Absolvoval som v Patrii týždeň s rodinou a musím povedať, že je to celkovo dobrý hotel s výbornou polohou priamo pri Štrbskom Plese, takže na rýchle prechádzky s deťmi alebo pár bežeckých kolečiek okolo plesa úplne ideálny. Milý a ochotný personál. Výborné jedlo v hotelovej reštaurácii v rámci polpenzie (určite dobrá investícia v v pomere cena/výkon v porovnaní s reštauráciami v okolí). Vzorne sa starajú o čistotu. Časť hotelového zariadenia dizajnom a opotrebovaním už ale podľa mňa do 4**** kategórie nepatrí, hotelu by prospela celková rekonštrukcia interiéru. Posledná prebehla tak pred cca 20 rokmi a je to už celkom vidieť. Izby boli štandardnej veľkosti, potešila vaňa a balkón s výhľadom na pleso. Prístelka vo forme starého rozkladacieho kresla ale bola aj pre moju 7-ročnú dcéru skoro neznesiteľná, apartmánov má hotel málo a do štandardnej izby sa s deťmi vojdete len natesno. WiFi bolo deklarované všade v hoteli, no do našej izby (posledná smerom od výťahu) a v hotelovej reštaurácie už signál nedosahoval. Toaletný papier bol to najlacnejšie, čo sa dá v obchode kúpiť (tenučký šmirgeľ) a kategórii hotela teda rozhodne nezodpovedá. Lobby baru citeľne chýba terasa na tu správnu stranu smerom k jazeru, sedí sa pri vchode, v podstate na parkovisku, kam už popoludní nesvieti slnko. Pre horský hotel celkom fail. Stačí ale pomerne málo a hotel sa môže dostať na deklarovanú a očakávanú úroveň celkom ľahko. Každopádne celkový dojem bol dobrý a dovolenku by som si v Patrii určite zopakoval, len je potreba byť špecifický ohľadom požiadaviek na ubytovanie a/alebo vybavenie, lebo vzhľadom k obmedzenej kapacite neštandardných izieb sa na Vás pravdepodobne nedostane.

• Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) s rodinou
2  Poďakujte používateľovi David D.
Zrecenzované: 15. júla 2016

Dvakrát som využil hotel a som nadmieru spokojný.
Do Tatier vhodný tvar budovy, prístup a parkovanie, okolie (hneď nad Štrbským plesom), údržba izieb, wellness, obrovská jedáleň a stále dokladanie potravy.
Dokonca nebol problém, keď som na izbe čosi zabudol - poslali mi to na ich náklady.
Príjemná skúsenosť a rád sa sem vrátim, možno aj s rodinou.

• Termín ubytovania: septembri 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Roman J.
Zrecenzované: 23. apríla 2016

Výborný hotel, výborná atmosféra, výborná poloha, výborný wellness. Personál hotel vždy nápomocní a ústretoví. Pracovníci na recepcii vždy pripravení pomôcť. V lobby bare pocit ako doma (môžete prísť aj v papučiach). V reštaurácii profesionalita, ochota a fantastický raňajky. Wellness po rozšírení fantastický. Panie upratovačky rovnako veľmi zodpovedné. Chodíme do hotela viac ako 10 rokov a voľba hotela Patria je vo Vysokých Tatrách vždy najlepšia. "Starý" a skúsený personál, to robí hotel Patria výnimočným.

Tip na izbu: Izby na južnej aj severnej strane majú nádherné výhľady. Na južnej strane sú viac svetlejšie, no na severnej nádherný výhľad na hory.
  • Termín ubytovania: februári 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi marekroma.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia prevadzka, Manažér v zariadení Hotel Patria.Zodpovedané: 27. apríla 2016

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme, budeme sa aj naďalej snažiť zlepšovať naše služby.

Prajeme pekný deň z Hotela Patria