“Jesenny vikend”
Recenzia Hotel Patria

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 7 lokalít!
Hotel Patria
Na pozícii č. 2 spomedzi 8 hotelov v Štrbskom Plese
Zrecenzované: 5. decembra 2016

Stravili sme v Patrii velmi prijemny jesenny vikend. Boli sme sucastou podujatia, ktore organizovala Notarska komora.
Co bolo skvele bola kuchyna - ci vecera alebo ranajky. Ranajky by mozno uz spadali do kategorie 5* hotela. Personal bol vcelku mily, cistota v poriadku, hotel ako celok posobi velmi dobre.

• Termín ubytovania: novembri 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi tompo201.

Zrecenzované: 1. novembra 2016

Veľmi sme sa tešili na túto dovolenku a nič nám ju nepokazilo.Hotel je pekný a všade vládne čistota.Apartmán bol super plno miesta.Strava bola tiež ok a naša dcéra si hlavne pochvaľovala detský kútik kde sa vyšantila. Welnes tiež bol v poriadku.Takže vysoká spokojnosť.

• Termín ubytovania: júni 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi balijencik.
Zrecenzované: 24. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Konecne sme sa s dcerou a nasimi psami vybrali na vikendovy turisticky pobyt vo Vysokych Tatrach.Rozhodli sme sa pre hotel Patria pretoze maju zvierata za poplatok povolene a sme takmer v centre od turistických ciest a tesne pri Strbskom plese takze auto sme viac nepotrebovali az pri odchode domov.Hotel ma vyborni welness ktory sme vyuzili iba v sobotu po narocnom vystupe na Rysy aj ked sme nezdolali az vrchol ale pocasie bolo famozne,samozrejme nasi psi tento vystup zdolali s nami.Takze horuce sauny vsetkeho druhu nam padli velmi vhod ma nase unavene tela.Stravovanie v hoteli bolo formou svedskych stolov ranajky v cene ubytovania a vecere za priplatok.Vsetky napoje k veceri boli tiez za priplatok.Vybrat sa dalo na ranajky z bohatej ponuky od ovocia zeleniny salatov syrov salamov peciva sladkych dezertov omeliet takze urcite si je z coho vyberat.Caj kava a dzusy boli v cene.Na vecere bol taktiez bohaty vyber masa grilovanej zeleniny roznych priloh salatov studenych predjedal polievka a zase rozne druhy dezertov.Vecernu ponuku zabavy sme nevyuzili nakolko sme boli riadne unavene z turistiky a welnessu.Izby boli standartne zariadene primerane k poctu * .Upratovanie bolo kazdy den samozrejmostou.Personal v restauracii a na recepcii bol mily a ustretovy.Nas vikendovy pobyt sa nam vydaril podla naseho zelania

Termín ubytovania: októbri 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi 319ma_ap.
Zrecenzované: 19. júla 2016

Absolvoval som v Patrii týždeň s rodinou a musím povedať, že je to celkovo dobrý hotel s výbornou polohou priamo pri Štrbskom Plese, takže na rýchle prechádzky s deťmi alebo pár bežeckých kolečiek okolo plesa úplne ideálny. Milý a ochotný personál. Výborné jedlo v hotelovej reštaurácii v rámci polpenzie (určite dobrá investícia v v pomere cena/výkon v porovnaní s reštauráciami v okolí). Vzorne sa starajú o čistotu. Časť hotelového zariadenia dizajnom a opotrebovaním už ale podľa mňa do 4**** kategórie nepatrí, hotelu by prospela celková rekonštrukcia interiéru. Posledná prebehla tak pred cca 20 rokmi a je to už celkom vidieť. Izby boli štandardnej veľkosti, potešila vaňa a balkón s výhľadom na pleso. Prístelka vo forme starého rozkladacieho kresla ale bola aj pre moju 7-ročnú dcéru skoro neznesiteľná, apartmánov má hotel málo a do štandardnej izby sa s deťmi vojdete len natesno. WiFi bolo deklarované všade v hoteli, no do našej izby (posledná smerom od výťahu) a v hotelovej reštaurácie už signál nedosahoval. Toaletný papier bol to najlacnejšie, čo sa dá v obchode kúpiť (tenučký šmirgeľ) a kategórii hotela teda rozhodne nezodpovedá. Lobby baru citeľne chýba terasa na tu správnu stranu smerom k jazeru, sedí sa pri vchode, v podstate na parkovisku, kam už popoludní nesvieti slnko. Pre horský hotel celkom fail. Stačí ale pomerne málo a hotel sa môže dostať na deklarovanú a očakávanú úroveň celkom ľahko. Každopádne celkový dojem bol dobrý a dovolenku by som si v Patrii určite zopakoval, len je potreba byť špecifický ohľadom požiadaviek na ubytovanie a/alebo vybavenie, lebo vzhľadom k obmedzenej kapacite neštandardných izieb sa na Vás pravdepodobne nedostane.

• Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) s rodinou
2  Poďakujte používateľovi David D.
Zrecenzované: 15. júla 2016

Dvakrát som využil hotel a som nadmieru spokojný.
Do Tatier vhodný tvar budovy, prístup a parkovanie, okolie (hneď nad Štrbským plesom), údržba izieb, wellness, obrovská jedáleň a stále dokladanie potravy.
Dokonca nebol problém, keď som na izbe čosi zabudol - poslali mi to na ich náklady.
Príjemná skúsenosť a rád sa sem vrátim, možno aj s rodinou.

• Termín ubytovania: septembri 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Roman J.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Zvážte aj tieto ubytovania v Štrbské Pleso alebo v blízkosti.
Grand Hotel Kempinski High Tatras
Grand Hotel Kempinski High Tatra...
Č. 1 z 8 v lokalite Štrbské Pleso
Hotel Toliar
Č. 8 z 15 v lokalite Poprad
44 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Hotel Patria? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Hotel Patria

Adresa: Shtrbske Pleso 33 | Near The Shore Of The Tarn, Štrbské Pleso 059 85, Slovensko
Lokalita: Slovensko > Prešovský kraj > Štrbské Pleso
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Aktivity pre deti (vhodné pre deti/rodiny) Domáci maznáčikovia vítaní Reštaurácia Donáška jedla na izbu Kúpele Apartmány Plavecký bazén Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Na pozícii č. 2 spomedzi 8 hotelov v lokalite Štrbské Pleso
Cenový rozsah: 100 € – 162 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 4 — Hotel Patria 4*
Počet izieb: 150
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com a Hotels.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Hotel Patria. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?