Hotel Patria
Hotel Panorama Resort(Štrbské Pleso)
105 USD
Hotel Toliar(Poprad)
80 USD
Hotels.com
  • Bezplatné parkovanie
Horský hotel Sliezsky dom(Tatranská Polianka)
187 USD
  • Reštaurácia
  • Bezplatné parkovanie
Wellness Hotel Borovica(Štrbské Pleso)
  • Bezplatné parkovanie
Hotel SOREA Trigan(Štrbské Pleso)
Hotel Hubert(Gerlachov)
FilterVšetky jazyky
1924159 recenzií
Zrecenzované: 19. júla 2016

Absolvoval som v Patrii týždeň s rodinou a musím povedať, že je to celkovo dobrý hotel s výbornou polohou priamo pri Štrbskom Plese, takže na rýchle prechádzky s deťmi alebo pár bežeckých kolečiek okolo plesa úplne ideálny. Milý a ochotný personál. Výborné jedlo v hotelovej reštaurácii v rámci polpenzie (určite dobrá investícia v v pomere cena/výkon v porovnaní s reštauráciami v okolí). Vzorne sa starajú o čistotu. Časť hotelového zariadenia dizajnom a opotrebovaním už ale podľa mňa do 4**** kategórie nepatrí, hotelu by prospela celková rekonštrukcia interiéru. Posledná prebehla tak pred cca 20 rokmi a je to už celkom vidieť. Izby boli štandardnej veľkosti, potešila vaňa a balkón s výhľadom na pleso. Prístelka vo forme starého rozkladacieho kresla ale bola aj pre moju 7-ročnú dcéru skoro neznesiteľná, apartmánov má hotel málo a do štandardnej izby sa s deťmi vojdete len natesno. WiFi bolo deklarované všade v hoteli, no do našej izby (posledná smerom od výťahu) a v hotelovej reštaurácie už signál nedosahoval. Toaletný papier bol to najlacnejšie, čo sa dá v obchode kúpiť (tenučký šmirgeľ) a kategórii hotela teda rozhodne nezodpovedá. Lobby baru citeľne chýba terasa na tu správnu stranu smerom k jazeru, sedí sa pri vchode, v podstate na parkovisku, kam už popoludní nesvieti slnko. Pre horský hotel celkom fail. Stačí ale pomerne málo a hotel sa môže dostať na deklarovanú a očakávanú úroveň celkom ľahko. Každopádne celkový dojem bol dobrý a dovolenku by som si v Patrii určite zopakoval, len je potreba byť špecifický ohľadom požiadaviek na ubytovanie a/alebo vybavenie, lebo vzhľadom k obmedzenej kapacite neštandardných izieb sa na Vás pravdepodobne nedostane.

• Termín ubytovania: júli 2016, cestoval(a) s rodinou
2  Poďakujte používateľovi David D.
Zrecenzované: 15. júla 2016

Dvakrát som využil hotel a som nadmieru spokojný.
Do Tatier vhodný tvar budovy, prístup a parkovanie, okolie (hneď nad Štrbským plesom), údržba izieb, wellness, obrovská jedáleň a stále dokladanie potravy.
Dokonca nebol problém, keď som na izbe čosi zabudol - poslali mi to na ich náklady.
Príjemná skúsenosť a rád sa sem vrátim, možno aj s rodinou.

• Termín ubytovania: septembri 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Roman J.
Zrecenzované: 23. apríla 2016

Výborný hotel, výborná atmosféra, výborná poloha, výborný wellness. Personál hotel vždy nápomocní a ústretoví. Pracovníci na recepcii vždy pripravení pomôcť. V lobby bare pocit ako doma (môžete prísť aj v papučiach). V reštaurácii profesionalita, ochota a fantastický raňajky. Wellness po rozšírení fantastický. Panie upratovačky rovnako veľmi zodpovedné. Chodíme do hotela viac ako 10 rokov a voľba hotela Patria je vo Vysokých Tatrách vždy najlepšia. "Starý" a skúsený personál, to robí hotel Patria výnimočným.

Tip na izbu: Izby na južnej aj severnej strane majú nádherné výhľady. Na južnej strane sú viac svetlejšie, no na severnej nádherný výhľad na hory.
  • Termín ubytovania: februári 2016, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi marekroma.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia prevadzka, Manažér v zariadení Hotel Patria.Zodpovedané: 27. apríla 2016

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme, budeme sa aj naďalej snažiť zlepšovať naše služby.

Prajeme pekný deň z Hotela Patria

Zrecenzované: 7. marca 2016

Hotel Patria nezmenil svoje vybavenie asi odkedy ho postavili. Izby staré zatuchnuté, toaleta voňavá asi ako verejné záchody, v kúpelni chýbali šampón a sprchový gél (v žiadnej zásuvke ani skrinke som ich nenašla,bola som rada, že aspoň mydlo sme mali). Vybavenie by som prežila, ale izby neuveritelne hlučné, počuť bolo každé slovo, zívnutie a o večerných radovánkach nehovoriac.
Naopak kvalita jedla výborná, aj keď servírovaná na tanieroch zakúpených ešte v ČSSR...
Personál v 4-hviezdičkovom hoteli by mal byť vyškolený, úslužný, usmiaty... stretli sme sa s tým len párkrát...
Wellnes akoby ani nepatril k hotelu.. Je na špičkovej úrovni, obrovský výber sáun, viacero výriviek , bazén, príjemné miesta na oddych, pool bar...
Hotel musí mať slušný obrat a preto je velmi záhadné, že sa tam nič nezveladilo od komunizmu.. Riaditeľ tam za komunizmu nastúpil a je tam dodnes, takže sa tomu popravde ani veľmi nečudujem... chcelo by to novú krv a zmenu, keďže je už rok 2016 a v hoteli to vyzerá ako v 76-tom.

Tip na izbu: Vyhnite sa izbe pri schodoch a výťahoch
  • Termín ubytovania: februári 2016, cestoval(a) v páre
8  Poďakujte používateľovi 25Hanna25.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia prevadzka, Manažér v zariadení Hotel Patria.Zodpovedané: 10. marca 2016

Dobrý deň,

prepáčte, ale Vaše hodnotenie hotela sa nazakladá na pravde.

S pozdravom

Ing.Peter Fridrich/Marketing/

Zrecenzované: 27. februára 2016

V tom to hoteli sme boli už niekoľko krát. Super poloha, najmä , keď chcete ísť na bežky. Vyjdete z hotela a hneď máte bežecké trate. Jedlo dobre na slovenské pomery. Perfektný welnes. Je tam bowling a biliard. Cena primeraná ku kvalite.

• Termín ubytovania: marci 2015, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi 404pavla.