Colakli
Recenzované: 30. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Zacnem pozitívami, lebo tých je naozaj väčšina. V Turecku sme už štvrtý krát, a toto bol doposiaľ najväčší komplex (rezort) v akom sme boli. Nájdete tu fakt všetko.
A to priamo v rezorte. Výborne kaviarne, cukrárne, obchody, výborná strava, kopu rôznych bazénov, tobogany aj smykacky, krásna promenáda popri mori na prechádzky, centrum SPA na masáže, plážové uteráky kazdy deň k dispozícii ciste na výmenu za izbovu kartičku, amfiteáter a rôzne programy každý vecer, super detske diskotéky, mini ZOO v areáli, tetovacie štúdio za poplatok (normálne tetovanie alebo iba henou), obrovský dvojposchodový komplex niečo ako detske centrum (zadarmo) s medzinárodným tímom (teda cely tím len angličtina, nemčina, rustina, ale to vôbec nevadí, pokial chcete nechať dieťa bez dozoru môžete od 4rokov, nedostanú sa z budovy, sú pod dohľadom, vypisujú sa papiere o dieťati, kontakt na rodicov a cislo izby) ale kludne tam môžete byt s nimi počas napr najväčšej horucavy a Slovenskí animátori tam sú len občas ale deťom to nevadí vyhrajú sa....), nasi to volali Turecka skolka a veľmi sa im páčilo, na 2 hodiny denne chodili, ďalej je v rezorte požičovňa elektrických veľkých auticok (poplatok 5€ 10minut vozenia), ďalej obrovské ihrisko (jedno medzi bazénmi a druhé na piesku pri mori - zakryte tienidlom), v reštaurácií obrovský kus “priestoru” iba pre deti - detske menu, detske stoly, stoličky, telka s rozpravkami.... cukráreň, rodicia sedávali tam spolu s detmi, a jedlo im nosili z normálnych švédskych stolov, lebo to v detkom kútiku bolo malo osolene a take skôr na vode (zase pre batolata super)
A cely deň moznost vziat si Algida nanuky rôzne a to kedykoľvek - to deti milovali

*Čistota izieb a okolia super
*Kvalita, chut, a variabilita jedla super
*Casnici sa veľmi snažili
*Pláž úžasná, more krásne čisté teple
*prostredie rezortu nádherne, palmy, stromy, kvetiny, zahranici makali stále....
*tranfer z letiska 60 minut v pohode

Nevýhody
* v celom areáli veľa mačiek, tulavych, všelikde sa motali, ale absolutne neobťažoval zvieratá turistov takze v pohode) ale mne to vadilo....

*strava na plazi úplne nechutná - iba hamburgery nič viac. Takze keď sme sa chceli normálne najest zase prechádzka naspäť do restiky ;) ale tam to stalo za to.
Aj keď vy môžete využívať plážový servis aj hotela Fuyla či Selin o kúsok ďalej ale to sme neskúšali tak nevieme.

*strasne sme sa nachodili. Mladší trojročný bol už bez kočíka, ale asi by som ho už vzala. Od ubytovania ku restike prechádzka 3-5 minut, od restiky ku bazénom už kúsok, od bazénov ku moru zase prechádzka 7-8 minut
Takze vlastne od ubytka po plaz cca 10-12 minut
Čo sa zdá malo, nie je to vôbec hrozne keď je to jednosmerná cesta... ale chodiť hore dole niekoľkokrát denne s malými detmi sme mali dosť. Na raňajky, z raňajok naspäť po veci ku bazénu a do plaviek (alebo k moru) následne okolo obeda do izby nech si deti pospia, potom zase na obed, potom zase na izbu a obliecť sa na veceru a potom zase na tu veceru odporúčam pri deťoch nad 4 roky v pohode a pri mladších s kočíkom
Lebo komplex sa skladá z troch hotelov
Kamelya Fuyla
Kamelya Selin
Kamelya K club
Využívať môžete v rezorte všetci všetko z akéhokoľvek hotela.

A K club vlastne nie je hotel ako sme boli zvyknutý, že obrovská budova a výťahom si zides do restiky a aj k bazénom
K club sú vlastne samostatne ubytovacie zariadenia (príde mi to ako trojposchodove bytovky s balkónmi) a tých je tu cca 10. A tam vlastne bývate, akokeby v byte (ale je to izba ale dosť veľká)
Izby sú zariadené super a aj tie “bytovky” vyzerajú super. Všetko fajn, len aby ste mali predstavu o aký typ ubytovania ide. A preto sa vlastne nachodite ku centru komplexu kde je všetko čo som pisala vyssie.

Recepcia je pod holým nebom pre všetky hotely obrovská a spoločná.

Urcite odporúčam a pre rodiny s detmi obzvlášť.

Poďakujte používateľovi natasjapara.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Refide, CRM v zariadení Kamelya K Club.Zodpovedané: 2. septembra 2019

Dear Natasjapara,

First of all,thank you very much for your nice feedback on Trip Advisor. We are happy to learn you were satisfied with the most services provided. Such positive comments give us an inspiration for the further improvements in hospitality.Our facility is established on an area of 240,000 square meters. Even though hotel is directly to the beach, it is in a large area and the walking distance you may have come long.
Thank you for choosing our hotel and we are looking forwards to see you again at Kamelya Collection Exclusive Hotels.

Best regards,
Leyla SAYAR

Recenzované: 28. júla 2019

Všetko výborne jedlo ubytovanie proste top hotel s top personálom určite odporúčam . Služby hotela opäť na špičkovej úrovni :) určite sa vrátime aj budúci rok . Boli sme tu s celou rodinou a malými detmi a všetci sme sa zabavili a oddýchli si .

Poďakujte používateľovi Konrad47.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Refide, Halkla İlişkiler Müdürü v zariadení Kamelya K Club.Zodpovedané: 29. júla 2019

Dear Konrad,

Thank you very much for choosing our hotel on your holiday. We are pleased to know that we have met your expectations.
Such positive comments give us an inspiration for the further improvements in hospitality. Your opinion is very important for us, because we believe that the comments and suggestions of our guests contribute to the quality of service in our hotel, to which we are constantly striving.
We will be very happy to see you again in our hotel.

Kind Regards,
Ramona ŞENOL
Guest Relations Responsible

Recenzované: 28. júla 2019

V tomto rezorte sme boli uz viackrat a vzdy velmi spokojni.Vyskusali sme aj ine hotely v Turecku,ale tento nam vuhovuje najviac.Najdete tu naozaj vsetko pre malych aj velkych.nikdy sme tu nemali ziadne zaludocne komplikacie.Je tu cisto.krasna plaz a more a vynikajuca kuchyna.detom sa pacila mini Zoo.Jedinu chybicku pri odchode sme si chceli batozinu obalit foliou a stroj v K club aj v Kamelyi bol nefunkcny.do buducej sezony prosim opravte.prideme znovu☺

Poďakujte používateľovi Betkabe.

Dear Betkabe,

Thank you very much for your detailed feedback. We are happy to learn you were satisfied with the most services provided.
We want to inform you that the machine to foil the luggage doesn't belong to our hotel, but ofcourse we will ask the relevant persons to prepair it.
We definitely will share all your comments with all department heads and staff.
We thank you for choosing our hotel and will wait you again in our hotel on your future trips to Turkey.

Kindest regards,
Ramona ŞENOL
Guest relations Responsible

Recenzované: 26. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme v tomto komplexe uz 5x a na tuto letnu sezonu 2019, sme si opat zakupili pobyt v Kamelya K club. Rezort maximalne splna nase ocakavania. Je to obrovsky komplex ktory je idealny jednak aj pre bezdetne pary, ale aj idealny pre rodiny s detmi. My sme v nom dovolenkovali aj bez deti a min. rok uz aj s nasim 3r. synom. V komplexe su zony ktore su vyslovene "baby friendly" pre vsetky vekove kategorie deti, ale taktiez aj zony pre dospelych, kde nieje krik deti a mozete v klude uzivat ticho a relax ci uz pri bazene, alebo na plazi. V Turecku sme navstivili viacero hotelov, ale uz ani nic ine skusat nebudeme. Kamelya K club nam maximalne vyhovuje, kvoli polohe hotela (kusok od Side), cistote komplexu, priestornym izbam, aktivitam, vecernemu programu a v neposlednom rade vybornej kuchyni a krasnej cistej a upravenej plazi. Za mna urcite vrelo odporucam a uz teraz sa tesim na jun 2019, kedy sa tam po roku opat vratime.

Dátum pobytu: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi 111MariaD111.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Refide I, Guest Relation Responsible v zariadení Kamelya K Club.Zodpovedané: 26. februára 2019

Dear Maria,

We definitely will share all your comments with all department heads and staff.

Kindest regards,
Uğur Cezan

Recenzované: 9. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme veľmi spokojní so stravou aj ubytovaním. More bolo teplé s pozvoľným vstupom, čo je super aj pre malé deti. V komplexe je veľa bazénov na výber A pri každom aj bazénový bar, zial kde sa dost dlho caka na obsluhu. Trošku nás sklamal aj večerný program,nuda. Hotelu prajeme veľa spokojných zákazníkov!

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi katarinam758.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Refide I, Guest Relation Responsible v zariadení Kamelya K Club.Zodpovedané: 10. júla 2018

Vážení Katarina,

Ďakujeme, že ste si vybrali jeden z hotelov Kamelya Collection.
Je pre nás toľko potešení čítať také pozitívne pripomienky k nášmu hotelu, jeho personálu a službám. Určite budeme zdieľať všetky vaše pripomienky so všetkými vedúcimi oddelenia a zamestnancami. Boli sme hrdí na to, že sme vás hostia, a tak veľmi motivovaný vašou recenziou.
V najbližšej budúcnosti vás budeme radi opäť privítať v našom rezorte.
Prajeme vám a vašej rodine odteraz všetko najlepšie.

S priateľským pozdravom,
Uğur Cezan