Zrecenzované: 24. mája 2017

Hotel splnil naše očakávania, je pekný, čistý, krasny interier. Transfer trocha ďalej, ubytovanie výborné. Vhodný pre lidi, ktorí chceju relax a pohodový oddych.
Personál hodnotim vel'mi kladne, milí, ústretoví, usmievaví čašníci, nebolo čo riešiť.
Skvelé animačné programy, príjemné vystupovanie animatorov, programy vhodne pre deti. Naša dcéra vel'mi spokojená, počas dne mnoho zaujímavých aktivit, mal'ovanie na tvár, sút'aže o ceny, hry. Večerná mini-disko bola super, dcerka navštěvovala každý deň. Nemáme čo vytknúť, hotel hodnotím úplne bez chybičky.

• Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s rodinou
6  Poďakujte používateľovi kovdomi.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Zrecenzované: 1. júla 2014

Toto bola naša prvá návšteva Turecka, rozhodli sme sa tu stráviť naše medové týždne.
Hotel je veľmi veľký a nachádza sa priamo na nádhernej Sandy beach.

Ubytovanie bolo rýchle a milé. Izby sú priestranné, moderne zariadené. A.I. plán bol veľmi dobrá voľba s množstvom možností. Skúsili sme niekoľko reštaurácií v hoteli a môžem povedať, že všetky boli úžasné.

V blízkosti hotela máte na výber z niekoľkých aktivít, hlavne vodné športy sú veľmi zaujímavé. Tím animátorov bol tiež perfektný, ponúkali bohatý program a kopec aktivít.

Napadajú ma len dva nedostatky, mohli by zlepšiť možnosti internetového pripojenia a tiež, anglicky sa nedohovoríte s celým personálom. Ale myslím, že toto je v Turecku celkom normálna vec.

1  Poďakujte používateľovi Mohi_Khater.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál
Zrecenzované: 7. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: august 2018, cestoval(a) s rodinou