Konakli
Recenzované: 13. júna 2019

hotel pekny aj plaz aj svetko,a el niekedy starsi miestami, skor by som uprednostnla modernejsie hotely, bolo skaredo par dni,tak sme vybrali aj par vyletov od ck Nasa tour ktore boli super a tesilisme sa z nich, v turecku je co pozerat, plaz aj vstup bol ok, vsetko sa dalo, personal,ale hotel uz ma svoju slavu davno za sebou.

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi natalie245696.
Recenzované: 26. septembra 2018

hotel je čistý; príjemné ubytovanie; každodenná výmena posteľného prádla je veľké pozitívum.
negatívum - nechutná strava; ultra all linclusiv nezodpovedá poskytovaniu občerstvenia -- zmrzlina iba od 15.00 do 16.00; ovocie iba pri obede a večeri; jedlo neochutené resp. pri raňajkách saláma a syry presolené; ešte aj ryby z grilu boli nchutné :-(

Dátum pobytu: september 2018
2  Poďakujte používateľovi Tibi999.
Recenzované: 20. septembra 2018

Na hoteli Insula resort som bol s partnerkou v auguste 2018 a bol to moc príjemný pobyt. Strava bola kvalitná a každý si mohol vybrať čo mu chutilo. Každý deň bola kuracina hovädzina jahňacina, rôzne bezmäsité pokrmy, ryby laždý deň sa pri večeri niečo grilovalo a komu sa nechcelo ísť na obed mohol sa najesť v bare Garden kde každý deň od 11.-do 17.-hodiny bolo rôzne rýchle občerstvenie hamburger, kebab, rybacie karbonátky, hranolky a pod. Nápojová ponuka bola tiež bohatá až na to že nemali rum. Boli tam rôzne nealko nápoje ako cola sprite fanta tonic džusy a alko nápoje vodka gin brandy bitter a víno biele červené aj ružové a dosť kvalitné pivo.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi ondrejch.
Recenzované: 12. septembra 2018

Vždy sme chodili do veľkých rezortov pre 800-900 ludí. Tento hotel je oveľa menší - kapacita typujem okolo 300 hostí- čo je super. Nikde to nie je daleko, veľmi vela zelene. Tobogány pre deti sú super. Pláž super. 4 bary - to znamená, že si máte kde sadnut a nečakate dlho pri bari na obsluženie. Blízko cca 300-400m sú veľké trhy/bazar. A čo sa týka zábavy a animačných programov - tiež dobré.
Jednoducho príjemný/útulný hotel kde sa cítite pohodlne ako doma. Skutočne odporúčam

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi dianasefcikova.
Recenzované: 22. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Dovolenka bola super(ako si zariadíte,tak budete mať). Hotel bol na turecké pomery fajn, ak chcete mať výhľad na more stačí dať do pasu 10€ . Kladne hodnotím animačné programy, pri ktorých sme sa zabavili. Personál bol priateľský , aj keď sa našli jedinci, ktorí neboli veľmi príjemní. Jedlo- čakala som väčšie množstvo jedla, bolo fajn. Negatívne hodnotím rusov ktorí sa správali dosť bezohľadne, na večeri sa predbiehali, naberali si plné taniere ktoré sa zbytočne vyhadzovali. Neskutočné plytvanie jedlom. Odporúčam ala carté večeru (veľmi chutné jedlo/iná úroveň ako v jedálni) Alkoholické nápoje v ultra all inclusive boli zväčša tureckej výroby. Bar bol otovrený do 3:00. Pláž sa nachádzala hneď pri hoteli cez záhradu. Prístup do mora nebol najlepší ( väčší spád a kamene). Pláž bola dopolovice piesočnatá s kamienkami a druhá polovica pri mori bola kamenistá. More bolo super čisté, teplé ( jún ), mali sme aj dosť veľké vlny. Hotelový komplex bol veľmi pekný, krásne citrusové stromy, palmy, kvety, húpacie siete. Izby boli tiež veľmi pekné aj keď trošku menšie. Minibar bol doplňaný každý deň( mineralky, vody a džúsy). Šampóny a sprchovačky ( ako je vo väčšine hotelov) neboli dopĺňané, iba v dávkovačoch na mydlo a sprchový gél. Mesto bolo vzdialené asi 5 min. pešo od hotela . Veľmi pekné, so skvelou možnosťou nákupov. Ceny treba zbíjať ;) . Za priaťeľnú cenu hotel hodnotím kladne a odporúčam. Skvelé aj pre rodiny s deťmi. Celkovo hodnotím 4.5/ 5.

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi Culture663720.