Konakli
Recenzované: 8. augusta 2019

Hotel pekný pri pláži.Sluzby vynikajúce,personál sa snažil vo všetkom vyhovieť.Vsade čisto každých 15 min umývali wc na pláži a pri bazéne.Skvele animácie, čašníci sa snažili urobiť maximum pre vás.Jedla boji dostatočne, veľa druhov mäsa,tých, zákuskov.Mexicky a Turecký večer, diskotéky všetko na top.

Poďakujte používateľovi benka2015.
Recenzované: 11. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Služby hotela Kemal bay sú.Velke sklamanie sme zažili hneď po príchode .Keď sme išli na prvú večeru ktorá bola aj naše prvé jedlo v ten den..Kapacita jedálne by zodpovedala polovici ubytovaných.V preplnenej reštaurácií čakáte v rade najmenej 20min..kým si konečne vyberiete s tých malo jedál zistite že najst volny stôl bude výzva.Prejdete jedáleň zvnútra,zvonka tak 4-5krat a keď konečne zahliadnete volny stôl tak si zan sadnete bez rozmyslu že nie je utrety lebo sa tešíte na svoje jedlo.Ale chyba ešte niečo..príbory ..Opäť sa postavíte a hľadáte čašníka.. keď sa Vám podarí nejakého odchytiť .Žiaľ pribory sú výzva aj pre čašníka..Kým sa dostanete ku konzumácii jedlo na tanieri je studené.Toto sa opakuje každý den..na obed a na večeru..Snáď na ranajky cela táto tortúra trvá kratšie..hoc 5-10 min adrenalín máte zaručený.Po veľmi nekvalitnom jedle.Ovoci ktoré bolo tretotriedne.Hnile,plesnivé čerešne nahádzané na kope a turisti sa snažili s toho povyberať niečo konzumovatelne.Kava,ktorá sa piť nedala..rovnako ako víno..sme sa vratili z dovolenky o kilo ľahší..Izby nám upratali 2x..A tretí krat pred odletom kde sme mali odchod z hotela 1.20 v noci.Nevymenene osusky..chýbajúci toaletný papier..To sú služby 5hviezdickoveho hotela Kemal Bay!!!

Poďakujte používateľovi Laruss124.
Recenzované: 16. septembra 2018

bol som v jul 2018 hotel super izba super .. služby minimum .. na 5 hviezdičiek dostanete kavu v papierovom pohari z drevenou paličkou drinky v umelakoch jedalen počas 12 dni pobytu neumyta ani raz. uterak vymenia ako sa im zachce voda na izbe ak sa podarí strava desivá 85% sovietskych ruských dovolenkujucich všade humbuk krik zhon chaos ..na 1000 eur na hlavu som čakal iný luxus avšak ak možte vyhnite sa tomuto hotelu ako sa len da. hviezdičky ma 5 kusov ale je to tak na dve **

Dátum pobytu: júl 2018
2  Poďakujte používateľovi Climber815700.
Recenzované: 15. augusta 2018

Takže jak sme pristáli čakal na nás autobus podľa cestovných kancelárií. Na hotel nám to trvalo cca 1h 30min. Ako sme už zastavovali pred hotelom sme boli v úžase aký je nádherný (z vonku) bohužiaľ. Mal zeleno-červenú farbu. Recepcia bola naozaj na prvý dojem nádherná (luxusná). Ale to bola len recepcia.
IZBA : Na izbe sme boli 4. Boli sme na prvom poschodí (suterén). Ako sme teda vstúpili do izby sme si ju išli prezrieť. Kúpeľka bola otras!! Sprchový kút bol zlý, otrasný bol na kachľičkách a všetka voda bola po kúpeľní. Tá stolička v tom sprchovom kúte skoro som zvracala. Kde boli postele som bola spokojná veľký priestor, postele boli super!! Balkón bol v pohode. Ale čo nás zarazilo mali sme tam samé mravce (roj)!! A aby to nebolo všetko mali sme aj návštevu 3 švábov!! Odporné a otrasné! To sme boli všetci 4 zarazený. Upratovačky chodili jak sa im chcelo. A ked prisli tak to ani ako upratane nevypadalo. A ked sme hladali recepciu sme si hotel museli prejst lebo sme ju nikde nevedli najst. Az potom sme sa dozvedeli ze ja na 4 poschodi!

Strava: Strava bola celkom ok. Až na to že sme tam chodievali okolo 20:15 ked tam nebude vela ludi tak tam nič skoro nemali. Ako doplnili ale to bolo nič. Ale ta jedalenska miestnosť bola velka a skvela.

Personál: ten bol super. Ak sme mali na stole špinavé taniere alebo nedojedene hned prisli a zobrali. Boli plný energie, usmievavy, mily!.. Im sa neda nic vytknut!

Hotelový komplex s vonku bol pekný. Bol tam velky bazen, bazen kde boli 2 tobogany, a jeden taky na prejdene asi... Hned bol taky bar kde boli zadarmo napoje. Bolo to super az na to ze nas znova nieco zarazilo! Boli tam male deti ktore ked si capovali dzusy tak to tam pooblievali a personal nic vobec si to nevsimali a ani to neumyli. Potom to tam smrdelo ako šťanka! Pod tym barom bol este jeden blizsie k moru a tam mali od 12:00 do 16:00 obcerstvenie. To bolo super. More bolo nadherne, teple ale aj spinave obcas a tie lode tam nieco vypustali a cele more bolo penove! A este ku zaveru tam nemali wifi taku ako mala byt!
To by bolo vsetko k recenzii podla mna!

Dátum pobytu: august 2018
4  Poďakujte používateľovi LuckaP32.
Recenzované: 2. júla 2018

Po zaplateni a precitani recenzii som cakala viac. Na to, ze je to 5* hotel, dala by som im max 3*. Precestovala som cely svet, v Turecko som bola teraz uz 5x, a stale v 5* hoteloch. Tento sa na tych 5* nechyta. Rusky hotel, plny rusov aj spolu s ich kulturou.
HOTEL:
Na fotkach je prijemny hotel. Prekvapilo nas jeho novy vzhlad, hotel je zafarbeny na cervenu a zelenu – otrasne farby. Vobec neposobi na prvy pohlad, ako 5* hotel.
UBYTOVANIE:
Krasny vyhlad na more, ak zaplatite 42 eur pre cestovku alebo priamo na recepcii, inac ked pri prichode date 20 dollarov do pasu, tak Vas to vyjde aj lacnejsie. Avsak izby su zastarale, diery len tak zabetonovane v sprche. Prve dva dni sa mi hnusilo ist osprchovat sa, avsak potom som si na to zvykla, nemala som na vyber.
Steny su z papiera. Pocujete vsetko, co sa u susedov deje, aj ked nepozerate TV a chcete ist uz spat, nemate na vyber, ak Vas sused sa rozhodne TV predsa pozerat. Budiky som pocula vsade, takze od 6 rano (aspon nas sused) som sa zobudzala opat s nimi a ked budim nevypli, boli aj situacie, ze budik zvonil kazdych 10 minut pocas 2 hodin.
Nasi priatelia dostali najprv izbu na najvyssom (6) poschodi, ked sa musite zohnut dole, aby ste sa zmastili von cez dvere na terasu. Dalsi priatelia dostali na druhej strane izbu bez vyhladu na more, a cely den, hlavne v noci pocitali a pocuvali autobusy ako prichadzaju pre turistov, resp. donesu novych.
STRAVA:
Prva hodina je doslova o agresii Rusov. Naberu jedlo, ktore ani nezjedia. Potom po ich zaplave restauracie, ked sa chcete najest uz kludne, nedoplnaju velmi jedlo, Rusom personal aj rezervuje stoly, hoc na to pravo nemaju, tak sme sa denne hadali, ze akym pravom blokuju stoly. Inac je to bitka pre jedlo. Rusi pojem "stat v rade" nepoznaju.
Za a la carte restauraciu musite zaplatit!!! Neobsahuje to all inclusive ci ultra all inclusive. Tu podotykam, ze Vam daju cestovne kancelarie zaplatit zvlast za ULTRA all inclusive. Ale v hoteli take nemaju. Na rukach smme vsetci mali rovnaky naramok, a za drahsie pitie musite zaplatit, aj za a la carte atd., co v ULTRA all inclusive by ste mali mat zadarmo. Ja som zaplatila ULTRA, ale dostala som sluzby len ako all inclusive.
OBSLUHA:
Malo personalu a pracuju len vtedy, ked sa objavi manazment. Ked sa objavil manazment, hned sa zacali pytat, ci nam maju doniest pitie, alebo zo stola odniest prazdne pohare. Taniere zbieraju v restauracii na voziky, ktore niekedy odstavia vedla Vas a tam nimi manipuluju. Hnus, ked tam jede pri stole a pritom musite pozerat, ako skrabu a skladaju spinave taniere a pohare.
Taktiez pri ranajkach, obede a veceri sa Vas nikto nepyta, ci chcete k jedlu nieco pit (v 5* hoteli by to malo byt samozrejmostou). Na stoloch pribor nedoplnaju, tak si ich musite pytat.
PLAZ:
Plaz je pekny, avsak more spinave. Pri bazene nenajdete uz volne miesto po 7:00 hod rano. Ja som vsataval o 5:30 rano, aby som vylozila osusky na lehatka, nakolko som bola tam so 6 rocnou dcerou, ale ani vtedy nemate istotu, ze lehatko vam niekto nevezme. Doslova Rusi odhodili osusky, ktore rano vylozite, a mozete sa s nimi hadat, uz Vam lehatko nedaju spat. Robia to aj pocas dna, kym ste vo vode.
Osusku dostane len raz a mate ju celu dovolenku. Ak si chcete vymenit za ciste, musite zaplatit 1 euro za novu osusku.
WIFI:Na webovych strankach cestovnych kancelarii mate uvedene, ze wifi mate aj v izbe. NIE JE TO PRAVDA! Wifi ledva funguje pri recepcii, v lobby. Aj to sme ich 2x poziadali, aby restartovali, lebo wifi nefunguje. Prihlasujete sa cislom pasu (GDPR?????) a cislom izby. Avsak ked sa oddelite od recepcie tak 5 m, uz wifi Vam nejde, hoc ukazuje ze je. Ked som sa pytala, ze preco nejde wifi, odpoved bola” mate Iphone, co horsie sa spaja s wifi”. ???????? Iphone 8????? Ja som wifi potrebovala k praci, a velmi, a preto som sa potesila, ze wifi funguje aj na izbach. Ale po 3 dnoch som sa vzdala, zaplatila pre Orange 5 euro, a mala som lacnejsi datovy roaming.
DETSKY MINICLUB:
Asi jedina vec, ktora je perfektna, hoc je vytvorena vzadu na tenisovom kurte. Mimo bazena, rodicov. Ale dievcata, ktore sa staraju o deti si perfektne. Moja 6 rocna dcera milovala k nim chodit.
CELKOVE HODNOTENIE:
Na toto vsetko sa da zvyknut tak na 3-4 den. Inac hotel hodnotim max na 3*. Viackart sa uz tam nevratim!

Dátum pobytu: jún 2018
4  Poďakujte používateľovi beatrix762018.