Recenzované: 26. novembra 2018

Krásny hotel zo siete hotelov Kirman. Hotel sme si vybrali na základe recenzíí Google, tripadvisor a hollidaychck.de Splnil naše očakávania. personál milí a ústretoví, snažili sa nám pomôcť keď sme niečo potrebovali.
sortiment, ale inak postačujúce. Isto odporúčam tento hotel, lebo sa naozaj snažia vyhovieť vo všetkých ohľadoch a všetkým vekovým skupinám. Milí úslužný personíl na ktorý dozerali profesionálny manažéri, ktorí to mali pod palcom.
Izba s bočným výhľadom na more, čistá, každý deň menené osušky a dopĺňaný minibar s nealko nápojmi. Ako mínus vidím, že trezor bol za poplatok. Jedlo bolo chutné a naozaj veľký výber, európske jedlá, čerstvý šalátový bufet, ovocie, dezerty, torty, prílohy od výmyslu sveta, pripravovali na čerstvo ryby, pizzu, pečivo, hranolky na raňajkách lievance a omelety. Tematické večery, počas pobytu dva krát pri bazéne príprava tureckého snacku s hudbou a penovou párty, cukrová vata, zmrzlina, príprava rôznych pokrmov, naozaj veľkolepé. Drinky v pool bare od rána do pol noci, rozmanité miešané nápoje, čapované pivo, limonády, postmixy z automatov a ako najväčšie plus boli plastové hygienické balené 2dcl vody, ktoré dopĺňali od rána do pol noci do chladničiek v areáli hotela. V reštaurácii bola časť vyhradená na neskoré večerné občerstvenie cca do 2 hod. a neskôr podávali kontinentálne raňajky, ktoré sme využili aj my v deň odchodu. Ako mínus vidím lobby bar, ktorý o pol noci zatvoril a na pitie ste už nič nedostali. Inak hotel ako celok je naozaj krásny, areál je denne udržiavaný, 2 veľké bazény každé ráno čistené, jediné čo nám prekážalo boli toalety pri bazéne, tam bolo neustále mokro, mokré papiere na zemi, nedoplnené mydlá a zápach pri bare, ktorý sa šíril od odpadkových košov na plastové poháre z nápojov. Pláž bola slabšia, s väčšími kameňmi. Mala však pekné móla z ktorého sme skákali do mora. More bolo s vlnami, čo nám vôbec nevadilo, super sme sa vybláznili, ale pre malé deti nevhodné. Plážový bar sme takmer nevyužili, nakoľko to bolo skok od baru pri bazéne a tam podávali úplne všetko, nakoľko plážový bar mal obmedzený sortiment, ale inak postačujúce. Isto odporúčam tento hotel, lebo sa naozaj snažia vyhovieť vo všetkých ohľadoch a všetkým vekovým skupinám. Milí úslužní personál na ktorí dozerali profesionálny manažéri, ktorí to mali pod palcom. Pomer cena kvalita výborný.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi meryalukykovacik.
Recenzované: 9. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Pekný hotel. viborna strava. Čisté a útulne izby. Nechodím dvakrát do jedného hotela. Ak by som, určite by som sa vrátil.Dovolenka v Turecku je zárukou teplého počasia a teplého mora.Kto nemá rád veľké horúčavy, odporúčam koniec augusta.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi Wanderer824007.
Recenzované: 29. júna 2018

Hotel, ubytovanie a strava bola výborná. Asi 20 minút pešo bolo v dostupnosti aj veľké trhovisko. Pláž je kvalitatívne horšia: kamene, trochu kopec, menej piesku, aj keď sa ju snažili upravovať každé ráno. Myslím, že kto má rád kamienky, sklamaný nebude.

Tip na izbu: kvôli animáciám je to trochu hlučnejší hotel
Dátum pobytu: október 2017
7  Poďakujte používateľovi Luc27292.
Recenzované: 26. júla 2017

Tento hotel môžem naozaj len odporučiť a zhodnotiť ako úžasný. Strávila som tu veľmi príjemnú dovolenku. Hotel a izba stále čistá a uprataná, niet čo vytknúť. Čo sa týka stravy, tá bola veľmi pestrá, bohatá a chutná.
Nadmieru milý, príjemný a priateľský bol celý personál hotela. Veľké ďakujem patrí celému animačnému tímu, ktorý sa počas pobytu skvelo staral o zábavu a relax. More a pláž boli už len podčiarknutím dokonalosti tohto hotela.

Dátum pobytu: júl 2017
8  Poďakujte používateľovi alica2017.
Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: október 2019