Recenzované: 4. septembra 2019

Našu tohtoročnú letnú dovolenku sme strávili v tomto hotely, nesklamal, ale ani ničím neprekvapil, boli sme v Turecku sedemkrát, neviem, čo by som vyzdvihla, snáď pláž a nádherné more, čo ale nie je zásluha hotela, nechcem im ubližovať, fakt sú dobrí, ale na to sme si už vlastne v Turecku zvykli, páčil sa mi lobby bar, miešali dobré drinky, ale aj to záležalo od toho, kto mal práve službu, upratovanie bolo úplne v poriadku, ale jedlo ma teda dosť sklamalo, v 5hviezdičkovom hotely v hlavnej sezóne by sa nemalo stať, že ak mali napr. grilované kurča, a prišli sme nie na začiatku večere, tak už žiadne kurča nemali, alebo v prípade fish night , keďže ryby nejem, som nemala absolútne nič na výber, ostatná ponuka bola veľmi slabá. Oceňujem poobedňajšie snacky, boli fakt pestré, gozleme bolo super a žienky, ktoré ho piekli, boli veľmi milé. Nedostatkom je podľa mňa úroveň WC pri bazéne, aj keď pravidelne čistili a upratovali, pre taký počet ľudí je toto WC nepostačujúce, o čom svedčil, s prepáčením, pach. V blízkosti obrovský bazar, aký som ešte nevidela, a ceny fakt dobré, asi práve kvôli tomu, že je tam veľká konkurencia. Cukráreň na jednotku, dobré pivo všade, chalan na kolieskových korčuliach roznášal pri bazéne nápoje, úžasne šikovný.

Poďakujte používateľovi AnnaJ5767.
Recenzované: 23. augusta 2019

Prostredie hotela, okolie, izby - na výbornej úrovni. Všade bolo čisto, personál veľmi milý, ochotný. Pláž piesková, vstup do mora maličké kamienky - obuv nie je potrebná, dostatok lehátok. Strava chutná, avšak nie veľmi pestrá, zato väčšinou len letná a dosť pikantná. Raňajky veľmi bohaté, obedy a večere sa dosť opakovali, málo rýb, zelenina a ovocie dostatok. Bola to moja štvrtá dovolenka v Turecku, a môžem povedať, že v tomto hoteli bola zatiaľ najslabšia strava. Miešané nápoje nemali nič spoločné s ich názvami. Večerný program stále na úrovni. Ale celková spokojnosť.

Poďakujte používateľovi lahodkylaverna.
Recenzované: 6. júla 2019

V mene celého môjho kolektívu - 50 ľudí / rôzneho vekového zloženia /za chcem poďakovať za príjemne strávenú dovolenku opäť v hoteli Arycanda.V tomto hoteli sme už po druhý krát,pretože sme boli vlani veľmi spokojní aj toho roku sme tu opäť strávili dovolenku, Privítal nás zrekonštruovaný hotel s výbornou kuchyňou a službami.Azijská ala carte prekonala všetky naše očakávania. Kedže sme oslavovali 10 rokov naších spoločných dovoleniek v Turecku , prichystali nám okrem iných špecialít aj obrovskú tortu.Sme dosť náročná klientela a preto vrelo môžeme odporučiť všetkým tento hotel.jedlo super, dostatok ovocia,pitia , všade veľká čistota a príjemný milý , usmievavý personál.dostatok lehátok pri bazéne aj pri mori.zo začiatku trošku horší animátori ako vlani ale potom sa to už rozbehlo. Radi sa do tohoto hotela opäť vrátime

Poďakujte používateľovi Voyage51670396901.
Recenzované: 24. júna 2019

Super hotel, dovolenka na úrovni. Jedlo chutné, ubytovanie a aj služby na úrovni. Boli sme nadmieru spokojní, určite odporúčam hotel aj ostatným dovolenkárom. Nemám čo vytknúť, rada tento hotel využijem aj v budúcnosti.

Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
1  Poďakujte používateľovi Odyssey51476532321.
Recenzované: 20. júna 2019

Pláž malá plná veľa ľudí málo lehátok vodné športy veľmi zlé klamú aj časovo aj neupozornia na negatíva výletu a pýtajú ešte viac peňazí. Strava bola veľmi dobrá pestrá trochu menej mäsa a zákusky veľmi dobre. Izby krásne aj čisté.

Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi OnAir08251920819.