“nehorázne okrádanie zákazníkov”

Penzión Zlatý dukát
Na pozícii č. 2 spomedzi 3 Reštaurácie v Zvolenska Slatina
Zrecenzované: 8. júla 2018

Zastavili sme sa tam vo štvrtok 5.7.2018 na obed, V jedálnom lístku mali denné menu, ale vraj to bol omyl, lebo si neuvedomili, že je sviatok. Vybrali sme si z bežnej ponuky - ja polievku, bryndzové halušky a pivo a manželka lososa. Na jedlo sme čakali asi pol hodiny, halušky boli podpriemerné, ale najhoršie prekvapenie nás čakalo pri platení - za lososa, ktorý mal stáť 5,90 nám nablokovali navyše 4 Eurá, vraj to bola väčšia porcia. Keď sme protestovali, tak nám ukázali v jedálnom lístku poznámku, že nad 150 g sa dopláca, ale to by musela byť aspoň dvojnásobná porcia ako bežná, keďže v cene 5,90 bola aj príloha.

1  Poďakujte používateľovi ViktorH510.

Zrecenzované: 10. augusta 2016

Obsluha nás uvítala, a starali sa o nás, ako o vzácnu návštevu. A neboli sme tam sami.
Jedlo bolo ľahký nadpriemer a tiež dobre naštýlované.
Vonku je aj terasa, no príjemne bolo vnútri, kde je to naozaj na úrovni.
Páčilo sa nám a celkový dojem je takmer 5 hviezdičiek.
Pre deti by to bolo nudnejšie a na tú dokonalosť tam chýba nejaký významnejší originálny detail.

Poďakujte používateľovi RomanJ450.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Penzión Z, Manažér v zariadení Penzión Zlatý dukát.Zodpovedané: 4. apríla 2017

Ďakujeme za vašu návštevu a vašu pozitívnu recenziu. Dúfame že sa čoskoro opäť vídime :)

Zrecenzované: 29. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 16. marca 2017

Zrecenzované: 18. septembra 2016

Cestovatelia, ktorí si pozreli Penzión Zlatý dukát, si pozreli aj

Zvolenska Slatina, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Penzión Zlatý dukát? Podeľte sa o svoje zážitky!