Pekne ale treba ešte cas

Recenzované: 2. septembra 2019
Safari791957
Podolie, Slovensko
Druha návšteva

Recenzované: 23. augusta 2019
lucia7ve
Trnava, Slovensko

Recenzované: 2. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Park je pekny, príjemné a čisté prostredie. Miniatúry sú veľmi pekné a aj popisy k nim sú dosť podrobné. Miesto ma určite potenciál a časom keď miniatúr pribudne tak tam vie človek stráviť aj viac času. Momentálne si to človek celé prejde za 45 minút.

Dátum zážitku: september 2019
Poďakujte používateľovi Safari791957.
Recenzované: 23. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Park navštívený po asi piatich rokoch, a velmi milo potešili zmeny. pribudli nove miniatúry, kaviarnička, upravené parkovisko, toalety...... Je vidiet ze prevádzkovateľ stale pracuje na zlepseni.

Dátum zážitku: august 2019
Poďakujte používateľovi lucia7ve.
Recenzované: 28. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Skvelé miesto výstava miniatúrnych hradov minizoo zvieratká miesto pre relax Poučné informácie o hradoch rodných domoch slávnych spisovateľoch možnosť zahrať si šach v prírode a príjemne posedenie určite sa zastavte odporúčam

Dátum zážitku: apríl 2019
1  Poďakujte používateľovi petka23.
Recenzované: 23. októbra 2018

Nedávno sme navštívili tento Park Miniatúr v Podolí a boli sme veľmi príjemne prekvapení. Vstupné je 4€ ale môžte tam stráviť naozaj veľa času. Areál je to síce menší, no je v ňom mnoho miniatúr v rôznych mierkach. Nájdete tu zámky, hrady, rodné domy, rozhľadne a aj kostolíky. Pri každom je popis + aktuálna fotka pamiatky. Pri niektorých sú napísané povesti a zaujímave legendy. V parku sa stále pracuje- vytvárajú sa nové a nové miniatúry. Je to pekné miesto,ktoré sa určite oplatí navštíviť.

Dátum zážitku: október 2018
Poďakujte používateľovi sis710.
Recenzované: 3. apríla 2018

Je to menší areál s modelmi našich hradov, zámkov a zaujímavostí. Podľa môjho názoru je vstupné dosť vysoké nato že areál nie je veľký a že tam človek strávi max. 30min ale treba myslieť aj na tie hodiny práce pri vytváraní miniatúr. Zabavia sa aj deti, páčilo sa mi množstvo suvenírov z rôznych hradov atď. Bufet je tiež k dispozícii, parkovisko je také akurát ale poprípade sa dá parkovať aj popri ceste. Areál sa stále chystajú zväčšovať o ďalšie miniatúry.

Dátum zážitku: apríl 2018
2  Poďakujte používateľovi skolacek.