“zastavka na pol ceste”
Recenzia Tekovska kuria

Tekovska kuria
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Hronsky Benadik

stylova restauracia, jedlo chutne, obsluha mila a rychla.
negativum je ze sa tazko parkuje nakolko je tu stale velky pocet hosti , ale vlastne toto negativum je svojim sposobom pochvala podniku, lebo to znamena ze je stale plno

Poďakujte používateľovi StanoTT1977.

Zrecenzované: 1. septembra 2019

Zastavili sme sa tu po Tvrďáku celá rodina aj so psíkom. Obsluha milá, jedlo vynikajúce a prišlo nám rýchlo aj počas večernej špičky. Príjemné prostredie a super atmosféra.

Poďakujte používateľovi Klau1998.
Zrecenzované: 2. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Chodievame sem casto.
Prijemne prostredie, obstojna kvalita jedla.
Po skusenosti s dlzkou pripravy jedla sme si tentokrat objednali "dennu ponuku".. gulas, halusky, perkelt. Cakanie viac ako polhodinu. Novy rekord. Skoda. Viem ze pocas cesty sa tu nezastavim...

1  Poďakujte používateľovi DusanS186.
Zrecenzované: 24. júna 2019

Pri predchádzajúcich návštevách som si obvykle objednal bryndzové halušky, tak som si povedal, že zostanem pri klasike. Tak neviem, či majú iného kuchára, alebo sa rozhodli znižovať náklady. Základom halušiek sú zemiaky! V mojom prípade boli ale halušky tvrdé, čo znamená, že obsahovali málo zemiakov alebo žiadne zemiaky. Čiže samá múka. Výsledkom je ťažko stráviteľné jedlo, ktoré leží v žalúdku aj 3 hodiny. Okrem toho jednotlivé halušky boli 2x väčšie oproti štandardu. Reštaurácia tým síce ušetrila na bryndzi, ale výsledok bol žalostný. A ľudia môžu nadobudnúť dojem, že je normálne, že bryndzové halušky v žalúdku vytvoria betón. Ale to je omyl! Platí to len vtedy, keď kuchár ani netuší ako na to alebo to bol úmysel.

Dátum návštevy: jún 2019
2  Poďakujte používateľovi craft2006.
Zrecenzované: 5. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa večer po ceste. Milá obsluha. Bryndzové halušky celkom ok - dosť riedka bryndza....

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Silvia S.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Tekovska kuria, si pozreli aj

Bzenica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Tekovska kuria? Podeľte sa o svoje zážitky!