Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 17. augusta 2017

Kolibu Holicu navštívim vždy , keď som na Orave, pretože také chutné a skvelé jedlo si nemôžem nechať ujsť.V kolibe nájdete typické slovenské jedlá, ktoré sú naozaj pripravené zo slovenských čerstvých a kvalitných surovín. Prostredie je úžasné.Drevenica je nádherná. Výhľad na dolinu z koliby je veľmi pekný. Odporúčam!

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi 22MMM22.
Recenzované: 2. júla 2017 cez mobilné zariadenie

V kolibe sme sa zastavili neplanovane, s tym, ze ked sme tu, si dame aspon kavu. Je situovana v krasnej prirodnej scenerii, hned pri ceste, medzi Chocskymi vrchmi a Zapadnymi Tatrami pri horskej dedinke Huty. Pomerne nova stavba nas ocarila hned pri vstupe do restauracnej casti koliby (ma aj ubytovaciu), kde dominuje obrovsky krb, na ktorom pripravuju grilovane jedla. Koliba je svetla, atmosfericka, treba vidiet ;) V case nasej navstevy bola plna, ale ochotna casnicka, dievcina vkusnom kroji, pre nas nasla sedenie. Ja som nakoniec neodolal, okrem kavy, som si dal strudlu, a vyskusal aj polievku. Obidve volby boli vynikajuce. Do toho prijemne hrala reprodukovana ludova hudba. Ceny tiez prekvapili, su skor nizsie na ake som zvyknuty. Kvalita/cena je skvela. Pri odchode som sa este zastavil v predajni syrov, a spokojnost bola dokonala. Po tychto skusenostiach odporucam si zastavku na kolibe naplanovat ;)

Dátum pobytu: júl 2017
1  Poďakujte používateľovi karols175.
Recenzované: 21. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Na obed sme si zvolili na zaklade pozitivnych referencii Kolibu Holica a vobec nelutujeme. Prave naopak, tuto Kolibu mozeme len a len odporucat, vyborne jedlo na grile, prijemne prostredie a mila obsluha, ktora mala co robit, aby sa stihala pri tolkych hostoch otacat, ale nedala to vobec najavo kyslym ksichtom, ako to niekde byva. Ceny boli takisto velmi prijemne, urcite sa este vratime :)

Dátum pobytu: február 2017
1  Poďakujte používateľovi Bubu251.
Recenzované: 8. marca 2017

Dátum pobytu: február 2017
Recenzované: 2. júna 2016

Tip na izbu: All rooms are very nice. I have been staying there very often since the Koliba Holica was build.
Dátum pobytu: júl 2015