vyborny zazitok

naozaj velmi pekne, aj pre male deti. Povodna architektura, pre deti aj zvierata rozneho druhu a... viac informácií

StanleyD22
Bratislava, Slovensko
nostalgia

Skanzen ma svoje čaro, zanechal vo mne veľmi dobrý dojem,veľmi sa mi páčil kostolík, atmosféra ma... viac informácií

Recenzované: 8. augusta 2020
Marsy K
Slovensko

Recenzované: 7. novembra 2017

Skanzen sa nám veľmi páčil, dedinka ako z rozprávky, domčeky nám pripomenuli časy našich starých rodičov, k tomu sme mali nasnežené, takže domčeky boli ako pocukrované. Do celého boli vsadené aj zvieratá, čo naozaj dokresľovalo atmosféru tých čias. Dobrá výuka pre mladých, aby v skutočnosti videli ako sa voľakedy žilo. Proste je to super, že takéto niečo máme.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi iveta2016.
Recenzované: 2. novembra 2017

K tejto atrakcii sa vôbec netreba vyjadrovať na množstvo riadkov, je to proste krásna prechádza medzi drevenicami. Pre ľudí, ktorí sa nikam neponáhľajú a majú čas si to prezrieť je to to pravé.

Dátum zážitku: jún 2017
Poďakujte používateľovi 21Suzie21.
Recenzované: 1. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Muzeum oravskej dediny je prijemna prechadzka na spoznavanie zivota predkov na orave. Je to vhodne aj s kocikom a daju sa tu dostat pekne rucne robene suveniry. Parkovisko je zadarmo a v bezprostrednej blizkosti, cez leto je mozne vyuzit rohacsky vláčik, ktory ide z habovky az po lanovku. Vedla muzea je "tarzania" pre deti aj dospelych - vynikajuce.

Dátum zážitku: september 2017
Poďakujte používateľovi erka106.
Recenzované: 22. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Nádherný skanzen. Upravené okolie. Dobovo oblečená obsluha. Vrelo odporúčam.
Vhodné aj pre rodiny s deťmi.

Dátum zážitku: august 2017
Poďakujte používateľovi 164juliusp.
Recenzované: 25. júla 2017

Veľmi pekná "zbierka" obytných a hospodárskych budov hlavne z regiónu Orava. Je naozaj fajn, že sa takto aj deti dozvedia ako sa kedysi žilo a bývalo na Slovenku.

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi PeterK8203.