Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 14. decembra 2017

Chodili sme tam pravidelne.
Vymenili nam izbu ktoru sme mali zarezervovanu dopredu.
Na dalsiu sezonu nam pre istotu uctovali aj lozko ktore sme nevyuzivali a to len preto ze bolo na izbe.
Kuchyna katastrofa z roka na rok horsie a horsie.Surove maso s nazvom cernohosky rezen.Nastastie v ponuke maju aj syr na tom sa neda nic pokazit.
Obsluha fajn a "mila" pani domaca to je ina kategoria este som sa nestretol s niekym komu platite za ubytovanie a len chodi a zazera.
A ako bonus nam este bolo uctovane o jednu noc na viac to vsak vratili po tom co sme si to vsimli.

Zhrnutie: ubytovanie lacne a pekne ciste.Kuchyna len polievku cesnakovu tu maju skvelu.

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi blacnight.