Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 24. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa na neskorý obed až večeru, príjemná obsahula, rýchlo sme boli obslúženi, co sa pitia týka. Jedlo fajn, všetkým chutilo, ja som mal halušky a tie boli super, ostatní si tiez pochvaľovali... Dobre nealko čapované pivko, viacej sme nepotrebovali..

Dátum pobytu: júl 2017
Poďakujte používateľovi miri_svk.
Recenzované: 19. apríla 2017

Ubytovanie v pohode,čisto na izbe,ale stále je čo zlepšovať.V kúpelni by som prijal poličky,ktoré chýbali.Televízor by som vymenil za úspornejší a rozšíril by som ponuku ,aspoň základný balík TV kanálov,ktoré chýbajú,ak si chcem večer po návrate ,niečo pozrieť v Telke.Skylink má dobre ponuky za babku-3,60e za 33 programov by aj stačilo.To je môj postreh.V stravovaní treba rozšíriť ponuku raňajok a tiež večere.Ale chutilo nám,chce to večší výber.Otváracia doba je len do 20hod. čo nie každému vyhovuje,ale v hlavnej sezone je to možno dlhšie.Inak interier penzionu je pekný,ale parkovisko pred penzionom by sa zišlo zrekonštruovať.Ale odporučil by som penzion aj známym.

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi RomanU124.
Recenzované: 23. augusta 2015

Prijemne prostredie,dobre pivo.Obsluha-ok.Jedlo priemer.Je to skoda,co sa tyka jedla cakal som viac.Polievka-vyvar-ciste magi,černohorsky rezen presoleny,spagety-prosba ci sa da bez kuracieho masa-da sa nauctovana plna cena -ako s masom.pivo-Bernard-ok.Čisto.

Dátum pobytu: august 2015
1  Poďakujte používateľovi majo668.
Recenzované: 13. novembra 2018

Dátum pobytu: september 2018