Terchová

Terchovska Koliba Diery
Na pozícii č. 2 spomedzi 14 Reštaurácie v Terchovej
Kuchyňa: Stredoeurópske
Zrecenzované: 16. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Fantastické jedlá , veľké porcie a hlavne chutné určite vám bude chutiť
Odporúčam každému nebudete sklamaný.

Poďakujte používateľovi 319michall0p00.

Zrecenzované: 26. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu 2x počas našej dovolenky. Personál príjemný, jedlo chutné. Dokonca ešte o 20:15 nám ochotne pripravili jedlo (o 21:00 zatvárali).

Poďakujte používateľovi PetraM751990.
Zrecenzované: 26. augusta 2019

Koliba široko ďaleko jedna z najlepšejších. Výber veľký a pestrý. Najviac som si pochutila na rebierkach na mede a na grilovanej bravčovej panenke s chilly medovou omáčkou. Zbytok posádky mal syr halušky, krkovičku, šúlance a tiež spokojnosť veľká.
Odporučme. ;)

Poďakujte používateľovi Dajan91.
Zrecenzované: 18. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Neviem ci si kuchar kradne bryndzu domov, ale na dobre bryndzaky chodte urcite inam... Brak.
Obsliha oka, aj ked sa caka dlhsie ale to je tym ze tu je vela ludi.

Poďakujte používateľovi 494lukasvadovic.
Zrecenzované: 5. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi milá a neskutočne rýchla obsluha ako aj príprava jedla aj napriek tomu že sme neboli v reštaurácií sami.
Jedlo bolo vynikajúce a veľmi chutne čerstvo pripravené. Takto si predstavujem rozvoj turizmu na Slovensku. Určite sa ešte vrátime, vrelo odporúčam každému.

Poďakujte používateľovi TompikaKN.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Terchovska Koliba Diery, si pozreli aj

Zázrivá, Žilinský kraj

Terchová, Žilinský kraj

Navštívili ste Terchovska Koliba Diery? Podeľte sa o svoje zážitky!