“Výborné”

Terchovska Koliba Diery
Na pozícii č. 2 spomedzi 15 Reštaurácie v Terchovej
Kuchyňa: Stredoeurópske
Zrecenzované: 15. marca 2018 cez mobilné zariadenie

TripAdvisor opät nesklamal, reštaurácia útulná, jedlo skvelé až sme skoro praskli. Obsluha milá a rýchla. Zatiaľ sme tam boli 2x počas pobytu. Určite stojí za návštevu

Poďakujte používateľovi ninkao2019.

Zrecenzované: 10. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Perfektné jedlo a množstvo ktoré sa nedalo zvládnuť. Jedlo super dochutené a obsluha rýchla. Som tu druhý krát a nabudúce prídem zase.

Poďakujte používateľovi JozefM232.
Zrecenzované: 8. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepši demikat aký som kedy jedol
Fotku som nestihol, nebol cas
Útulne, čisté obsluha s úsmevom a rychla

Poďakujte používateľovi MichalS2281.
Zrecenzované: 5. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa tu po ceste domov s rodinou, restauracia nebola maxinalne vytazena a obsluha rychla. Velka spokojnost s vyberom v menu, osobne odporucam bryndzove pirohy, bryndzove halusky ,strapacky a zabijackovy tanier.Mix tanier pre dvoch sa oplati, keby som naozaj hladna dam si to aj sama. Ceny primerane, personal mily a atmosfera super-prava slovenska koliba. Vyzdoba vianocna este a krasna. Dostupnost hned pri ceste, parkovisko velke.

Poďakujte používateľovi Zuzi9.
Zrecenzované: 31. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi zorganizovana koliba, vynikajuce jedlo, mila a rychla obsluha, vzdy sa sem radi vratime :) okrem ineho odporucame bryndzovy demikat :)

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi EvaF2697.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Terchovska Koliba Diery, si pozreli aj

Zázrivá, Žilinský kraj
Terchová, Žilinský kraj

Navštívili ste Terchovska Koliba Diery? Podeľte sa o svoje zážitky!