“Demikat”

Terchovska Koliba Diery
Na pozícii č. 2 spomedzi 15 Reštaurácie v Terchovej
Kuchyňa: Stredoeurópske
Zrecenzované: 8. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepši demikat aký som kedy jedol
Fotku som nestihol, nebol cas
Útulne, čisté obsluha s úsmevom a rychla

Poďakujte používateľovi MichalS2281.

Zrecenzované: 5. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa tu po ceste domov s rodinou, restauracia nebola maxinalne vytazena a obsluha rychla. Velka spokojnost s vyberom v menu, osobne odporucam bryndzove pirohy, bryndzove halusky ,strapacky a zabijackovy tanier.Mix tanier pre dvoch sa oplati, keby som naozaj hladna dam si to aj sama. Ceny primerane, personal mily a atmosfera super-prava slovenska koliba. Vyzdoba vianocna este a krasna. Dostupnost hned pri ceste, parkovisko velke.

Poďakujte používateľovi Zuzi9.
Zrecenzované: 31. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi zorganizovana koliba, vynikajuce jedlo, mila a rychla obsluha, vzdy sa sem radi vratime :) okrem ineho odporucame bryndzovy demikat :)

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi EvaF2697.
Zrecenzované: 11. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Super jedlo, rýchla obsluha (boli sme večer, neviem posúdiť počas dňa) a krásny detský kútik. Terchová je naša srdcovka, takže keď sa o rok vrátime, určite sa prídeme najesť sem. Prosím vás, nepokazte sa.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi Lenka L.
Zrecenzované: 30. októbra 2017

Kolibu som navštívil po dlhšom čase znova a bol som znova milo prekvapený. Spolu s manželkou sme si dali slovenský tanier pre dvoch (halušky, strapačky, klobáska, pirohy bryndzové, špenátové a mäsové) Porcia pre dvoch 840 g ... a môžem povedať že bohato stačilo. Ak je niekto veľký jedák, nech si tú misu objedná sám ... ale ozaj pre dvoch je to bohato. Deckám sme objednali halušky a zalizovali sa za ušami.
Kým sme čakali na jedlo deti sa prebavili v detskom kútiku, ktorý je celkom bohato zariadený.
Trošku dlhšie sme čakali na jedlo, ale nakoniec to ozaj stálo za to.
Cenovo by som povedal že primerané. V pomere cena/kvalita nadpriemerné.
Ozaj sme boli všetci spokojní a určite sa pri návšteve Terchovej vrátime práve sem. Vrelo odporúčam.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Goro26.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Terchovska Koliba Diery, si pozreli aj

Zázrivá, Žilinský kraj
Terchová, Žilinský kraj

Navštívili ste Terchovska Koliba Diery? Podeľte sa o svoje zážitky!