Hotel Gavurky(Terchová)
Hotel Boboty(Terchová)
81 USD
71 USD
  • Bezplatné parkovanie
Dom horskej služby(Terchová)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
36 USD
Hotel Diery(Terchová)
63 USD
Upozornenie na zľavy! 13 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 13 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (72 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

Drevenice Resort(Terchová)
113 USD
  • Bazén
Zrecenzované: 13. júla 2016

Pozitíva:
Boli sme tu viackrát, posedenie na terase pod skladacou markízou je veľmi príjemné, človek sa tu veľmi dobre cíti.
Personál je super, ochotní pomôcť vo všetkom. Prostredie super, čistota na veľmi dobrej úrovni, toalety na reprezentatívnej úrovni - veľmi slušné.

Jedlo fakt na profesionálnej úrovni, kvalita jedla výborná, len jedna výhrada k bryndzovým haluškám - chutili ako polotovar z Tesca, byť majiteľom hotela asi ich vymažem z jedálneho lístka alebo treba toto jediné jedlo jednoznačne vylepšiť. Ostatné jedlá z jedálneho lístka sú fantastické. Kuchár je fakt majster svojho remesla a veríme, že si ho hotel udrží aj naďalej lebo výborný kuchár je základom každého hotela, reštaurácie, preto sa sme často vraciame. Ako dezert odporúčame všetci jednoznačne palacinky s čokoládou a so šľahačkou - lepšie sme zatiaľ nikde inde nejedli. Káva je fantastická.

Negatíva:
Posedenie pod slnečníkmi je super ale stoličky sú tvrdé, chýbajú tu dáke mäkké podsedáky pod zadok. Chcelo by to lepšie a možno častejšie utrieť stoly od zvyškov oleja (asi tam predtým jedli dáke deti), boli trošku mastné ale v pohode. Dalo sa.
Boli sme tu ako partia, viac ľudí a objednávali sme si všetci jedlo, rýchlosť objednania super, výber jedla výborný, komunikácia s personálom super ale keď nám začali nosiť jedlo, nosili nám to každému po jednom a dáko chaoticky. Keď je je viac ľudí, mali by jedlo priniesť naraz viacerí čašníci všetkým pri stole - funguje to aj v iných hotelových zariadeniach - takto sme museli čakať, najskôr priniesli mäso, prílohy za cca 3-5 min. Pri odnášaní prázdnych tanierov si ich čašníčky pri stole skladali na seba ako keby hrali tetris a to sa v lepších reštauráciách - pôsobilo to na nás veľmi neprofesionálne.. WC bolo "len" v hoteli, vonkajšie WC pri slnečníkoch bolo uzamknuté a nedalo sa použiť, chýbal oznam o uzamknutí.
Prístup na wifi len cez heslo - nikde sme ho nenašli a ani oznam, kde by sme ho našli ale wifina nám nechýbala. Mali by ste si sem dať oznam: WIFI nemáme, rozprávajte sa medzi sebou a komunikujte.

CELKOVÉ HODNOTENIE:
určite odporučíme hotel každému, kto sa nás opýta. Majitelia sa nemajú za čo hanbiť a hotel nesklame svojimi službami ani " viac rozmaznaných" zákazníkov, hosťov.
Na 100% sa sem určite vrátime, držíme palce, aby hotel fungoval minimálne tak ako doteraz a možno aj ešte lepšie.

Priestor na zlepšenie sa vždy nájde. :-) (podsedáky na stoličkách naozaj chýbajú)

• Termín ubytovania: jún 2016, cestoval(a) s priateľmi
1  Poďakujte používateľovi miroslavletko.
Zrecenzované: 4. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Pekné ubytovanie, čisto, strava skvelá, boli by sme tu viackrát a vždy sme boli spokojní. Personál je tiež skvelý, bezproblémová dostupnosť autom a tak určite dávam 5 z 5 :-)Tento kút Slovenska sa určite oplatí navštíviť a tento hotel vám pobyt určite spríjemní.

Termín ubytovania: júl 2015, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi SK_cestovatel.
Zrecenzované: 29. mája 2016

Vyborna a rychla obsluha, kvalitne jedlo , mily a usmievavy ,velmi ochotny personal, rychla recepcia, vyborny vyhľad a krasna panenska priroda , parkovisko s kamerami a zavorou , okolie hotela pekne upravene. , voňave WC

Tip na izbu: vyhľad na dolinu a skaly
  • Termín ubytovania: máj 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi 714elm.
Zrecenzované: 9. júla 2015

Veľkå čistota a poriadok v hoteli ,chutné raňajky,upravený celý areál ,dobré parkovanie,
milý personål,na recepcii veľkà ochota aj pri prihlasovaní sa na pobyt o polnoci.Celkový
pocit z pobytu veľmi dobrý.

• Termín ubytovania: júl 2015, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi anettkazuzana.
Zrecenzované: 5. júla 2015

Veľmi pekná, čistá a tichá izba. Výborná kuchyňa, skúšali sme najmä tradičné jedlá, všetky chutili. Personál veľmi milý a ústretový, snažil sa pohotovo riešiť naše požiadavky. Pred hotelom detské ihrisko. Určite sa radi vrátime.

• Termín ubytovania: apríl 2015, cestoval(a) v páre
2  Poďakujte používateľovi Marek T.