Zabezpečte si najnižšiu cenu z týchto portálov
ZenHotels.com
Booking.com
StayForLong
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 6. augusta 2019

Toto bol presne ten moment, ked po skusenstiach z inych podobnych zariadeni, cakate ze photoshop webdizajnera je mocnejsi nez realita a nakoniec dostane omnoho viac nez cakate. Izba velka cista. Prostredie pekne a cista. Ranajky - vyberiete si ci chcete + terasa s vyhladom je uz len prijemny bonus. Bazen pekny a cisty, aj ked by som privital o stupen dva teplejsiu vodu (v podobnom type zariadenia), ale nebolo to nic tragicke. Velmi prijemne prekvapenie. Prijemny personal ma potom uz vobec neprekvapil. Super.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi jurajmatel.
Recenzované: 18. októbra 2018

S pobytom sme boli maximálne spokojní.Izba krásna,ešte krajší výhlad. Sympatické recepčné,výborné wellnes ,fittnes. Strava aj obsluha v reštaurácii dobrá a s usmevom :-) Odporučame turistiku v lete Tiesnavy ,Terchová,Jánošikove Diery,Stefanova,Zázrivá v zime lyžovanie.Určite tento hotel odporučame a radi sa sem vrátime :-)

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi bastila2018.
Recenzované: 7. augusta 2018

Veľmi pekný horský hotel, príjemné prostredie a pekná príroda, personál vždy milý a ochotný. Ubytovaný som tu ešte nebol, ale už viac razy som navštívil hotelový wellness. Plavecký bazén, výrivka a niekoľko druhov sáun. Veľmi slušné na hotelový wellness :) :) :)
Dôvod, prečo som strhol jeden bod je prístupová cesta. To, že je prudká a do kopca je normálne, kedže ide o horský hotel, ale je zanedbaná a v zlom stave...výtlky, nespevnená krajnica a miestami je to skôr štrkovitá poľná cesta...v zime to musí byť adrenalín ísť hore...a hlavne dole.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi Otim1.
Recenzované: 4. júla 2018

Tichy horsky hotel ,prijemny personal,mali sme rodinnu izbu s balkonom a vyhladom na Paseky.K dispozicii sme mali bazen ,fitcentrum a denne po 2 hodiny wellnes.Ranajky švedske stoly ,široky vyber jedla a ovocia

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi jstrisko.
Recenzované: 21. mája 2018

Navštívila som len wellness s priateľmi, v hotely sme neboli ubytovaní. Milá recepčná, profesionálna. Wellness je krásne, príjemne sme si oddýchli. Odporúčam navštíviť, hotel vyzerá dobre, pekné prostredie.
Negatívum: Troška nás rušila prítomnosť malých detí s loptou v bazéne po 21:00. Prístupová cesta je úzka a samá diera.

Dátum pobytu: máj 2018
Poďakujte používateľovi Emma A.