Recenzované: 4. júla 2018

Tichy horsky hotel ,prijemny personal,mali sme rodinnu izbu s balkonom a vyhladom na Paseky.K dispozicii sme mali bazen ,fitcentrum a denne po 2 hodiny wellnes.Ranajky švedske stoly ,široky vyber jedla a ovocia

• Termín ubytovania: jún 2018, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi jstrisko.
Recenzované: 21. mája 2018

Navštívila som len wellness s priateľmi, v hotely sme neboli ubytovaní. Milá recepčná, profesionálna. Wellness je krásne, príjemne sme si oddýchli. Odporúčam navštíviť, hotel vyzerá dobre, pekné prostredie.
Negatívum: Troška nás rušila prítomnosť malých detí s loptou v bazéne po 21:00. Prístupová cesta je úzka a samá diera.

• Termín ubytovania: máj 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Emma A.
Recenzované: 28. januára 2018

Hned po prichode skoro rano na hotel uz na nas cakal nastartovany ski bus, ktory nas podla dohody odviezol az k vlekom na Pasekach. Tak isto aj po lyzovacke nazad na hotel. Personal bol velmi mili. Izby utulne s velmi peknou kupelnou. Super wellness, dobry vyber saun, uzasny vyhlad ako z wellnessu tak z restauracie aj z izieb. Velmi dobre a bohate ranajky. Hotelova restauracia taktiez vsetko velmi chutne. Nemozem napisat nic viac nez to, ze sa istotne vratime a odporucam naozaj kazdemu.

• Termín ubytovania: január 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi MyWayToTravel.
Recenzované: 15. januára 2018

Po viacnásobnej služobnej návšteve tohto hotela som sa rozhodol pre rodinnú oslavu dlho odkladanú z rôznych dôvodov. Potešil ma ústretový prístup riešenia termínu keďže to bolo na poslednú chvíľu a pre viacej osôb. Ochota personálu a príjemné vystupovanie bolo max. na úrovni. Flexibilita a reagovanie na moje požiadavky (samozrejme na poslednú chvíľu) boli úplne perfektné. Ubytovanie a wellness nemám čo vytknúť. Strava výborná, treba ale vedieť čo chcete a koľko toho chcete prípadne poradia a odporučia čo určite nesklame (skúsenosti nechýbajú). Čo ale v našom prípade chcem vytknúť je, že v bare sa nám minula zásoba nápojov alkoholických čo bolo na škodu pre nás aj pre Hotel :o( . Celkové hodnotenie je vysoko pozitívne a reakcie zúčastnených boli jednoznačné kedy si to zopakujeme...
Vrele odporúčam! Dano M.

• Termín ubytovania: november 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi DanielM20233.
Recenzované: 22. decembra 2017

Mali sme v tomto hoteli našu každoročnú firemnú, vianočnú poradu. Boli sme veľmi spokojní s izbami (božské ticho), s wellnessom a aj kuchyňou. Nehovoriac o skvelých ľuďoch a nádhernej polohe. Vrelo odporúčam všetkým.

Tip na izbu: Izby s výhľadom na Malú Fatru
  • Termín ubytovania: október 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Peter K.